محبوب ترین ها
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۲ مهر

گزارش‌های آماری و تحلیلی جدید نشان می‌دهد که ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور از مرز ۱۱۰ درصد گذشته و البته نمودار رشد این شاخص با شیب بسیار کمتری به نسبت سال‌های قبل افزایشی است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۲ مهر

در شرایطی که قیمت گوشی تلفن همراه پس از روند افزایشی ماه‌های گذشته، در هفته‌ی گذشته با کاهش روبرو بود رئیس اتحادیه‌ی فروشندگان تلفن همراه اعلام کرد که اگر ۶۰۰ هزار دستگاه گوشی توقیف شده توسط سازمان حمایت قیمت‌گذاری شود و از سوی دیگر ارز نیمایی برای واردات این محصول تامین شود، قیمت موبایل تا ۴۰ درصد کاهش خواهد یافت.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۲ مهر

افزایش قیمت‌ها در آخرین قبض‌های صادر شده‌ی مخابرات منطقه‌ی تهران نارضایتی و اعتراض شهروندان را به دنبال داشت؛ مخابرات نیز امروز پیامکی به مشترکان فرستاد که معترضان نسبت به دریافت قبض المثنی اقدام کنند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۱ مهر

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نظر اولیه‌ی خود را در خصوص پیش‌نویش مقررات توانمندسازی حوزه‌ی ارتباطات ثابت به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارایه کرد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۱ مهر

مهرداد ترابیان در گفت و گو با مهر اظهار داشت: در جاهایی از قبیل تلفن ثابت، پوشش تلفن همراه و پهن باند اینترنت توسعه‌ی زیرساخت‌های ارتباطی برای اپراتورها صرفه‌ی اقتصادی نداشته باشد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سرمایه‌گذاری می‌کند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۰ مهر

بروز اختلالات اینترنتی در کیفیت ارائه‌ی سرویس‌ شرکت‌ها اگرچه می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما در چند هفته‌ی اخیر ظاهرا پارازیت‌ها بودند که تأثیراتی روی خدمات اینترنتی داشتند.

ادامه مطلب