محبوب ترین ها
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۹ آذر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد همه ی تجهیزات ساخت برند اپل اعم از گوشی و تبلت شامل حال اجرای فاز دوم طرح ثبت گوشی تلفن همراه موسوم به رجیستری در کشور است. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه ی نشست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاروزی ایران و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره ی نبود نمایندگی شرکت آیفون در کشور و نحوه ثبت گوشی های این شرکت، گفت: اینکه شرکتی درکشور نمایندگی داشته باشد یا اجازه واردات دو موضوع متفاوت است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۹ آذر

پیرو همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با نمایشگاه GIST ترکیه و طی مذاکرات صورت گرفته، این نمایشگاه پیشنهاد ویژه‌ای را برای فعالان عرصه بازی‌ساز در ایران در نظر گرفته است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، براساس توافقات صورت گرفته حداکثر ۵ شرکت‌ بازی‌ساز ایرانی می‌توانند با تخفیف 50 درصدی به جای پرداخت مبلغ ۱۴۰۰ یورو، با پرداخت ۷۰۰ یورو یک غرفه ی ۶ متری را تهیه کنند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۹ آذر

رییس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: هموطنان ما همیشه مردمی نوع دوست و حاضر در صحنه هستند که به اتفاقاتی که برای دیگر افراد جامعه رخ می‌دهد سریعا واکنش نشان داده و برای کمک کردن به افراد آسیب دیده از هیچ کاری کوتاهی نمی‌کنند، در این بین افراد سودجو هم بیکار ننشسته و دست به کلاهبرداری می‌زنند.
سرهنگ ‌علی کریمی‌ در گفت‌و‌گو با خبرنگار پايگاه اطلاع رسانی پليس فتا گفت: به دنبال زلزله ی اخیر در استان کرمانشاه متاسفانه شاهد کلاهبردارانی هستیم که به همراه متن‌ها و تصاویر دلخراش‌، شماره حساب هایی را به عنوان کمک به آسیب دیدگان اعلام می‌نمایند و پس از دریافت وجه کمکی به زلزله زدگان نمی‌کنند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۶ آذر

رئيس پليس فتا فرماندهي انتظامي استان کرمان گفت: گسترش استفاده از اينترنت در بین اقشار جامعه و فعالیت در آن موجب گردیده خانواده ها به طور خواسته یا ناخواسته قربانی جرائم حوزه ی سایبری گردند و این موضوع ناشی از عدم توجه و اهمیت کاربران به موارد ایمنی است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۵ آذر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به توسعه ی زیر ساخت های ارتباطی در ۴ سال اخیر، از ۴ برابر شدن تولید محتوای داخلی فضای مجازی خبر داد و گفت: تعداد کاربران ۲۰ برابر شده است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر

رصد مرکز ملی فضای مجازی از فعالیت کاربران ایرانی در شبکه ی اجتماعی تلگرام نشان می‌دهد که بالغ بر ۶۷۸ هزار کانال فارسی در این شبکه ثبت شده و کاربران روزانه ۲ میلیارد بازدید از این کانال ها دارند.

ادامه مطلب