محبوب ترین ها
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۲ فروردين

اگرچه با زمزمه‌هایی که درباره‌ی مسائل امنیتی و اقتصادی مضرات تلگرام مطرح‌ می‌شود، فیلتر شدن آن اصلاً بعید نیست وعده‌ای حتی زمانی هم برای آن تعیین می‌کنند اما هیچ‌ یک از مسئولان هنوز خبر تصمیم قطعی درباره‌ی این موضوع نداده‌اند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۱ فروردين

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد که خبر فیلتر شدن تلگرام تا ۲۰ روز دیگر صحت ندارد و بیان "فیلتر تلگرام از سوی یکی از نمایندگان مجلس آن‌ هم ظرف ۲۰ روز آینده " تعجب‌ بر انگیز است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۱ فروردين

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از اجرای آخرین مرحله‌ی طرح احراز اصالت تجهیزات دارای سیم‌کارت (رجیستری) از ۳۱ فروردین خبر داد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ فروردين

معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا از ادامه‌ی اجرای طرح رجیستری گوشی‌های موبایل در سال جدید خبر داد و گفت: رجیستری برند سامسونگ از اوایل اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۷ فروردين

لو رفتن پسورد می‌تواند برای همه خطرناک باشد زیرا افراد بسیاری از یک گذرواژه مشترک برای چندین سایت مختلف استفاده می‌کنند. بنابراین اگر برای نام‌نویسی در یک وب‌سایت از ایمیل‌ آدرستان استفاده کنید و سپس درست پسورد همان ایمیل را برای ورود به این وب‌سایت تکرار کنید، دقیقاً کاری را انجام داده‌اید که هکرها می‌خواهند.

ادامه مطلب