محبوب ترین ها
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی معتقد است: بیش از ۳۰ میلیون کاربر ایرانی با علم به داخلی بودن نرم‌افزار هاتگرام و تلگرام طلایی به آن‌ها مراجعه کرده‌اند و در واقع با یک رفتار معنادار فیلترشکن ایرانی را بر فیلترشکن خارجی ترجیح داده‌اند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به تصمیم برای آزادسازی تعرفه‌ی اینترنت در راستای اصلاح تعرفه‌ها، از جلساتی با اپراتورهای اینترنتی برای ارائه پیشنهادهایشان خبر داد و گفت: امیدواریم تا پایان تابستان حوزه‌ی تعرفه‌گذاری در بخش رقابتی یک‌بار برای همیشه جمع‌بندی شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير

در بازدید اصحاب رسانه‌ از طبقه‌ی نهم مرکز مخابراتی امام خمینی مشخص شد که سرور نسخه‌های فارسی تلگرام در این طبقه وجود ندارد، اما ابهاماتی همچنان باقی است که به آن پاسخ داده نشد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير

وزارت ارتباطات نسبت به انتشار خبری مبنی بر استقرار سرورهای نسخه‌های فارسی شبکه اجتماعی تلگرام ازجمله هاتگرام و تلگرام طلایی در وزارت ارتباطات، واکنش داد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور با تأکید بر اهمیت حکمرانی در هوشمندسازی برای ایجاد مقاومت از نوع اقتصاد مقاومتی و پدافند غیرعامل بدون ماهیت نظامی گفت: در شورای عالی فضای مجازی در حوزه‌ی هوشمندسازی سند تهیه‌ شده و رویکرد آن هوشمندی مبتنی بر ارتقای بهره‌وری برای ادامه‌ی حیات در نظام اقتصادی جهان است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير

وزیر ارتباطات گفت: هنوز بخش بزرگ‌تری از لیست‌های ارز تخصیصی ۴۲۰۰ تومانی منتشر نشده است. به گزارش خبرگزاری مهر، محمدجواد آذری‌ جهرمی در توییتر نوشت: امروز سخنگوی محترم دستگاه قضا از آغاز برخورد با متخلفین ارزی خبر داد. خوشبختانه روند شفاف‌سازی مسیر مناسبی در پیش‌گرفته است.

ادامه مطلب