محبوب ترین ها
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ آبان

به گزارش پیوست، متقاضیان پرداخت‌یاری تا اول آذر ماه فرصت دارند تا تقاضاهای خود را به شاپرک ارائه دهند. به گزارش پیوست پرداخت‌یارهایی که تاکنون اقدام به ارائه‌ی درخواست‌ خود در قالب تقاضای فعالیت پرداختیاری به شاپرک نکرده‌اند و هم‌اکنون در حال سرویس‌دهی به مشتریانشان هستند اتصال‌ آن‌ها به پایانه‌های فروش و درگاه‌های پرداخت بعد ازا ین تاریخ اعلام شده قطع خواهد شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ آبان

به گزارش مهر، امیر ناظمی در توئیتر نوشت: کارگروهی که به منظور بررسی شکایت سازمان‌های دولتی از استارتاپ‌ها تشکیل شده بود، امروز سومین جلسه‌اش برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ آبان

به گزارش مهر، شرکت ارتباطات زیرساخت با صدور نامه‌ای به شرکت مخابرات ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از افزایش نرخ تماس با شبکه‌ی ثابت و سیار ۲۱۴ کشور خارجی خبر داد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان

به گزارش مهر، به نقل از وزارت اقتصادی و دارایی، نخستین نشست هماهنگی تدوین نقشه‌ی راه اقتصاد هوشمند با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور، رئیس مرکز ملی فضای مجازی ایران، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، معاون امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی و تعدادی از نمایندگان دستگاه‌های اجرایی در محل این وزارتخانه برگزار شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان

به گزارش مهر، محمدجواد آذری جهرمی در حکمی رئیس و اعضای شورای راهبری پارک علم و فناوری تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات را منصوب کرد.
بر این اساس نصرالله جهانگرد، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات به عنوان رئیس شورای راهبری پارک علم و فناوری تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان

مطابق اعلام دبیرخانه نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات مصرف برق در شش ماه نخست امسال در این وزارتخانه نسبت به سال گذشته نزدیک به یک چهارم کاهش داشته است.
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دبیرخانه‌ی نظام مدیریت سبز ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که باتوجه به اقدامات انجام شده در سال جاری، مصرف برق در وزارت ارتباطات (بر اساس کیلووات ساعت) در شش ماهه‌ی نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۴ درصد کاهش داشته است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان

فرمانده‌ی انتظامی شهرستان بجستان گفت‌: سارقان سایت‌های مخابراتی و شرکت ایرانسل در بجستان شناسایی و دستگیر شدند.
سرهنگ حسن آزادی‌خواه افزود: با وقوع سرقت هشت عدد باتری از سایت شرکت ایرانسل واقع در ارتفاعات هلالی بجستان و اعلام به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ این شهرستان، پلیس با تحقیقات خود چهار متهم را که از پیمانکاران شرکت ایرانسل بودند شناسایی و دستگیر کرد.

ادامه مطلب