محبوب ترین ها
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان

حمید فرهنگ، مدیرعامل شرکت همراه اول در نشست مشترک با مدیرعامل پست بانک ایران گفت: همراه اول، نگاه مثبتی به همکاری با این بانک دارد.
به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: وی افزود: در شرایط فعلی نقش پست بانک در توسعه‌ی بخش ارتباطات بسیار مهم است و خیلی از کسب‌وکارهای وابسته را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان

اولین دوره‌ی آموزشی پروژه‌ی "مطالعه و بررسی نسل پنجم شبکه ارتباطی و نحوه‌ی ارایه‌ی خدمات آن در کشور" در پژوهشگاه برگزار گردید.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان

به گزارش ایلنا، رئیس اتحادیه‌ی فناوران رایانه‌ی تهران از کاهش قیمت محصولات دیجیتال در هفته‌های آینده خبر داد.
مهدی میرمهدی با بیان اینکه درحال حاضر بسیاری از کالا‌های دیجیتال در گمرک دپو شده‌ است، گفت: طی هفته‌های اخیر حجم زیادی از کالاهای وارداتی در گمرک باقی مانده است و با جلساتی که با مدیران گمرک داشتیم، این محصولات به زودی ترخیص و روانه‌ی بازار خواهند شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان

به گزارش ایرنا، رئیس مرکز ملی فضای مجازی ایران گفت: مشکل اصلی کشور نه فقدان بانک‌های اطلاعاتی و دیجیتال‌سازی اطلاعات که ضعف در تبادل اطلاعات و داده‌ها بین دستگاه‌ها است و حرکت در این مسیر، نخستین گام برای تحقق اقتصاد هوشمند به شمار می‌رود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان

به گزارش فارس، مدیرعامل پیام‌رسان گپ در واکنش به انتخاب ۲ پیام‌رسان سروش و گپ از جمع ۵ پیام‌رسان مورد حمایت برای برخورداری از حمایت‌ جدید دولتی، گفت: مهم‌ترین حمایت و خواسته‌ی پیام‌رسان‌های داخلی وضع قوانین مورد نیاز است.
با ابلاغ مرکز ملی فضای مجازی از بین ۵ پیام‌رسان مورد تایید، ۲ پیام‌رسان سروش و گپ از حمایت‌های جدید برخوردار خواهند شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان

سعید مارکلایی، به عنوان معاون جدید خدمات مشتریان همراه اول معرفی شد. به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با صدور حکمی از سوی مدیرعامل، سعید مارکلایی به عنوان معاون جدید خدمات مشتریان همراه اول منصوب و اصغر کاظمی اسفه با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در همراه اول از این سمت خداحافظی کرد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان

نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من» با هدف آسان‌سازی دسترسی مشترکان ایرانسل به خدمات ارزش افزوده فعال و نیز اطلاع از ترتیب مصرف بسته‌های اینترنت به‌روزرسانی شد.
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، یکی از جدیدترین امکانات افزوده شده به این نرم‌افزار کاربردی، امکان مشاهده و غیرفعال‌سازی خدمات ارزش افزوده است که بدون نیاز به به‌روزرسانی، در صفحه‌ی اصلی «ایرانسل من» در دسترس مشترکان ایرانسل قرار گرفته است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۷ آبان

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به ضرورت آزادسازی باند فرکانسی ۷۰۰ و ۸۰۰ مگاهرتز که قبلا برای پخش همگانی آنالوگ از آن استفاده می‌شد، گفت: با وجود بلااستفاده بودن این باند فرکانسی متاسفانه صداوسیما آن را آزاد نمی‌کند تا از آن برای توسعه‌ی شبکه‌ی موبایل استفاده شود که موضوع به شورای عالی فضای مجازی ارجاع شده است.

ادامه مطلب