محبوب ترین ها
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير

با گذشت بیش از یک هفته از اتمام زمان وعده‌ی وزیر ارتباطات برای کاهش قیمت گوشی و عملیاتی نشدن این قول، وی بار دیگر وعده داد که در هفته‌ی جاری راه‌های کاهش قیمت موبایل را با وزیر صنعت بررسی می‌کند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير

اینترنت همراه ارائه شده توسط اپراتورهای موبایل شامل حجم روزانه و شبانه می‌شود. یکی از علل ارائه‌ی نوع شبانه‌ی این بسته‌ها که بعضاً با اعتراضاتی هم مواجه است، کم‌تر مصرف شدن اینترنت در این ساعت از شبانه‌روز و تعداد کم کاربرانی است که خواهان این نوع بسته‌ها هستند.
به گزارش ایسنا، یکی از رسم‌هایی که در سال‌های اخیر از سوی اپراتورها به راه افتاد، ارائه‌ی بسته‌های تشویقی صوت، دیتا و امتیازهای دیگر برای ساعاتی از شب است که به آن ساعات کم‌مصرف اطلاق می‌شود. اگرچه ممکن است ارائه‌ی اینترنت در این ساعات، اعتراض برخی کاربران را سبب شود، اما ساعات کم‌مصرف توسط رگلاتوری تعیین‌ می‌شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۰ تير

پس از ارائه‌ی تعرفه‌های غیر حجمی برای اینترنت ثابت، مشترکان کم‌مصرفی که به‌ اندازه‌ی کاربران عادی، حجم اینترنتی نمی‌خواستند و تنها خواستار سرعت‌ بالای اینترنت بودند، نسبت به این تعرفه‌ها اعتراض‌هایی داشتند اما هنوز تعرفه‌ی جداگانه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۰ تير

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دلایل استقبال نکردن مردم از شبکه‌های داخلی به ظرفیت‌های فنی باز می‌گردد که با افزایش کارآیی می‌توان اعتماد را به مردم بازگرداند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۷ تير

با اعلام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر جبران زیان افرادی که با گران‌فروشی مواجه شده‌اند، فروشندگان و خریداران ازاین‌پس باید نسبت به فاکتورهای رسمی حساس باشند تا بتوانند با استناد به این فاکتورها مشکلات مربوطه را پیگیری کنند.

ادامه مطلب