محبوب ترین ها
ایران
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ شنبه ۸ مهر

کمتر کسی را می شناسید که به دیدن فیلم و سریال های خارجی علاقه مند باشد، اما سایت تاینی موویز را نشناسد. حال خبر دار شده ایم که مدیران این سایت دستگیر و سایت تعطیل شده است. این سایت فیلم های روز دنیا را با دوبله ی اختصاصی صداپیشگان دوبلورهای معروف کشور به کاربران و علاقه مندان عرضه می‌کند. اما چند روز پیش، دادستان تهران، عباس جعفری دولت آبادی، صحبت‌هایی را در مورد موضوع‌های مختلف مطرح کرد که بخشی از آن به دستگیری شش نفر از مدیران یک سایت در رابطه با تهیه، دوبله و فروش فیلم‌های مبتذل مربوط می‌شد.

ادامه مطلب
ایران
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۷ مهر

فراخوان شرکت در مسابقه‌ی «جایزه‌ی بازی‌های جدی» در حاشیه‌ی کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال، منتشر شد. به گزارش روابط عمومی DGRC، با توجه به اهمیت روزافزون تولید و گسترش بازی‌های جدی در عرصه‌هایی همچون آموزش، پزشکی، تبلیغات و غیره کنفرانس تحقیقات بازی‌های دیجیتال در نظر دارد مسابقه‌ای همزمان با این کنفرانس برگزار نماید که در آن برترین بازی جدی معرفی شده به دبیرخانه ی این مسابقه، برنده ی جایزه بیست میلیون تومانی و مزایایی همچون برقراری امکان توسعه در مراکز رشد و برخورداری از امکان تبلیغات خواهد بود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۵ مهر

در ادامه‌ی مسدود بودن ۱۰۰ درصدی خدمات گوگل در حوزه‌ی کسب‌وکارها برای کاربران ایرانی، سرویس جدید ویژه‌ی استارتاپ‌ها نیز از سوی این شرکت از دسترس کاربران ایرانی خارج شده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۵ مهر

عضو کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با بیان اینکه کاهش ۵۰ درصدی قیمت اینترنت برای دانشگاه‌ها ملموس نیست، گفت: مصوبه‌ی نرخ اینترنت دانشگاه‌ها و مراکز علمی نیازمند بازنگری است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۴ مهر

سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد: پیامک‌های تبلیغاتی که با شماره‌های شخصی برای مشترکان تلفن همراه ارسال می‌شود تا پایان مهرماه ساماندهی می‌شوند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۴ مهر

گزارشهای جزیی از میزان ضریب نفوذ ارتباطات همراه در استان‌های کشور که توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منتشر شده، استان‌های شاخص کشور از منظر ارتباطی و فعالیت اپراتورها در آنها را نشان می‌دهد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند