محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ مرداد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: استفاده از سیم کارت‌های شخصی تلفن همراه برای انجام فعالیت‌های تبلیغاتی خلاف و ممنوع است و وزارت ارتباطات با آن برخورد می‌کند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ مرداد

به گزارش ایسنا، فراهم کردن امکانات ارتباطی در زمان اربعین و حج واجب در سال‌های گذشته، همواره از اهمیت زیادی برخوردار بوده است و در صورت مناسب بودن شرایط ارتباطی، یکی از موفقیت‌های هر سال را رقم می‌زند.
نصب فیبر نوری در مرز ایران و عراق، شرکت ارتباطات زیر ساخت در نقاط از پیش تعیین شده‌ای در مرز ایران و عراق، فیبر نوری نصب و اجرا کرده است و منتظر اعلام نهایی وزارت کشور در خصوص نقاط تردد مرزی برای زائران در ایام اربعین است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۹ مرداد

وزیر ارتباطات با تاکید بر لزوم استفاده از فناوری فضایی در جهت رفع نیازهای جامعه گفت: گفتمان اقتصاد در صنعت فضایی کشور ایجاد شده است.
به گزارش سازمان فضایی ایران، محمدجواد آذری جهرمی در جلسه‌ی بررسی پیشرفت پروژه‌ها و اقدامات سازمان فضایی ایران و پژوهشگاه فضایی گفت: گفتمانی جدید در حوزه‌ی فضایی کشور ایجاد شده که یکی از این اقدامات، ایجاد گفتمان اقتصاد در صنعت فضایی کشور است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۹ مرداد

به گزارش خانه ملت، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی در تشریح نشست کمیسیون متبوع خود گفت: به گفته‌ی وزیر ارتباطات طی ۶ ماه اخیر، ۲۵ میلیون حمله‌ی سایبری و ۶۵۰ مورد نفوذ توسط ۹۰۰ هزار مهاجم علیه کشورمان گزارش شده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۹ مرداد

به گزارش فارس، اخیرا تخلف جدید جعل شناسه‌ی IMEI و کپی کردن شماره‌ی سریال گوشی روی دیگر گوشی‌ها در بازار موبایل گزارش شده که کمیته‌ی رجیستری با متخلفان اتمام حجت و اعلام کرد: گوشی‌های متخلف قابل شناسایی‌اند و این تخلف حبس و جزای نقدی دارد.

ادامه مطلب