محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۱ مهر

به گزارش مهر، مدیرکل نظارت بر سرویس‌های رادیویی رگولاتوری از روند صعودی شکایت از تشعشعات امواج رادیویی خبر داد و گفت: این در حالی است که تاکنون هیچ‌ اثری از امواج الکترومغناطیسی بر بیماری‌ها ثابت نشده است.
غلامرضا خاکسار با بیان اینکه بررسی‌ها نشان می‌دهد که مردم از نصب آنتن‌های تلفن‌ همراه و سایر تجهیزات رادیویی به دلیل تشعشعات این تجهیزات نگرانند، اظهار داشت: از سال ۸۰ تاکنون شاهد روند صعودی میزان شکایات از تشعشعات امواج رادیویی و الکترومغناطیسی در کشور هستیم.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۱ مهر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ناظمی را به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات منصوب کرد.
با بازنشستگی رسول سرائیان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی حکمی ناظمی اشنی را به عنوان معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات منصوب کرد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۰ مهر

فلاح‌جوشقانی افزایش قیمت بسته‌های اینترنت همراه را در چارچوب قانون دانست و اظهار داشت: ایران ارزانترین اینترنت تلفن همراه در دنیا را دارد.
در هیاهوی افزایش قیمت تمام کالاها و خدمات، اپراتورها از غافله عقب نماندند و آن‌ها نیز نرخ بسته‌های اینترنت را بیش از کف تعیین شده توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات بالا بردند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۰ مهر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طرح ثبت شناسه‌ی مودم‌ها و مسیریاب‌هایی که سیم کارت می‌خورند، از دو تا سه هفته آینده آغاز می‌شود.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ محمد جواد آذری جهرمی در گفتگوی تلفنی با خبر ۲۱ شبکه‌ی یک سیما ، افزود: مراحل اجرای این طرح همچون ثبت شناسه‌ی گوشی‌های تلفن همراه است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۰ مهر

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات زیرساخت های فنی لازم برای توسعه‌ی اینترنت اشیا را فراهم کرده است.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در نخستین روز برگزاری نمایشگاه تله کام ۲۰۱۸، پنل تخصصی اینترنت اشیا با حضور رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و فعالان این حوزه برگزار شد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۹ مهر

به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، موضوع سومین پنل تخصصی برگزار شده در نمایشگاه نوزدهم صنایع مخابراتی و فناوری اطلاعات، «توسعه‌ی ارتباطات ثابت، فرصت‌ها و چالش‌ها» نام داشت که در سومین روز از برگزاری نمایشگاه در سالن کنفرانس شماره یک برگزار شد.
سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات با اشاره به وجود عقب ماندگی‌ها در توسعه‌ی بخش ثابت، قیمت بسیار پایین دیتای همراه را عامل عدم توسعه در بخش ثابت دانست و افزود: در حال حاضر قیمت دیتای موبایل تفاوت زیادی با اینترنت ثابت ندارد و همین اختلاف کم باعث ضربه زدن به توسعه‌ی اینترنت ثابت کشور شده است و از رئیس سازمان تنظیم مقررات می‌خواهم راه حلی برای آن ارایه کند.

ادامه مطلب