محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۹ مرداد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رئیس جمهوری دستور داده که وزارت ارتباطات و بانک مرکزی جلسه‌ی مشترکی را درباره‌ی ارزهای دیجیتال داشته باشند و پیشنهادی را برای اتخاذ سیاست جدید ارایه کنند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

مدیرعامل پست بانک ایران با بیان اینکه قرار است در فاز نخست به یکصدهزار نفر از روستاییان کارت بانک اعتباری روستایی اختصاص پیدا کند، گفت: در کارگروهی با حضور همه‌ی ذینفعان در حال تهیه‌ی سند ارز دیجیتال هستیم.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در نشست خبری که همزمان با روز خبرنگار برگزار شد با بیان اینکه دو وظیفه‌ی اصلی بر عهده‌ی این بانک است، گفت: نخست پست بانک به عنوان یک بانک توسعه‌ای و‌ تخصصی حوزه‌ی ICT کشور وظیفه دارد تا ضمن ارایه‌ی مشاوره از طرح‌های توسعه‌ای دولت تامین منابع مالی مورد نیاز آن‌ها را برعهده گیرد که اصلی‌ترین وظیفه پست بانک است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

به گزارش Itiran، به نظر می‌رسد تپسی و اسنپ در یک جلسه‌ی مطبوعاتی مشترک در مورد لایحه‌ی محدودسازی فعالیت تاکسی‌های اینترنتی شرکت خواهند کرد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

معاون اشتغال وزارت کار گفت: به رغم ظرفیت بالای اشتغال در حوزه‌ی تولید محتوا در بخش فناوری اطلاعات، اما به دلیل فقدان مهارت فارغ‌التحصیلان این رشته برای ورود به بازار کار، بخش آی‌تی بیکارترین فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

به گزارش تسنیم، روند رو به رشد ترافیک دیتا در شبکه‌ی اپراتور اول ارتباطی به اندازه‌ای بوده که بر اساس اظهارات مدیرعامل آن طی چهار ماه نخست امسال افزایش ۲.۶ برابری را نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل تجربه کرده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ مرداد

شرکت ام‌تی‌ان آفریقای جنوبی اعلام کرد، به رغم اینکه تحریم‌های آمریکا علیه ایران، خروج پول‌های نقد این شرکت از ایران را دشوارتر کرده است، این شرکت همچنان به میزان سودی که قبلا وعده داده بود میان سهامدارانش تقسیم کند پایبند است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر ضرورت گفتمان‌سازی در حوزه‌ی تحول دیجیتال، گفت: وزارت ارتباطات آغازگر گفتمان تحول دیجیتال در کشور است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ مرداد

به گزارش فناوران، رئیس جمهور قانون ممنوعیت تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات غیر مجاز و آسیب‌رسان به سلامت در رسانه‌های ارتباط جمعی داخلی و بین‌المللی و فضاهای مجازی را به وزارت خانه‌های بهداشت و فرهنگ ابلاغ کرد.

ادامه مطلب