محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ بهمن

وب‌سایت The Information گزارش کرد Spotify، سرویس استریم موسیقی درآمد ۱.۲۴ میلیارد دلاری در سه ماهه‌ی سوم کسب کرد. شرکت این روند را برای کل درآمد سال با بیش از ۴.۹۵ میلیارد دلار حفظ کرد.

ادامه مطلب
ایران
سارا محمد علیئی۹:۳۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ بهمن

درباره‌ی گزارش منتشر شده از حمله‌ی سایبری به وب‌سایت‌ها و پرتال‌های خبری سوءبرداشت شده است. به گزارش مهر، در پی حمله‌ی سایبری ۲۱ بهمن‌ماه به تعدادی از پرتال‌ها و وب‌سایت‌های خبری در کشور، مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای با بررسی جوانب این اتفاق، جزئیات فنی آن را در گزارشی در این لینک اعلام کرد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ بهمن

رئیس کمیسیون توسعه‌ی صادرات اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه دولت‌ها به درآمدهای نفتی معتاد شده‌اند، گفت: اگر رشد قیمت دلار در چند ماه اخیر طی 2 سال انجام می‌شد، در آن صورت این اتفاق به نفع صادرکننده بود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ بهمن

به گزارش مهر، وزیر ارتباطات با بیان اینکه تفاهمی میان رگولاتوری و بانک مرکزی برای تضمین امنیت سرویس کدهای دستوری موبایل USSD انجام شد، گفت: پیشنهاد شد با قرار دادن اپلت روی سیم‌کارت‌ها این امنیت تضمین شود.
محمدجواد آذری جهرمی در مراسم افتتاح سومین کنفرانس و نمایشگاه اینترنت چیزها در جمع خبرنگاران فعال‌سازی بستر USSD و استفاده از کدهای دستوری موبایل را پیرو مقررات‌گذاری و پیوست مقرراتی تنظیم شده میان رگولاتوری بانک مرکزی و رگولاتوری وزارت ارتباطات عنوان کرد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ بهمن

معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد به دلیل مشکلاتی که برخی از مشترکان تلفن همراه با روشن کردن گوشی‌های قدیمی خود در طرح رجیستری داشته‌اند، به زودی پایش اطلاعات گوشی‌ها را آغاز می‌کنیم.
حسین فلاح جوشقانی در جمع خبرنگاران و در حاشیه‌ی کنفرانس تخصصی اینترنت چیزها با اشاره به اجرای طرح رجیستری گفت: مرحله‌ی سوم این طرح از ۲۸ بهمن ماه و برای برند ال‌جی آغاز می‌شود و مشترکان و خریداران این گوشی باید دقت داشته باشند که در زمان خرید شناسه‌ی گوشی، شماره‌ی فعالسازی و سیم کارت خود را از طریق شماره‌گیری کد دستوری *۷۷۷۷# انجام دهند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۴ بهمن

ایرانسل از توقف عرضه‌ی خدمات وایمکس خود تا 30 بهمن ماه خبر داد و از مشترکین خود دعوت کرد نسبت به تعویض مودم‌های WiMAX به مودم TDD اقدام کنند.
به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، با پایان دوره‌ی حیات فناوری وایمکس و ارتقاء این فناوری به شبکه‌ی TDD LTE، ایرانسل از برنامه‌ی خود برای توقف ارائه‌ی خدمات شبکه‌ی وایمکس خبر داده و از مشترکین این شبکه دعوت کرده نسبت به تعویض مودم وایمکس خود به TDD از طریق وب‌سایت این شرکت اقدام کنند.

ادامه مطلب