محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۵ ارديبهشت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با بیان اینکه بسیاری از فیلترشکن‌ها کاربرد ضد امنیتی دارند و نوعی باج‌افزار به شمار می‌روند، گفت، فراگیر شدن فیلترشکن‌ها تبعات زیادی دارد و به همین دلیل کار بستن آن‌ها را شروع کرده‌ایم.
به گزارش ایرنا، بازپرس شعبه‌ی دوم دادسرای فرهنگ و رسانه‌ی تهران نهم اردیبهشت ماه از صدور دستور قضایی مسدود سازی تلگرام خبر داد و اعلام کرد: فعالیت این پیام‌رسان در ایران از دهم اردیبهشت ممنوع است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۵ ارديبهشت

به مناسبت هفته‌ی ارتباطات از پروژه‌های شرکت ارتباطات زیرساخت برای توسعه‌ی شبکه‌ی انتقال و توسعه‌ی شبکه‌ی دیتای بین‌الملل بهره‌برداری شد.
به گزارش فارس، در مراسمی با حضور وزیر ارتباطات پروژه‌های شرکت ارتباطات زیرساخت به مناسبت هفته‌ی ارتباطات به بهره‌برداری رسید.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۵ ارديبهشت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برخی تصور می‌کنند کاهش تعرفه‌ی فروش اینترنت زیرساخت به اپراتورها و محلی کردن ترافیک باعث کاهش درآمد شرکت زیرساخت می‌شود اما ۴ بار تجربه‌ی کاهش قیمت و رشد مصرف خلاف این ادعا را ثابت کرده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۵ ارديبهشت

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه شبکه‌ی زیرساخت قدیمی شده است، گفت: کار بازسازی شبکه‌ بر اساس فناوری NGN از امسال آغاز می‌شود و تا پایان ۹۸ باید به اتمام برسد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ ارديبهشت

به گزارش «آخرین خبر»، پس از افزایش قیمت ارزهای خارجی بسیاری از فروشندگان گوشی‌های همراه بدون اطلاع رسانی قبلی که می‌تواند نشانی از عدم هماهنگی با نهادهای مرجع قیمت‌گذاری دارد، اقدام به افزایش بی‌حساب و کتاب گوشی‌های همراه کردند تا شاهد افزایش قیمت ۲۵ الی ۳۰ درصدی در بازار تلفن همراه باشیم. همچنین بسیاری از فروشندگان در همین اوضاع نا‌ به سامان از فروش گوشی علی‌الخصوص گوشی‌های پرچمدار امتناع می‌کنند و منتظر تثبیت قیمت ارز و از بین رفتن نوسانات هستند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ ارديبهشت

به گزارش فارس، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: واگذاری تلفن ثابت و پاسخگویی به فیش‌های در نوبت انتظار در دو استان تهران و مشهد تا آخر اردیبهشت به‌روز می‌شود.

ادامه مطلب