محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ ارديبهشت

به گزارش فناوران، عضو هیات مدیره‌ی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران گفت: مرکز توسعه‌ی تجارت الکترونیکی به ما پیشنهاد داده است به جای حذف نماد اعتماد الکترونیکی جهت دریافت درگاه، مراحل اعطای آن را ساده و سریع کند که با شرایطی ما از این پیشنهاد استقبال می‌کنیم.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ ارديبهشت

به گزارش ایرنا، معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: نقشه‌ی جامع ارتباطات و فناوری اطلاعات این وزارتخانه که اسفند ماه پارسال به تصویب رسید، به زودی رونمایی می‌شود تا طرح‌های عمرانی با نگاه کارشناسی و دقیق بررسی و اجرایی شوند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ ارديبهشت

دو سال از زمانیکه کوالکام آخرین تراشه‌ی ساعت هوشمند خود را منتشر کرد می‌گذرد و جای سرزنش برای آدم‌هایی نیست که تصور می‌کنند کوالکام بازار این محصول را ترک کرده است. اگرچه، ظاهرا این موضوع درست نیست: Pankaj Kedia، مدیر محصولات پوشیدنی کوالکام به Waesable گفت که شرکتش در حال راه‌اندازی سیستم ساعت هوشمند جدید بر روی تراشه‌ (SoC) برای پاییز سال جاری است.

ادامه مطلب
ایران
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ ارديبهشت

داستان از آنجا شروع می‌شود که دوروف و دیگر همکارانش تصمیم گرفته‌اند تا پلتفرم TON یا همان Telegram Open Network را توسعه دهند. این پلتفرم در واقع از وجود شبکه‌ای در شبکه‌ی دیگر تشکیل خواهد شد در نتیجه به‌ هیچ‌ عنوان امکان مسدودسازی آدرس آن وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طبق سیاست حمایت از پیام‌رسان‌های داخلی مصوب شورای عالی فضای مجازی، موضوعات مربوط به پیام‌رسان‌ها برعهده‌ی مرکز ملی فضای مجازی است و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بخش‌هایی از امور را بر عهده دارد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت

به گزارش مهر، عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران از تعریف ۷۲ پروژه و اقدام در پیش‌نویس سند توسعه‌ی فضای مجازی کودک خبر داد و گفت: در این راستا طرح ۲۰ تا ۲۰ را اجرایی می‌کنیم.
خسرو سلجوقی با اشاره به ابلاغ پیش‌نویس سند توسعه‌ی فضای مجازی کودک از سوی وزیر ارتباطات، گفت: بر مبنای این سند، نقشه‌ی مفهمومی مورد نظر تدوین و حدود ۷۲ پروژه و اقدام تهیه شده است؛ هم‌اکنون این سند در وبگاه مربوطه اطلاع‌رسانی عمومی شده تا بازخورد آن را دریافت کنیم.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: در شرایط فعلی، زمینه‌ی توسعه‌ی همکاری‌های تحقیقاتی و توسعه‌ی کسب‌وکارهای نو (استارتاپ‌ها) بین دو کشور ایران و سوئیس فراهم شده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت

رئیس و نایب رئیس هیئت مدیره‌ی شرکت ارتباطات سیار ایران تعیین شدند.
با توجه به اتمام دوره مدیریتی هیئت مدیره‌ی سابق شرکت ارتباطات سیار ایران، نخستین جلسه‌ی هیئت مدیره‌ی شرکت همراه اول بعد از جلسه‌ی مجمع عمومی در روز گذشته تشکیل شد.

ادامه مطلب