محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۳ مهر

مدیر کل نظارت بر سرویس‌های رادیویی رگولاتوری با اعلام نتایج بررسی سامانه‌های آنلاین سنجش تشعشعات الکترومغناطیسی گفت: هیچ مورد بالای حد استاندارد نداشتیم.
غلامرضا خاکسار مدیر کل دفتر نظارت بر سرویس‌های رادیویی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات در کارگاه آموزشی ایمنی تشعشع در نمایشگاه تله‌کام با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه‌ی پایش تشعشعات الکترومغناطیسی در کشور اظهار داشت: متولی قانون ایمنی تشعشعی کشور سازمان انرژی اتمی است و تمامی تجهیزات و اقدامات لازم در این حوزه باید به تأیید این سازمان برسد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۲ مهر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام شروع کلنگ‌زنی پارک گردشگری فضاپایه در منطقه‌ی نیاسر کاشان، گفت: ‎در هفته‌ی جهانی فضا و نجوم هستیم پس حرف‌های فضایی نزنیم، حقوق‌های نجومی بری خودمان اختصاص ندهیم اما برای مردم نجومی تلاش کنیم و قدردان آن‌ها باشیم که در برابر فشارها از خود پایداری نشان دادند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۲ مهر

دکتر محمد فرجود مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این شرکت گفت: شهرداری تهران در زمینه‌ی تامین زیرساخت‌ها و برخورداری از پهنای باند مناسب برای ارایه‌ی خدمات به مردم تهران، تعامل خوبی با شرکت ارتباطات زیرساخت برقرار کرده است.
فرجود همکاری با شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان فناوری اطلاعات ایران را فرصت بی‌نظیری برای افزایش خدمات الکترونیک به مردم عنوان کرد و افزود: شهرداری تهران به جد، موضوع دولت الکترونیک را پیگیری می‌کند و در این زمینه پیشتاز است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۲ مهر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ضریب نفوذ اینترنت روستایی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار تا پایان برنامه ششم توسعه با توجه به شاخصهای جمعیت، مساحت و منطقه جغرافیایی، باید به ۹۰ درصد برسد.
‌به گزارش ایسنا، محمد جواد آذری جهرمی در شورای اداری شهرستان کاشان اظهار کرد: میزان روستاهای بالای ۲۰ خانوار که متصل به خدمات مناسب بودند در ابتدای دولت دوازدهم ۲۵ درصد بود که هم اکنون به ۵۵ درصد رسیده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۲ مهر

به گزارش فارس، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: حکم دیوان عدالت اداری هزار میلیارد تومان ارز درآمد مخابرات را کم کرده که برای جبران کاهش درآمد،‌ تعرفه‌ها افزایش پیدا می‌کند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۲ مهر

همراه اول برای اولین‌بار با ارائه‌ی sim-SD استفاده از سیم ‌کارت و حافظه‌ی جانبی به صورت همزمان در گوشی‌‌های دو سیم‌ کارته را فراهم می‌‌کند.
همراه اول برای اولین‌بار در کشور سیم کارت sim-sd تولید می‌‌کند. تولید این محصول با بهره‌‌‌گیری از توان متخصصان داخلی توسط کارخانه‌ی «تولید سیم‌ کارت همراه اول» انجام می‌‌شود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین افتتاحیه‌ی نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام با اشاره به افزایش تعرفه‌ی اپراتورهای تلفن همراه از رایتل به عنوان اپراتوری که در برابر گرانی مقاومت کرده است نام برد.
به گزارش روابط عمومی رایتل، نوزدهمین نمایشگاه ایران تلکام صبح امروز چهارشنبه ۱۱ مهرماه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، رئیس کمیته‌ی ارتباطات مجلس شورای اسلامی، دبیر سندیکای صنعت مخابرات، معاونان وزارت فاوا و مدیران ارشد اپراتورها و فعالان این حوزه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران فعالیت خود را آغاز کرد.‌

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر

وزیر ارتباطات در مورد اختلال به وجود آمده در سامانه‌ی GPS در شهر تهران گفت: بر اساس گزارش‌های دریافتی از سیستم‌های نظارتی رگولاتوری، سیگنال مزاحمی در یک منطقه از تهران شناسایی شد که این سیگنال باعث اختلال در سامانه GPS شده بود.

ادامه مطلب