محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت

به گزارش فناوران، وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول، برنده‌ی فراخوان واگذاری مدیریت اجرایی اپراتور سوم تلفن همراه (رایتل) در قالب پیمان مدیریت شد.
پس از گذشت سه ماه از انتشار فراخوان پیمان مدیریت رایتل، وحید صدوقی به عنوان برنده‌ی این فرخوان معرفی شده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۳ ارديبهشت

این نوع پیشرفته‌ای از نرم‌افزارهای مخرب است که می‌تواند از هر نوع فعالیت در تمامی گوشی‌های اندرویدی جاسوسی کند و رمزهای عبور، عکس‌ها، ویدئوها، اسکرین‌شات‌ها، و اطلاعات واتس‌اپ، تلگرام و دیگر اپلیکیشن‌ها را بدزدد. بر اساس اطلاعاتی از Kaspersky Lab، این تروجان که "ZooPark" نامیده می‌شود، خاورمیانه را هدف قرار داده است و احتمالا توسط بازیگری دولتی اداره می‌شود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۲ ارديبهشت

در نشست مهندس آذری جهرمی با اعضای کمیسیون صنایع و معاون مجلس شورای اسلامی، با توجه به اقدامات صورت گرفته و ارتقای شاخص‌های رشد فناوری اطلاعات و توسعه‌ی خدمات دولت الکترونیک در کشور، نیازمندی‌های قانونی توسعه‌ در این شاخص‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۲ ارديبهشت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه از ابتدای سال ۹۶ تا پایان بهمن ماه حدود ۱۸۰ میلیارد تومان اپلیکیشن در کافه‌ بازار به فروش رفته است گفت: سهم گیلان از این فروش ۳ میلیارد تومان بوده یعنی معادل ۷.۱ درصد بوده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۲ ارديبهشت

با حضور محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و صادق عباسی شاهکوه، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، پروژه‌های این شرکت شامل توسعه‌ی ظرفیت شبکه‌ی انتقال، توسعه‌ی پهنای باند دسترسی دیتای اپراتور‌ها توسط شرکت ارتباطات زیرساخت در استان گیلان راه‌اندازی و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۲ ارديبهشت

ایرانسل طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد پایان اردیبهشت‌ماه آخرین روز ارائه‌ی خدمات وایمکس ایرانسل است و مشترکان وایمکس این اپراتور لازم است مودم‌های خود را به صورت رایگان با مودم‌های TD-LTE عوض کنند.
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با پایان اردیبهشت‌ماه جاری ارائه‌ی خدمات وایمکس ایرانسل به پایان خواهد رسید و تا آن زمان، مشترکانی که هنوز اقدام به تعویض مودم‌های وایمکس خود با مودم‌های TD-LTE نکرده‌اند فرصت دارند تا برای تعویض مودم‌ اقدام کنند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۲ ارديبهشت

به گزارش مهر، رئیس دانشکده‌ی مخابرات، جزئیات مشوق‌های در نظر گرفته شده برای آموزش مهارت‌های فناوری اطلاعات به سربازان نظام وظیفه را پیرو توافقنامه با ستاد کل نیروهای مسلح، تشریح کرد.

ادامه مطلب