محبوب ترین ها
گوناگون
سید سجاد احمدی۱۸:۰ - ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۱ مرداد

T-Mobile تعداد سرویس های سرگرم کننده اش را زیادتر از گذشته کرد، به این معنی که کاربرانش پول کمتری برای استفاده از این سرویس ها به طور جداگانه پرداخت خواهند کرد.
سرویس های جدیدی که به برنامه Un-carrier اضافه شدند عبارتند از: ABS، Fox Now، Applee Music و تعداد بسیاری دیگر از جمله DPAN.TV. به طور کلی در حال حاضر بیش از 100 برنامه سرگرم کننده گوناگون برای کاربران این سرویس وجود دارد، بارها بیشتر از ارائه این سرویس در 8 ماه گذشته.

ادامه مطلب
گوناگون
معراج مبرانیا۱۲:۳۵ - ۱۳۹۵ شنبه ۱۶ مرداد

به بهانه خبر تعطیلی همیشگی یاهو مسنجر برآن شدم تا چند خط تحلیلی از این مسنجر نوستالژیک چت بازان بنویسم.
نرم افزار پیام رسانی که از سال 1998 میلادی و سال 1376 هجری با ما همراه بوده و همواره در حال به روز رسانی و کاملتر شدن بوده. اما در سال 2012 در اقدامی که اولین نشانه های افول این غول دنیای اینترنت به وضوح دیده می شد، چت روم هایش برای همیشه بروی کاربرانش بسته شد.

ادامه مطلب
گوناگون
نيلوفر كل واخي۱۰:۴۹ - ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۳ مرداد

این گدجت که به وسیله ی صدا فعال می شود در حال حاضر و در صورتی که شما دو سفارش جدید آمازون را کامل کنید، به صورت رایگان به شما تحویل داده می شود.
حالا که خدمات تحویل مواد غذایی آمازون در انگلستان راه اندازی شده است، بسیاری از دستگاه هایی که به وسیله ی آن ها سفارش دادن غذا و خرید لوازم خانه آسان تر می شود، راه خود در این مسیر آغاز کرده اند. اولین آن ها در Dash ، یک گدجت کوچک همراه است که به شما اجازه می دهد تا به اضافه کردن محصولات به سبد خرید خود به همراه اسکنر بارکد و یا به سادگی و با استفاده از صدای خود بپردازید. تمام کاری که لازم است انجام دهید این است که وب سایت آمازون و یا اپلیکیشن موبایل خود را باز کرده و سفارش خود را کامل کنید.

ادامه مطلب
گوناگون
نيلوفر كل واخي۱۴:۰ - ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۲ مرداد

اپلیکیشن های خریداری شده، فیلم ها و کتاب ها را با شش نفر از اعضای خانواده ی خود به اشتراک بگذارید.
شایعه شده است که ویژگی Family Library امروز به صورت رسمی در کنار ویژگی های به اشتراک گذاری ویژه ی اپلیکیشن ها، فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و کتاب ها در Google Play Store در دسترس قرار می گیرد.
با انجام کمی تنظیمات، محصولات خریداری شده در Google Play Store شما حالا در میان تمام دستگاه های موجود در میان خانواده ی شما وجود دارد.

ادامه مطلب
گوناگون
نيلوفر كل واخي۱۰:۰ - ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۱ مرداد

آن ها به نشان دادن گل های کلیدی و بهترین لحظه ها از تمام بازی های لیگ برتر در حال پخش و در طول فصل می پردازند.
پس از گذراندن یک رکورد 4.2 میلیارد پوندی در حفظ حقوق 126 بازی زنده در طول فصل های سه لیگ برتر بعدی، Sky میخواهد تا افراد بیشتری تحت پوشش این امکانات و بدون در نظر گرفتن جایی که در آن هستند، قرار بگیرند (تا زمانی که در vine نباشد). پیش از این اعلام شده است که آن ها به نشان دادن بهترین صحنه های مورد تقاضا از این فصل خواهند پرداخت که شامل بازپخش های گسترده در تلویزیون، وب و موبایل از طریق Sky Go می باشد اما پخش کننده امروز تایید کرده است که آن ها به زودی به ارائه ی ویدیو کلیپ های واقعی مستقیما در توییتر می پردازند تا هر کسی بتواند آن ها را تماشا کند.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۴:۰ - ۱۳۹۵ شنبه ۹ مرداد

مقامات آمریکایی مسکو را در سرقت اطلاعات حزب دموکرات دخیل دانسته اما این مساله هنوز به صورت کامل تایید نشده است. آنها می گویند این کار احتمالا با هدف جاسوسی و هک سایبری و یا از تلاش برای دستکاری در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده انجام شده است.
سازمان اطلاعات آمریکا "با اطمینان کامل" معتقد است که هک کردن سرور کمیته ملی حزب دموکرات توسط دولت روسیه انجام شده است.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۲۳:۵۹ - ۱۳۹۵ پنج شنبه ۷ مرداد

به گزارش گاردین، شرکت ارتباطات آمریکا تصمیم قطعی خود را برای خرید با غول اینترنت یعنی یاهو اعلام کرد. مدیرعامل ورایزون تایید کرد که این دو کمپانی بر روی مبلغ 4830000000 میلیارد دلار توافق کرده اند . گفته می شود قرار است این پول به صورت نقدی پرداخت شود.
ورایزون ، یکی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی جهان در نظر دارد تا با خرید این کمپانی محبوب اینترنتی، به توسعه کسب و کار AOL کمک کند و این دو کمپانی را با یکدیگر ادغام کند. AOL یکی از رقبای اصلی یاهو در سالهای اخیر بود که ورایزون در سال گذشته آن را خریداری کرد.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۲۳:۵۹ - ۱۳۹۵ دوشنبه ۴ مرداد

به گزارشی از ایندی پندنت؛ دو سیاره فراخورشیدی، که شرایطی شبیه به زمین دارند، در نزدیکی ستاره Trappist-1 در فاصله 49 سال نوری از زمین یافت شده اند. دانشمندان معتقدند که ممکن است در آنها حیات فرازمینی وجود داشته باشد اما به گفته آن ها کاوش و بررسی در مورد این موضوع 10 سال به طول می انجامد.

ادامه مطلب