محبوب ترین ها
گوناگون
رضا رزمی۱۸:۲۸ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۷ ارديبهشت

بطور حتم تا کنون از نرم افزارها و اپلیکیشن هایی که چهره شما را به چهره کارتونی تبدیل می کند استفاده کرده اید. به تازگی سایت MashMe امکانات بیشتر و جدیدتری را در اختیار شما قرار میدهد. با استفاده از MashMe شما می توانید هنگامی که در حال گفتگوی تصویری با وب کم هستید از این امکان استفاده کنید. بدین صورت که صحبت ، حرکات و تصویر شما با شخصیت انیمیشنی عوض می شود و نکته جالب در مورد آن این است که شما هیچ گونه تاخیری را در این زمینه مشاهده نخواهید کرد.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا رزمی۱۶:۱۸ - ۱۳۹۴ دوشنبه ۱۴ ارديبهشت

چند روز پیش خبری در باره مزایده 3 کارت ویزیت استیو جابز منتشر کرده بودیم و در آن خبر اعلام کردیم تنها پس از یک روز قیمت این کارت ها به 2405 دلار رسیده است اما رقابت همچنان بر سر این کارت ها ادامه دارد و قیمت این کارت ها تا این لحظه به 5325 رسیده است.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا رزمی۷:۲۶ - ۱۳۹۴ شنبه ۱۲ ارديبهشت

شاید هزینه چاپ کارت ویزیت مبلغ قابل توجه ای نباشد اما وقتی که این کارت مربوط به استیو جابز باشد داستان فرق می کند. در اقدامی جالب خانواده ای، سه کارت ویزیت مربوط به سه دوره مختلف از زندگی کاری Steve Jobs ،بنیانگذار کمپانی اپل را به حراج گذاشته شد.

ادامه مطلب
گوناگون
رامین حسن زاده۴:۳۵ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۰ ارديبهشت

توییتر از سال 2006 آغاز به کار کرده وبه کاربران اجازه میدهد، متن کوتاه تا 140 حرف ،عکس را به اشتراک بگذارند و یا اخبار و توییت های دیگران را باز نشر کنند.
چندی پیش توییتر مشکلاتی را در بره کاربران با اپلیکیشن توییتر داشت و به نظر م رسد که دچار چالشی بزرگ شده است. سهام این کمپانی در سه ماه اول با سقوط روبه رو شد . سهام این شرکت بر خلاف پیش بینی ها دچار یک رکود شد و تمامی انتظارات و پیش بینی هایی که برای سال 2015 انجام داده بودند در هاله ای از ابهام فرو رفت.

ادامه مطلب
گوناگون
رامین حسن زاده۳:۱ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۰ ارديبهشت

دریاچه Loch Ness در اسکاتلند وجود دارد . در این دریاچه از سالیان قدیم موجود عجیبی دیده میشد که به هیولای این دریاچه معروف شد . افراد زیادی برای کشف این هیولا یا مشاهده آن به این دریاچه رفته اند اما موفق به این کار نشده اند .
در تاریخ 21 اوریل سال 1933 خبر مشاهده یک هیولای ماقبل تاریخ در این دریاچه منتشر شد . گوگل با استفاده از دوربین های دید خیابانی خود به سراغ این هیولا رفتو تصاویر جدید از آن ثبت شد .

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۰:۰ - ۱۳۹۴ سه شنبه ۸ ارديبهشت

هنگامی که اپل ساعت هوشمند خود رامعرفی کرد بسیاری از کمپانی ها شروع به کار بر روی اپلیکیشن سازگار با این گجت کردند. که از بین آنها می توان به Twitter و ebay اشاره کرد. در جلسه معرفی این دیوایس Tim Cook مدیر عامل اپل تصویری را به نمایش گذاشت که در آن تصویر اپلیکیشن فیسبوک و پیغامی از آن بر روی اسن گجت مشاهده می شد. Tim Cook اعلام کرد که این دیوایس قابلیت برقراری ارتباط با شبکه های اجتماعی را خواهد داشت.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۱۵:۵۵ - ۱۳۹۴ دوشنبه ۷ ارديبهشت

اپل و گوگل دو غول بزرگ حوزه فناوری هستند و به طبع کاربران خاص و تعصبی خود را نیز دارند. کاربرانی که هر یک تعصبات خاص خود را بر روی محصولات ارائه شده توسط این کمپانی دارند. چند روز پیش اتفاقی افتاد که موجب اعتراض طرفداران اپل شد.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۱۳:۱۷ - ۱۳۹۴ دوشنبه ۷ ارديبهشت

پهباد ها یکی از گجت هایی هستند که این روزها در حال زیاد شدن می باشند و با توجه به قیمت آن تقریبا می توان گفت که در آینده ای نزدیک هر فردی می تواند این دیوایس ها را تهیه کند. مشکل اینجاست که استفاده از این پهباد ها می تواند خارج از جنبه تفریحی و علمی یا تحقیقاتی باشد. برخی از افراد از این دیوایس ها در جهت منفی داستان استفاده می کنند و بسیاری از کشور ها هنوز قوانینی در این زمینه وضع نکرده اند.

ادامه مطلب