محبوب ترین ها
گوناگون
رضا حسن زاده۵:۹ - ۱۳۹۳ پنج شنبه ۶ آذر

مایکروسافت از پارسال مسابقه اینترنتی در میان کاربران خود برگزار می‌کند، امسال در دومین سال برگزاری این مسابقه یک ایرانی برنده خوش شانس این مسابقه شد.
به گزارش شبکه خبر، پارسال در همین روز کلمه سلفی به طور رسمی از سوی لغت نامه آکسفورد به رسمیت شناخته و به دامنه لغات اصیل انگلیسی اضافه شد.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۱:۱۷ - ۱۳۹۳ چهارشنبه ۵ آذر

هفته گذشته هکرها به کمپانی سونی هشدار دادند که اگر کمپانی سونی خواسته های آنها را برآورده نکند آنها فایل ها و عکس های مربود به کمپانی را که بدست آورده اند در دسترس عموم قرار خواهند داد.
هکرها پس از حمله به سایت سونی پیکچرز توانستند به آن نفوذ کنند و عکس ها و فیلم های بسیاری را سرقت کنند و از بخت بد سونی، به نظر میرسد که این هکر ها چیزی حدود ده ترابایت از این اطلاعات را که از سرورهای این شرکت بدست آورده اند را منتشر کردند.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۱۴:۱۷ - ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۶ آبان

همانطور که می دانید چندی پیش اندروید 5 رونمایی شد و پس از آن برخی از اسمارت فون ها شانس استفاده از این سیستم عامل را پیدا کردند. صاحبان گوشی های نکسوس که به ورژن 5 اندروید آپدیت کردند متوجه شدند که گزینه سایلت در ورژن جدید این سیستم عامل وجود ندارد.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۰:۲۳ - ۱۳۹۳ جمعه ۲۳ آبان

بر اساس پست تازه منتشرشده‌ای در فروم‌های گفت و گوی وبسایت bbs.feng.com، یکی از کاربران چینی با نام کاربری xyqo58775 موفق به اجرای ویندوز ۹۸ بر روی دستگاه آیفون ۶ پلاس شده است. جالب‌ترین قسمت ماجرا این است که ظاهراً این کاربر بدون جیلبریک‌کردن دستگاه موفق به انجام چنین کاری شده است.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا حسن زاده۱۴:۵۰ - ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۹ مهر

نظر سنجی برای بهبود ویندوز 10 از سوی مایکرو سافت
نسخه ویندوز 10 برای آزمایش یک میلیون کاربر فعلا به خود اختصاص داده و تعدای بساری نیز در
نظرسنجی Uservoice شرکت کرده اند . این نظر سنجی با سرازیر شدن ایرانی ها بسیاری مواجه شده که خواستار توجه بیشتر مایکرو سافت به ایران میباشد.

ادامه مطلب