محبوب ترین ها
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ بهمن

Slack اعلام کرد، این اپِ ارتباطی فضای کار که فعالیتش را به عنوان راهی برای ارتباط بین گیمرها آغاز کرد، هم اکنون ۱۰ میلیون کاربر فعال روزانه دارد. تعداد کاربران فعال روزانه‌ی آن در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به ترتیب ۴ و ۸ میلیون کاربر بودند.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۶ بهمن

گوگل در حال راه‌اندازی رابط کاربری جدیدی برای جیمیل بر روی گوشی‌های موبایل است. بر اساس بیانیه‌ای که توسط این شرکت منتشر شده، این حرکت همگام با ماموریت بزرگ‌تر شرکت است تا برنامه‌های G Suite را در یک دسته محصولات قرار دهد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۶ بهمن

بر اساس اسنادی به دست آمده توسط CoinDesk، صرافی تبدیل ارز رمزنگاری کانادایی به نام QuadrigaCX، مبلغ ۱۹۰ میلیون دلار به کاربرانش بدهکار است و امکان دسترسی به بخش اعظم سرمایه‌اش را ندارد.
جنیفر رابرتسون، بنیانگذار این صرافی در شهادتش در تاریخ ۳۱ ژانویه در دادگاه نوا اسکاتیا گفت این صرافی حدود ۲۵۰ میلیون دلار کانادا (۱۹۰ میلیون دلار امریکا) ارز رمزنگاری به مشتریان خود بدهکار است.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱۳ بهمن

در تلاش برای بهبود اعتبار عمومی‌اش پس از یک سال بسیار سخت، فیسبوک یکی از منتقدان سابق دو آتیشه‌اش را عضو این گروه می‌کند.
از ماه آینده، Nate Cardozo، مشاور بنیاد مرزهای الکترونیکی (EFF) به واتس‌اپ، اپ چت رمزنگاری فیسبوک، می‌پیوندد. Cardozo اخیرا مقام مشاور ارشد امنیت اطلاعات را در EFF داشت، وی در آنجا ارتباط نزدیکی با سازمان‌ها در مورد سیاست‌های امنیت سایبری داشت. Cardozo کارشناس قانون فناوری و آزادی‌های مدنی است و هم اکنون با شرکت‌های خصوصی در زمینه‌ی سیاست‌های حفظ حریم خصوصی که از حقوق کاربران محافظت می‌کنند، کار می‌کند.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۲ بهمن

ناوگان معروف حمل آمازون تاکنون چیزهای زیادی را تحویل داده است. پس از راه‌اندازی Prime Air در سال ۲۰۱۶ با ۴۰ جت، این شرکت حالا ظاهرا نام آن را به "Amazon Air" تغییر داده و ۱۰ بوئینگ حمل بار مدل 300-767 به آن اضافه کرده است. این شرکت اعلام کرد، Amazon Air هم اکنون در بیش از ۲۰ دروازه‌ی ورودی فرودگاه‌های مختلف پرواز می‌کند و حمل و نقل دو روزه را تقریبا در هر نقطه از ایالات متحده ممکن می‌سازد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۷ بهمن

بر اساس خبری رسمی، برای چهارمین سال پیاپی، گوگل کنفرانس توسعه‌دهنده‌ی I/O سالانه‌اش را در Mountain View برگزار می‌کند. (پیش از این مکان آن سانفرانسیسکو اعلام شده بود.) سخنگوی شرکت در مصاحبه با VentureBeat تاریخ آن را تائید کرد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۷ بهمن

به گزارش CNBC، اپل حدود ۲۰۰ نفر را از "پروژه تیتان"، پروژه‌ی خودروی خودران سری‌اش، اخراج می‌کند. اپل در بیانیه‌ای این تغییر را تائید کرد و گفت کارمندان متاثر از این تصمیم به پروژه‌های دیگر بخش‌های شرکت منتقل می‌شوند.
با تائید این تجدید ساختار، اپل گفت کارمندان سابق تیتان "از یادگیری ماشین و دیگر برنامه‌ها و ابداعات در سرتاسر اپل پشتیبانی می‌کنند." شرکت پروژه‌ی تیتان را به جای خودرو، تمرکز بر "سیستم‌های خودران" توصیف کرد. اظهار نظر مدیرعامل اپل، تیم کوک هم نشان می‌دهد مرکز توجه این شرکت فراتر از گسترش اتومبیل‌ها است. اپل این ابتکار را به عنوان "بلند پروازانه‌ترین پروژه‌ی یادگیری ماشین تاکنون" تعریف کرده است.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۷ بهمن

توئیتر تگ جدیدی را آزمایش می‌کند که تجزیه و تحلیل اینکه چه کسی آغازگر یک رشته از گفتگوها است را آسان‌تر می‌کند. این ویژگی جدید که برای برخی کاربران فعال می‌شود، پیدا کردن پست‌ها از یک توئیت اصلی را در یک رشته از توئیت‌ها آسان می‌کند، اما ممکن است به محدود کردن سو استفاده بر روی این پلتفرم هم کمک کند. به عنوان مثال تشخیص حساب‌های کاربری تقلبی از حساب‌های اصلی آسان‌تر می‌شود.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند