محبوب ترین ها
گوناگون
سارا محمد علیئی۹:۳۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۴ دي

توسعه‌دهندگان دو دستیار صوتی Alexa و Cortana قصد ندارند تا در مورد همکاری و همگام‌سازی این دو دستیار اظهارنظر کنند. بر اساس آخرین گزارش‌ها، شرکای رسمی این دو کمپانی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا با همکاری این دو دستیار صوتی، سود حاصل از معاملات خود را افزایش دهند. البته این اتفاق تنها با تعامل توسعه‌دهندگان این دو برنامه امکان‌پذیر خواهد بود.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۴ دي

معمولاً همه‌ی اولین‌ها انگیزه ی خوبی برای افراد ایجاد می‌کنند. آغاز سال جدید میلادی نیز انگیزه‌ی خوبی برای افرادی است که مدت‌هاست رؤیای از بین بردن اضافه‌وزن خود رادارند. حال متخصصان تغذیه به افراد روشی را پیشنهاد داده‌اند که چگونه و بدون هیچ مشکلی وزن خود را کاهش دهند.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۳ دي

پتنت جدید Apple به شارژ بی‌سیم دور برد مبتنی بر RF، همراه با خطوط سیستم Energous اشاره دارد که اخیرا تائیدیه‌ی FCC را گرفته است. آنطور که در برنامه‌های پتنت Apple مرسوم است، و محتوا تا حد ممکن آن را می‌رساند، این برنامه شامل شارژ بی‌سیم و با سیم است – اما مشکلی که شرکت تلاش می‌کند آن را برطرف کند مربوط به شارژ بی‌سیم طیف بلند Apple است.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۳ دي

با اعلام این خبر که Amazon فروش Chromecasts را آغاز می‌کند، به نظر می‌رسد که این خرده فروش و Google در نهایت تنش‌های طولانی مدت بین خود را از بین می‌برند. اما، ظاهرا بین این دو معامله‌ای در حال حاضر وجود ندارد، چرا که Amazon مسدود شدن YouTube را برای تمامی کاربران Fire TV پیش از سال 2018 اعلام کرد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۲ دي

برخی صاحبان Galaxy N8 گزارش کردند که آن ها قادر نیستند گوشی‌شان را پس از خاموش شدن، دوباره روشن و یا شارژ کنند – مشکلی که تلفن‌هایی دیگر نیز درگیر آن هستند. در حالیکه Samsung به شدت در تلاش برای رفع این مسئله است، سخنگوی Samsung به Engadget گفت که این شرکت "تعداد خیلی محدودی گزارش دریافت کرده است که می‌تواند در ارتباط با مدار کنترل قدرت باشد."

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۲ دي

سازنده ی قطعات کامپیوتری Deepcoоl، کیس جدیدی را با نام Baronkase Liquid به بازار عرضه کرده است. این کیس مجهز به سیستم خنک‌کننده‌ی مایع می‌باشد. محصول جدید نسبت به نسخه‌ی قبلی تفاوت عمده‌ای دارد و این تفاوت وجود سیستم خنک‌کننده‌ی Captain 12EX است.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۱ دي

شرکت LG اعلام کرد که در حال افزودن اسپیکر هوشمند جدیدی مجهز به Google Assistant به خط تولید خود در سال 2018 است. این دستگاه جدید که LG ThinQ نامیده می‌شود، به نظر می‌رسد که رقیب قدرتمندی برای دستگاه‌های مشابه همچون Google Home Max باشد.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۹:۳۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۱ دي

بر اساس آخرین تحقیقات انجام‌ شده توسط دانشمندانی از ایالات‌ متحده ی آمریکا، توت‌ها از انواع مختلف می‌توانند به مغز در برابر ابتلا به بیماری آلزایمر کمک کنند. مقاله‌ی مربوطه در یکی از نشریات علمی خارجی منتشر شده است.

ادامه مطلب