محبوب ترین ها
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۴ اسفند

تهدید شدن از جانب شخصی درباره‌ی سوء استفاده از دوربین گوشی‌تان برای جاسوسی از شما تقریبا چیزی اغراق‌آمیز است، اما احتمال انجام آن وجود دارد. این همان دلیلی است که گوگل مصمم است برای آن کاری انجام دهد.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۱ اسفند

اینتل قابلیت جدیدی برای پردازنده‌هایش با درایورهای گرافیکی یکپارچه شده را معرفی کرد که به بازی‌ها امکان تنظیم خودکار بر روی سیستم را می‌دهد. این ویژگی شبیه به Nvidia GeForce Experience است، اپلیکیشنی که برای تنظیمات بهتر گیم طراحی شده تا بهترین عملکرد را بر روی لپ‌تاپ یا PC داشته باشد.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ بهمن

Twitter اعلام کرد که با بیرون کشیدن اپلیکیشن Mac از وب و App Store، به زودی پشتیبانی از این برنامه‌ی اختصاصی دسکتاپ Mac را پایان می‌دهد. این شرکت اضافه کرد، پشتیبانی Twitter از Mac در مدت 30 روز خاتمه می‌یابد.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۹ بهمن

Visual Core وقتی که در ماه اکتبر گذشته رونمایی شد، غافلگیری تا حدودی شگفت‌انگیز از طرف گوگل بود. این شرکت سه هفته پس از اعلام Pixel 2 منتظر ماند تا درباره‌ی این سیستم مبتنی بر تراشه که در داخل دستگاه تا زمان مورد نیاز مخفی بود، صحبت کند.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ بهمن

به نظر می‌رسید که Windows 10 S جواب مایکروسافت به Chrome OS باشد که با محدود کردن دسترسی به اپلیکیشن‌های Microsoft Store و ارائه‌ی امکان اجرای نرم‌افزارهای قدرتمندتر، امنیت قابل توجهی را ارائه می‌دهد.
به هر حال، استفاده‌ی آن برای کاربران خانگی قدری عجیب برنامه‌ریزی شده است. کاربر بایستی Windows 10 Pro را برای آزادی عمل بیشتر فعال کند که می‌تواند در نهایت هزینه‌بر باشد و واضح است که این برای بسیاری از کاربران عادی قابل قبول نخواهد بود.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۵ بهمن

گوگل دو ویژگی جدید را برای سرویس جستجوی رزرو پروازش معرفی کرد. با استفاده از سوابق اطلاعات پرواز، Google Flight حالا تلاش می‌کند تا زمان تاخیرها را پیش‌بینی کند، همچنین به شما درباره‌ی کاستی‌های رفاهی موجود در رزرو حالت "Basic Economy" اطلاع می‌دهد.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ بهمن

Linus Torvalds از وصله‌هایی که اینتل برای محافظت از کرنل لینوکس از نقص‌های Spectre و Linux توسعه داده است، راضی نیست. وی تفاوت‌های موجود در رویکرد وصله‌های اینتل برای مقابله با شکاف‌های Meltdown و Spectre را مورد انتقاد قرار داد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند