محبوب ترین ها
تکنولوژی
رضا حسن زاده۳:۲۲ - ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۰ آذر

بعد از حمله هکری گسترده هفته گذشته به شبکه‌های رایانه‌ای شرکت سونی، کارکنان این شرکت مجبور شدند برای انجام امورشان از شیوه‌ای قدیمی استفاده کنند: کاربرد قلم و کاغذ.
حمله هکری به سونی چنان شدید بود که کل شبکه رایانه ای شرکت سونی را به طور کامل از دسترس خارج کرد و باعث شد آنها مجبور شوند بدون استفاده از رایانه امور مختلف خود را انجام دهند.

ادامه مطلب
تکنولوژی
رضا حسن زاده۱۳:۲۲ - ۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۲ آبان

هنگامی که به این فکر می کنیم که یک روبات قرار است در آینده جهت استخراج مواد معدنی به سیارات دیگر سفر کند، این مسئله خیلی مهم به نظر می رسد که یاد بگیرد چطور خود را تعمیر کنند. محققان دانشگاه اسلو در حال حاضر با کمک چاپگرهای سه بعدی موفق به تولید ربات های خود آموز شده اند.

ادامه مطلب
تکنولوژی
رضا حسن زاده۷:۴۸ - ۱۳۹۳ جمعه ۲ آبان

اپل iMac جدید خود را با صفحه نمایش رتینا معرفی کرد. این iMac جدید از قیمت 2499 دلار وارد بازار خواهد شد. این کمپانیiMac همه کاره خود را جهت ارتقا در تراکم پیکسل به صفحه نمایش رتینا مجهز کرد که به شما تجربه ای جدید از وضوح تصویر خواهد داد.

ادامه مطلب
تکنولوژی
رضا حسن زاده۷:۲۳ - ۱۳۹۳ جمعه ۲ آبان

دادگاه ژاپن روز دوشنبه گذشته یک مرد ژاپنی را برای ساخت اسلحه با چاپگر سه بعدی محکوم به زندان کرد این حکم اولین بار است که در ژاپن اجرا می شود و طی آن این مرد ژاپنی می بایست مدت دو سال را در زندان سپری کند.

ادامه مطلب
تکنولوژی
رضا حسن زاده۳:۵ - ۱۳۹۳ جمعه ۱۸ مهر

در دنیای امروز همه به دنبال دستگاهایی هستند با قابلیت و بالا و حجم بسیار کم. دوربین های فیلمبرداری با کیفیت و ثبت هزاران فریم در دقیقه هم نسبتا حجم بالایی را اشغال میکنند و قیمت بالایی هم دارند. FPS1000 یک دستگاه فیلمبرداری با قابلیت بالا و قیمت ارزان تر و بسیار کوچکتر از بقیه دوربین ها میباشد.

ادامه مطلب