محبوب ترین ها
پوشیدنی
رضا حسن زاده۱۹:۱۴ - ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۳ فروردين

همانطور که میدانید علاقه مندان اپل واتچ روز جمعه می توانستند گجت خود را بصورا آنلاین سفارش دهند. پس از تنها 6 ساعت تقریبا تمامی مدل ها به فروش رفتند و زودترین تاریخی که می توانید گجت خود را داشته باشید خرداد ماه است و می بایست تا آن زمان منتظر بمانید.
به گزارش سها آی تی و به نقل از سایت مشیبل یکی از کاربران این سایت گفت: برای خرید این دیوایس دو دل بودم اما در اولین ساعات روز جمعه مدل مورد نظر خود را انتخاب کردم اما پس از مدت کوتاهی فکر کردم که این گجت یک وسیله زینتیست و بهتر است که از نزدیک و بر روی دست خود ببینم تا بتوانم انتخاب بهتری داشته باشم

ادامه مطلب
پوشیدنی
رضا حسن زاده۱۹:۲۱ - ۱۳۹۳ سه شنبه ۷ بهمن

ساعت های هوشمند یکی از جریان های اصلی دنیای فناوری در سال گذشته میلادی بوده و شرکت های مطرح هر یک محصول یا محصولات خود در این زمینه را روانه بازار کردند.
با توجه به عرضه ساعت هوشمند اپل به نام اپل واچ طی سال جاری میلادی و انتشارات شایعاتی درباره معرفی یک ساعت هوشمند از سوی اچ تی سی به نظر می رسد این فناوری های پوشیدنی همچنان در کانون توجه باقی بمانند. ساعت های هوشمند مشاهده اطلاعات مهم از پیام های متنی تا هشدارهای دریافت ایمیل را روی مچ دست کاربر امکان پذیر می کنند.
در ادامه برخی از بهترین ساعت های هوشمند حال حاضر را معرفی می کنیم.

ادامه مطلب
پوشیدنی
رضا حسن زاده۵:۴۴ - ۱۳۹۳ چهارشنبه ۷ آبان

با زیاد شدن گجت های پوشیدنی و ورود شرکت های بزرگ به این بازار، لنوو هم شانس خود را امتحان کرد و با یک دستبند هوشمند وارد این رقابت شد اولین محصول این کمپانی به نام SW-B100 نام دارد

ادامه مطلب
پوشیدنی
رضا حسن زاده۱۶:۲۷ - ۱۳۹۳ چهارشنبه ۳۰ مهر

یک دیوایس پوشیدنی جدید با نام Dorothyکه کمی متفاوت تر از دیوایس های پوشیدنی دیگر است.
Dorothy با اتصال Ruby که یک دستگاه بلوتوث کوچک است به کفش شما کار خواهد کرد، بدین صورت که شما می بایست سه بار پاشنه کفش خود را به هم بزنید و این عمل به مانند ماشه جهت فعال کردن Dorothy عمل خواهد کرد.

ادامه مطلب