محبوب ترین ها
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۷ مهر

کمپانی Microsoft آن طور که به نظر می‌رسد مدت هاست که توسعه ی سری اول ساعت های هوشمند خود را آغاز کرده است. به تازگی در شبکه های اجتماعی تصویری منتشر شده است که ساعت هوشمند موجود در تصویر را به نمونه ی اولیه ی ساعت این کمپانی نسبت می‌دهد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۳ مهر

نخستین ساعت هوشمند شرکت Fitbit با نام Ionic از یک اکتبر آماده‌ی عرضه خواهد بود. طبق گزارشات منتشر شده باتری این ساعت هوشمند با هر بار شارژ کامل ۵ روز دوام خواهد آورد. همچنین این ساعت قابلیت ثبت شرایط خواب و فعالیت‌های متنوع ورزشی و همچنین کنترل پخش موسیقی را دارا می‌باشد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۶ شنبه ۱ مهر

کمپانی Apple چندی پیش به صورت رسمی از نسل سوم ساعت های هوشمند خود با قابلیت پشتیبانی از LTE رونمایی کرد. با این حال چیزی که اکنون معلوم شده این است که این گجت در اتصال با تلفن همراه دچار مشکل است.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۸ شهريور

رویداد معرفی سخت‌افزارهای جدید Google در ۴ اکتبر برگزار خواهد شد. این رویداد علاوه بر معرفی سری جدید گوشی‌های Pixel، شامل رونمایی از هدست‌های واقعیت مجازی Daydream نیز خواهد بود.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ شهريور

Apple Watch جدید درحالی به طور رسمی معرفی شد که ارتقایی برجسته نسبت به نسخه‌ی قبل از خود را ارائه می دهد: پشتیبانی از اتصال شبکه‌ی موبایل در داخل خود. اتصال LTE سلولار بدون سیم که توسط یک تراشه‌ی داخلی فراهم شده، بدان معناست که این ساعت جدید قابلیت در حالت اتصال ماندن را در شرایطی که در محدوده‌ی iPhone نباشد را دارد و این یک گام بزرگ رو به جلو در ایجاد یک دستگاه تلفن مستقل است.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ شهريور

کمپانی Fitbit به زودی از محصول هوشمند جدید Ionic رونمایی خواهد کرد. بر اساس اخبار منتشر شده این محصول دارای قابلیت اندازه‌گیری قند خون فرد می‌باشد. بر این اساس این کمپانی از سیستم اندازه گیری قند خون Dexcom در پرچمدار جدید خود که قرار است در سال 2018 عرضه شود برای نظارت مستمر بر میزان قند خون، استفاده کرده است.

ادامه مطلب