محبوب ترین ها
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۲۰ بهمن

ساعت هوشمند Apple Watch قادر به تشخیص دیابت در بیماران با دقت بالا است. با استفاده از این ساعت هوشمند، صاحب آن می تواند هشدارهایی در مورد ابتلای قریب الوقوع به بیماری دیابت را دریافت نماید و مراحل پیشگیری را آغاز کند. عدم تشخیص به موقع این بیماری و پیشگیری از آن می‌تواند آثار جبران ناپذیری در فرد داشته باشد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۱۳ بهمن

یکی از ویژگی‌های اصلی Apple Watch نمایشگر مجهز به تکنولوژی Force Touch است. با این‌ حال، بسیاری از کاربران در مورد وجود آن چیزی نمی‌دانند و یا اغلب از آن استفاده نمی‌کنند. بسیاری از صاحبان Force Touch حتی نمی‌دانند که با استفاده از این ویژگی نه‌ تنها می‌توانند پیام‌ها را بخوانند، بلکه قادر خواهند بود به آن‌ها پاسخ دهند.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۴ دي

Bloomberg گزارش کرد، پیش‌تر Apple بند EKG (نوار قلب) را برای ساعت‌های خود ارائه داده بود، اما حالا Apple در حال تلاش برای گنجاندن این ویژگی به طور مستقیم در داخل ساعت هوشمند خود است. با کنترل نوار قلب (EKG)،محصول Apple Watch قادر به ردیابی سیگنال‌های الکتریکی از قلب کاربر است و به آن اجازه‌ی شناسایی مواردی همچون ضربان‌های نامنظم قلب را می‌دهد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۲۶ آبان

به معنای واقعی کلمه می توان گفت Apple Watch در سه ماهه ی اخیر سبب شده تا این شرکت به عنوان رهبر بازار تکنولوژی نامیده شود. این کمپانی توانسته به لطف ارائه‌ی این محصول فوق العاده ارزش نام تجاری خود را در بازار پس از بحران های پیاپی حفظ کند و امتیاز از دست رفته خود را مجددا به دست آورد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ آبان

با آزمایشی که در دانشگاه کالیفرنیا بر روی ساعت Apple Watch انجام گرفته این محصول توانسته است 82٪ از مشکلات مربوط به بیماری قلبی و 90٪ از موارد بیماری های ریوی را به دقت شناسایی کند. این آزمایش بر روی 6 هزار نفر از صاحبان این ساعت ها صورت گرفته است.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۲۱ مهر

امروز در رویداد Oculus Connect در سن خوزه، مدیرعامل فیسبوک، Mark Zuckerberg از هدست واقعیت مجازی مستقل جدیدی با نام Oculus Go رونمایی کرد. قرار است این محصول در اوایل سال 2018 با قیمت 200 دلار عرضه شود و از طریق توسعه‌دهنده‌ی کیت در ماه نوامبر در بازار به فروش برسد. Hugo Barra، ریاست واقعیت مجازی Oculus اشاره کرد که طراحی Oculus Go سبک و راحت است، دارای لنزهای پیشرفته‌ی هدست Oculus Rift است با همان زمینه‌ی دید، با نور خیره‌کننده‌ی کمتر و صفحه‌نمایش LCD سریعی از نوع WQHD با وضوح تصویر 1440 تا 2560.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۹ مهر

Android Wear در حال وارد شدن به دوران بحرانی به سر می‌برد. نسخه‌ی ۲.۰ این سیستم‌عامل به میزانی که انتظار می‌رفت مورد توجه قرار نگرفته است و بسیاری حتی در مورد آینده‌ی آن ابراز نگرانی کرده‌اند.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۱۴ مهر

کمپانی Samsung از هدست واقعیت مجازی جدی خود به نام HMD Odyssey رونمایی کرد. نماینده ی این کمپانی اعلام کرد برنامه ریزی های لازم برای عرضه‌ی این محصول برای تاریخ 6 نوامبر انجام شده است. در حال حاضر این محصول جدید در وب سایت رسمی این شرکت به نمایش درآمده است. البته پیش‌تر شاهد فاش شدن تصویر و مشخصات این هدست در صفحه‌ی محصولات آن بودیم.

ادامه مطلب