محبوب ترین ها
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۸ اسفند

بر اساس گزارش Mark Gurman از بلومبرگ، منبعی آشنا به موضوع ادعا می‌کند سازنده‌ی آیفون در حال آزمایش قابلیت ترکر خواب برای ساعت هوشمندش در طول چندین ماه گذشته است. بنابر گزارش‌ها، اپل قصد دارد این ویژگی را تا سال ۲۰۲۰ و احتمالا در مدلی جدید از Apple Watch معرفی کند.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر

اسپاتیفای اعلام کرد تا چند هفته‌ی آینده اپلیکیشن Wear OS جدیدی را معرفی می‌کند. برنامه‌ی Wear OS مستقل پیشرفت بیشتری نسبت به اپلیکیشن قبلی اسپاتیفای برای Android Wear دارد. Wear OS جدید کنترل‌های بهتری برای پخش موسیقی و مرور لیست‌های پخش دارد. مهم‌تر از آن، این شامل اتصال اسپاتیفای هم می‌شود که به کاربر اجازه‌ی پخش موسیقی از اسپیکرها را می‌دهد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۳ مهر

با وجود مسائلی در ارتباط با امنیت موبایل‌ها و ابزار شبکه، هواوی سال ۲۰۱۸ خوبی نداشته، اما این موضوع منجر نشد این شرکت دست از نوآوری در فضای پوشیدنی‌ها بردارد. بر اساس جزئیاتی از اخبار منتشر شده، این شرکت حدودا دو هفته‌ی دیگر ساعت هوشمند GT خود را معرفی می‌کند، پوشیدنی همه منظوره‌ای با بیش از ۱۴ روز طول عمر باتری که بستگی به نحوه‌ی استفاده ی کاربر دارد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۷ مهر

کنفرانس Oculus Connect 5 با چندین معرفی آغاز شد. مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک در این کنفرانس از جدیدترین هدست واقعیت مجازی این شرکت با عنوان Oculus Quest رونمایی کرد که قرار است در بهار ۲۰۱۹ و با قیمت ۳۹۹ دلار به فروش برسد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ شهريور

سرانجام Apple Watch به طور رسمی رونمایی شد. نسل آینده‌ی ساعت هوشمند اپل پس از سال ۲۰۱۵ شاهد اولین تغییر طراحی است، برخی ویژگی‌های جدید آن شامل بدنه‌ی بزرگ‌تر، صفحه‌نمایش بزرگ‌تر، و قطعات داخلی جدید است.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۳ شهريور

پس از یک سری شکست‌ها در شروع و عدم موفقیت و رسیدن به پیش‌بینی‌ها، سرانجام بازار ساعت هوشمند دوران شکوفایی خود را آغاز کرد. Android Wear، سیستم‌عامل ساعت هوشمند گوگل، اخیرا پس از طراحی و راه‌اندازی مجدد، نام جدید Wear OS را برگزید. و در سه ماهه‌ی دوم ۲۰۱۸ رکورد فروش بیش از ۱۰ میلیون محصول را به دست آورد که در طول تاریخ آن بی‌سابقه بود.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ شهريور

به رغم شایعاتی که پیش‌تر نشان می‌داد گوگل در حال آماده شدن برای عرضه‌ی ساعت هوشمندی در سال ۲۰۱۸ است، نباید منتظر دیدن Pixel Watch در قفسه‌ها به این زودی بود. Miles Barr، مدیر مهندسی wear OS شرکت با تائید خبر به Tom’s Guide گفت: گوگل برنامه‌ای برای راه‌اندازی ساعت هوشمند در سال جاری ندارد. به جای آن، گوگل با شرکت‌های دیگر همچون Fossil and Casio که در حال ساخت ساعت‌های هوشمند wear OS خود هستند، همکاری می‌کند. در عین حال بر روی بهبود این نرم‌افزار برای آینده‌ای نزدیک متمرکز است.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲ شهريور

HTC اعلام کرد با پیشرفت همکاری بین این سازنده‌ی VR و اینتل، آداپتور بی‌سیم HTC Vive پس از مدت‌ها انتظار برای خرید آماده می‌شود و هم اکنون تاریخ پیش فروش، عرضه و قیمت آن مشخص شده است. این وسیله‌ی جانبی که از ۲۴ سپتامبر با قیمت ۳۰۰ دلار به فروش می‌رسد، شامل یک اشتراک آزمایشی Viveport رایگان برای دو ماه است. پیش فروش آن هم از ۵ سپتامبر آغاز می‌شود.

ادامه مطلب