محبوب ترین ها
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۶ مرداد

با گزینه‌هایی از لیست در حال رشد طراحان ساعت‌های هوشمند همچون Louis Vuitton، Movado، Michael Kors، Kate Spade، Emporio Armani، Tommy Hilfiger، پلتفرم ساعت هوشمند Google به طور چشمگیری متنوع است.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۵ مرداد

اشخاصی نزدیک به Apple اعلام داشتند که این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای انتشار نسخه‌ای از یک ساعت مچی هوشمند در اواخر سال جاری است که می‌تواند به طور مستقیم به شبکه‌های تلفن همراه متصل شود، این حرکتی برای کاهش اتکا به iPhone پنداشته می‌شود.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۱۳ مرداد

در مدت اخیر شرایط بسیار خوبی را تجربه کرده است. در این بین طبق اخبار منتشر شده، Xiaomi از نظر میزان فروش محصولات پوشیدنی در سطح جهانی از دیگر شرکت‌ها پیشی گرفته است. این نمی‌تواند خبر خوبی برای باقی رقبا باشد.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۲ مرداد

به نظر می‌رسد ساعت جدید هوشمند شرکت Fitbit پیش از هنگامه‌ی تعطیلات سال جدید میلادی وارد بازار می‌شود. این خبر را مدیرعامل شرکت Fitbit اعلام کرده است.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۰ مرداد

سرانجام هدست واقعیت مجازی Google نیز بر روی گوشی‌های Samsung قابل استفاده خواهد شد. گزارشاتی در هفته‌ی گذشته مبنی بر دریافت به‌روزرسانی امکان استفاده از هدست Daydream این شرکت در گوشی‌های اپراتور Verizon شنیده می‌شد. اما با عرضه‌ی نرم‌افزار مربوطه در روز جاری، این خبر رنگ واقعیت به خود گرفت.

ادامه مطلب