اپلیکیشن
مصطفی طبری۱۶:۰ - ۱۳۹۴ شنبه ۱۶ خرداد

بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان از فیسبوک استفاده می کنند و بنظر می رسد این غول شبکه های اجتماعی قصد افزایش این رقم را داشته باشد. فیسبوک لایت، نسخه ی سبک تر از اپلیکیشن کامل و اصلی فیسبوک امروز به طور رسمی در گوگل پلی استور قرار گرفت. این اپلیکیشن باتوجه به مصرف دیتای کمتر با انواع شبکه های اینترنتی سازگاری خواهد داشت.
این اپل که در چند کشور در ماه ژانویه به منظور تست رونمایی شد، حالا در دسترس مناطق بسیاری بیشتری در جهان قرار گرفته است. با حجم کمتر از 1 مگابایت، اپلیکیشن Facebook Lite سریع دریافت و نصب شده و ویژگی های اصلی فیسبوک را نیز به همراه دارد. از این جمله می توان به فیدهای خبری، به روزرسانی های استاتوس، تصاویر، اعلان ها و غیره اشاره کرد.
فیسبوک در اطلاعیه رسمی می گوید:
بیش از یک میلیارد نفر در سراسر جهان از طریق دستگاه ها و شبکه های اینترنت مختلف به فیسبوک دسترسی دارند. در بسیاری از مناطق اما اینترنت کند بوده و نمی توان از تمام قابلیت های نسخه اندرویدی این شبکه اجتماعی بهره برد. فیسبوک لایت با چنین هدفی طراحی شده تا تجربه مناسب و پایداری از فیسبوک را با کمترین پهنای باند مورد نیاز، در اختیار کاربران قرار دهد.
این اپلیکیشن در حال انتشار در برخی کشورهای آسیا می باشد و در هفته های آتی نیز در بخش های آمریکای لاتین، آفریقا و اروپا در دسترس قرار خواهد گرفت. از این لینک می توانید این نرم افزار را دریافت نمایید.

دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

گوگل پلی در بروز رسانی جدید