محبوب ترین ها
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير

برند Emporio Armani به‌ تازگی از ساعت هوشمند خود رونمایی کرده‌ است. بدنه‌ی این ساعت از فولاد ضدزنگ است. این ساعت دارای طراحی منحصربه‌فرد است که در سه رنگ عرضه خواهد شد و خریداران می‌توانند محصول را با سلیقه‌ی خودشان انتخاب نمایند.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۶ تير

شباهت Apple Watch و Nokia Plus OX در چیست؟ هر دوی آن ها حسگرهای پالسی اکسیمتری را دریافت می‌کنند که ضربان قلب را با استفاده از سیگنال فتوپلتیسموگراف (PPG)، انقباض و انبساط مویرگ‌ها را بر اساس تغییرات حجم خون اندازه‌گیری می‌کنند. این دیوایس بسیار دقیق به میزان کمی برق نیاز دارد، چراکه مبتنی بر نور است و سیگنالی را به داخل پوست فرستاده که به یک فتودیود بازتاب داده می‌شود.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۳ تير

یکی از چندین ویژگی فوق‌العاده‌ی ساعت‌های هوشمند Apple Watch، بررسی وضعیت جسمانی و سلامتی فرد است. کاربران با فعال‌سازی حالت Heart Watch می‌توانند هشدارهای لازم را در هنگام خطر دریافت نمایند. کوین پیرسون، روزنامه‌نگار ۵۲ ساله‌ی آمریکایی که مدتی پیش برنامه‌ی Heart Watch را در ساعت هوشمند خود فعال کرده بود، با دریافت آلارم توانست از خطر مرگ احتمالی جلوگیری نماید.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۰ تير

بسیاری از افراد به این دلیل از ساعت‌های هوشمند استفاده نمی‌کنند زیرا این ساعت‌ها همانند یک ساعت کلاسیک به نظر نمی‌رسند. Mim X برای حل این مشکل طراحی‌ شده است. این ساعت هوشمند به ساعت‌های معمولی شباهت زیادی دارد تا زمانی که گزینه‌ی ساعت هوشمند در آن فعال نشود. توسعه‌دهندگان با طراحی خاص، صفحه‌نمایش هوشمند را در زیر صفحه‌نمایش شفاف قرار داده‌اند به‌ طوری‌ که در حالت خاموش قابل‌ رؤیت نیست.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۴ خرداد

Fast Company گزارشی منتشر کرد اپل قصد دارد ساعت هوشمند آینده‌اش را با قابلیت دکمه‌هایی حساس به لمس و حالت جامد ارائه دهد، این‌ها جایگزین دکمه‌های فشاری می‌شوند که هم اکنون رایج هستند.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت

در حال حاضر ساعت‌های هوشمند Apple Watch به‌ عنوان پیشرو در بازار ساعت‌های هوشمند، محسوب می‌شوند. البته کارشناسان تصمیم گرفتند تا با بررسی‌های بیشتر دریابند مدل تازه‌وارد Fitbit Versa در بازار می‌تواند از نظر ویژگی با Apple Watch قابل‌ رقابت باشد یا نه.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت

از زمانی که گوگل Android Wear را به Wear OS تغییر نام داد، یک سوال ناخوشایند وجود آمد: چه موقع ساعت هوشمند جدیدی در جهت هدایت برای تقویت محصولات پوشیدنی گوگل عرضه می‌شود؟ ظاهرا جواب "به زودی" است.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند