محبوب ترین ها
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۴ خرداد

Fast Company گزارشی منتشر کرد اپل قصد دارد ساعت هوشمند آینده‌اش را با قابلیت دکمه‌هایی حساس به لمس و حالت جامد ارائه دهد، این‌ها جایگزین دکمه‌های فشاری می‌شوند که هم اکنون رایج هستند.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ ارديبهشت

در حال حاضر ساعت‌های هوشمند Apple Watch به‌ عنوان پیشرو در بازار ساعت‌های هوشمند، محسوب می‌شوند. البته کارشناسان تصمیم گرفتند تا با بررسی‌های بیشتر دریابند مدل تازه‌وارد Fitbit Versa در بازار می‌تواند از نظر ویژگی با Apple Watch قابل‌ رقابت باشد یا نه.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت

از زمانی که گوگل Android Wear را به Wear OS تغییر نام داد، یک سوال ناخوشایند وجود آمد: چه موقع ساعت هوشمند جدیدی در جهت هدایت برای تقویت محصولات پوشیدنی گوگل عرضه می‌شود؟ ظاهرا جواب "به زودی" است.

ادامه مطلب
پوشیدنی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ ارديبهشت

یکی از منابع ناشناس چینی، اطلاعات جدیدی را در مورد زمان رونمایی از دستبند و ساعت هوشمند Xiaomi گزارش کرده است. موردی که در این خبر قابل‌ تأمل است، رونمایی هر دو محصول پرچم‌دار، آن‌ هم در یک روز است. با این‌ حال، بر اساس اطلاعات قبلی، رونمایی از Xiaomi Mi Band 3 برای سال آینده برنامه‌ریزی‌ شده است.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲ ارديبهشت

اینتل تائید کرد قصد تعطیل کردن گروه محصولات جدید (NDG) و متوقف کردن توسعه‌ی پروژه‌ی عینک‌های هوشمند Vaunt را دارد. این خبر که اولین‌بار در The Information گزارش شد، اشاره می‌کند این تصمیم احتمالا در پی "برخی اخراج‌ها" از این تیم خواهد بود که قبلا تعداد آن‌ها حدود ۲۰۰ نفر اعلام شده بود.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ فروردين

از زمانیکه اپل اولین‌بار Apple Watch را منتشر کرد، به توسعه‌دهندگان شخص ثالث اجازه‌ی ایجاد و انتشار فیس‌های اختصاصی‌شان را برای این محصول نداد. اما بر اساس کدهای دیده شده در جدیدترین watchOS، احتمالا این تصمیم تغییر کرده است.

ادامه مطلب
پوشیدنی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۸ اسفند

به منظور تزریق اثری مثبت و ناگهانی در این پلتفرم، گوگل تلاش کرد تا سیستم‌عاملش را به نام Wear OS تغییر دهد، این بخشی از تلاش بزرگ این شرکت برای ورود به فضای پوشیدنی‌ها گسترده‌تری است. این خبر در Baselworld منتشر شده، بزرگترین نمایشگاه تجاری صنعت ساعت که هفته‌ی آینده در باسل برگزار می‌شود. احتمالا تعدادی از ساعت‌های جدید که با این سیستم‌عامل گوگل اجرا می‌شوند و همراه با نشان‌های جدید هستند، آغاز به کارشان از این نمایشگاه خواهد بود.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند