محبوب ترین ها
سخت‌افزار
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير

به گزارش خبر آنلاین، SMIC به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان تراشه‌های هوآوی موفق به جذب قابل توجه سرمایه از طریق عرضه سهام خود شده است.

ادامه مطلب
سخت‌افزار
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۶ تير

اپل در رویداد کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان خود علاوه بر اعلام ویژگی‌های آی او اس ۱۴ اعلام کرد در رایانه های مک و مک‌بوک از به جای تراشه‌های اینتل از تراشه‌های تولید خود استفاده می‌کند.

ادامه مطلب
سخت‌افزار
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۹ خرداد

به گزارش آی‌تی‌ایران، هوآوی با انتشار یک فراخوان اعلام کرده دنبال به خدمت گرفتن متخصصان حوزه کامپیوتر و تراشه با حقوق ۵ برابری در مقایسه با نرخ متعارف پرداختی به کارشناسان این صنعت است.

ادامه مطلب
سخت‌افزار
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۸ خرداد

به گزارش دیجیاتو، AMD از پردازنده‌های سری رایزن 3000XT با لیتوگرافی ۷ نانومتری برای دسکتاپ رونمایی کرد. سازنده می گوید این پردازنده ها ۴ درصد عملکرد بهتری نسبت به پردازنده های سری 3000 داشته و از ۱۷ تیر روانه بازار می‌شوند.

ادامه مطلب
سخت‌افزار
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۷ خرداد

به گزارش شهر سخت‌افزار، به طور معمول برای تجربه سیستم عامل مکینتاش باید یکی از دستگاه‌های ساخت اپل را تهیه کنید، اما با برخی از ترفند‌ها امکان نصب و اجرای آن بر روی کامپیوتر‌های خانگی وجود دارد. در همین راستا شرکت OpenCore کامپیوترهای آماده با دو سیستم عامل ویندوز 10 و مکینتاش را تولید کرده است، اما خطر شکایت اپل در چند قدمی این شرکت قرار دارد.

ادامه مطلب