محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر

محمدعلی کرونی دبیر کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران با بیان بررسی طرح توسعه‌ی یک مسیریاب در شهر تهران گفت: قرار است این طرح مسیریاب تنها برای داخل تهران طراحی شود که بسیار مفید و موثر است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر

به گزارش تسنیم، شاید برای کاربران فضای دیجیتال و استفاده‌کنندگان از خدمات اینترنت پهن‌باند جالب باشد که رفتار آن‌ها رفته رفته از سال ۹۳ نسبت به نوع و نحوه‌ی استفاده از پهن‌باند دیجیتال تغییر کرده است.
با گسترش و نفوذ روزافزون تکنولوژی‌های ارتباطی در بدنه‌ی جامعه، اغلب کاربران دستگاه‌های دیجیتال با مفاهیمی نظیر پهن‌باند، ارتباطات ثابت و سیار و موضوعاتی نظیر اینترنت 3G و 4G آشنایی حداقلی پیدا کرده‌اند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر

شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) به انجام تماس‌های مشکوک با سرشماره‌های بین‌المللی اشاره و اعلام کرد، پاسخگویی به این تماس‌ها هزینه‌های زیادی به مشترکان تحمیل می‌کند.
به گزارش ایرنا، اپراتور ارتباطی اول کشور امروز با ارسال پیامکی به مشترکان خود نسبت به برقراری تماس‌های مشکوک بین‌المللی هشدار داد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر

معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست مشترک با مدیرعامل پست بانک ایران گفت: سیاست حوزه‌ی ICT توسعه‌ی شرکت‌های بزرگ است و این توسعه می‌تواند تا بین‌المللی شدن این شرکت‌ها ادامه داشته باشد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۸ مهر

مدیرعامل پست بانک ایران از امضای تفاهم نامه‌ای با سندیکای صنعت مخابرات ایران با هدف ارائه‌ی خدمات مالی و بانکی به شرکت‌های عضو این سندیکا خبر داد و گفت: بر این اساس سندیکای مخابرات، پست بانک را به عنوان بانک خود برای ارائه‌ی انواع خدمات مالی و بانکی به واحدهای زیر مجموعه معرفی می‌کند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر

به گزارش مهر، سید احمد معتمدی در مراسم بازدید وزیر ارتباطات از طرح ابر رایانه، اتاق تمیز و مرکز ماهواره‌ی برج فناوری ابن سینا که در این برج برگزار شد، گفت: خوشبختانه حرکت دانشگاه‌های خوب کشور در بحث نوآوری و فناوری علم بسیار خوب بوده است.
وی ادامه داد: برنامه راهبردی دانشگاه در حوزه‌ی ICT خوب و قابل قبول بوده است، به طوری که توانمندی مطلوبی در این زمینه صورت گرفته و دیده شده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر

به گزارش مهر به نقل از دانشکده‌ی پست و مخابرات، وحید یزدانیان رئیس دانشکده‌ی پست و مخابرات و سردار فرحی فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح، از محل برگزاری آزمون تعیین سطح مربی گری کارکنان وظیفه بازدید کردند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، عبدالناصر همتی با اشاره به ابلاغ مصوبه‌ی شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا مبنی بر تاکید بر عرضه‌ی ارز ناشی از صادرات غیرنفتی به سامانه‌ی نیما و یا وارد کردن آن به چرخه‌ی اقتصاد کشور به ترتیبی که بانک مرکزی مشخص می‌کند، در هفته‌های آینده شاهد شتاب گرفتن و افزایش عرضه‌ی ارز برای تامین واردات خواهیم بود.

ادامه مطلب