محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۱۳ ساعت پیش

به گزارش ایرنا، رئیس کمیته‌ی ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ۳۰۰ قلم از تجهیزات مورد نیاز ارتباطی در کشور تولید می‌شود، گفت: بازار مصرف در بخش ارتباطی حدود ۶ میلیارد دلار است که تولید داخلی از این بازار یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار سهم دارد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹ ساعت پیش

سخنگوی طرح رجیستری موبایل از اجرای کامل این طرح از اول اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
به گزارش ایسنا، حمیدرضا دهقانی‌نیا عصر روز چهارشنبه در نشستی خبری تاکید کرد: لازم است تمامی خریداران و صاحبان گوشی‌های سامسونگ و تمامی برندهای تلفن همراه حتی برندهای داخلی مانند جی‌ال‌ایکس قبل از فرا رسیدن اردیبهشت‌ماه گوشی و تبلت‌های خود را با سیم کارتی که به نام آن‌ها صادر شده یک بار روشن و امتحان کرده و از طریق آن حداقل یک بار تماس حاصل کنند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱ ساعت پیش

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد در راستای حمایت از کالا و خدمات داخلی امکانات پیام‌رسان‌های داخلی همچون محل استقرار سرورها و پهنای باند و اینترنت توسط این شرکت ارتباطات به صورت رایگان فراهم می‌شود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۰ فروردين

به گزارش ایسنا، مشاهدات از بازار گوشی‌های تلفن همراه نشان می‌دهد که فروشندگان به بهانه‌ی افزایش قیمت دلار در هفته‌های گذشته، قیمت برندهای مختلف گوشی تلفن همراه را ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش داده‌اند، این در حالی است که با توجه به تامین دلار ۴۲۰۰ تومانی برای واردکنندگان، هیچکس حق افزایش قیمت را ندارد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۰ فروردين

به گزارش مهر، نخستین کلینیک سلامت ذهن فضای مجازی با محوریت ترک اعتیاد به فضای مجازی در تهران راه‌اندازی شد.
در این زمینه احمد قیومی معاون طرح و برنامه‌ی فضای مجازی سازمان سراج با اشاره به نقش و تاثیر انکار ناپذیر اینترنت و فضای مجازی گفت: با توجه به گستردگی فضای مجازی، مهار و مدیریت آن امکان‌پذیر نیست، در این فضا انبوه اطلاعات در دسترس کاربران قرار دارد و این کاربر است که باید با توجه به نیاز، خود را با اینترنت و فضای مجازی تنظیم کند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۰ فروردين

به گزارش «فارس»، شکایات زیادی از سوی کاربران درباره‌ی رجیستر کردن گوشی‌های چند سیم کارته مطرح است مبنی بر این که برخی گوشی‌های دو سیم کارته خریده‌اند اما با قراردادن سیم کارت در اسلات دوم، پیغام عدم ثبت در سامانه‌ی همتا و رجیستر نبودن دریافت می‌کنند.

ادامه مطلب