محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۸ ساعت پیش

مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات پستی و دفاتر پیشخوان خدمات رگولاتوری اعلام کرد: دفاتر پیشخوان هنگام ارایه خدمات حق نگهداری و بایگانی مدارک هویتی مشتریان را ندارند. در صورت مشاهده، این اقدام تخلف محسوب شده و با دفتر متخلف براساس مصوبه "اصول حاکم بر صدور پروانه دفاتر پیشخوان دولت و بخش عمومی غیردولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستایی" برخورد می‌شود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۰ ساعت پیش

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی پیشنهاد داد باتوجه به عدم دسترسی بسیاری از دانش آموزان به تجهیزات و امکانات آموزش مجازی، طی یک هفته آینده نسبت به ارایه لایحه یا طرح پیشنهادی مجلس به منظور الحاق یک بند به تبصره 9 قانون برنامه بودجه 99 با ارایه تسهیلات یا کمک بلاعوض برای تامین تبلت دانش آموزی برای آموزش مجازی و برقراری عدالت آموزشی اقدام شود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۲ ساعت پیش

معاون وزیر ارتباطات تعبیر واژه شبکه ملی اطلاعات را با فیلترینگ و ایجاد محدودیت برای شهروندان، یک اشتباه بزرگ عنوان کرد وگفت: اینترنت اصلی‌ترین خدمتی است که روی شبکه ملی اطلاعات ارائه می شود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۴ ساعت پیش

به گزارش پیوست، احراز هویت آنلاین این روزها به یکی از ابزارهای اصلی ارائه سرویس از سوی دولت تبدیل شده است و بورس اولین جایی بود که احراز هویت آنلاین را در زیرمجموعه خود پذیرفت و متقاضیان دریافت کد بورسی توانستند از طریق اپلیکیشن‌های مختلف احراز هویت شوند. در این میان «سیگنال» یکی از پرمخاطب‌ترین اپلیکیشن‌ها و پلتفرم‌هایی بوده که تاکنون توانسته‌است متقاضیان ورود به بورس را احراز هویت کند به گونه‌ای که مدیرعامل شرکت پارت خالق و ارائه دهنده اپلیکیشن سیگنال در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی پیوست اعلام می‌کند که تاکنون از طریق این اپلیکیشن ۲ میلیون نفر احراز هویت شده‌اند. حال آنها در حال توسعه ارائه سرویس خود به کاگزاری‌ها هستند تا بتوانند احراز هویت کارگزاری‌ها را نیز به صورت غیرحضوری انجام دهند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: همچنان در تلاشیم تا بتوانیم تعرفه های حق اشتراک ماهیانه تلفن ثابت را اجرایی کنیم.
سید مجید صدری در پاسخ به سوال خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) درباره سرانجام اجرایی شدن مصوبه مجمع عمومی شرکت مخابرات ایران درخصوص تعرفه حق اشتراک تلفن ماهیانه تلفن ثابت افزود: همچنان درحال پیگیری موضوع از نهادهای مرتبط هستیم.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور

تحقیقاتی فیچ در گزارشی از چشم انداز بازار ارتباطات از راه دور ایران پیش بینی کرد تعداد مشترکان تلفن همراه ایران تا سال ۲۰۲۹ به ۱۰۲.۷ میلیون نفر و تعداد مشترکان تلفن ثابت به ۳۳.۷ میلیون نفر برسد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در شرکت ملی پست و دیدار با مدیرعامل، بر ضرورت تقویت فعالیت‌های هوشمند‌سازی شبکه پستی تاکید کرد.

ادامه مطلب