محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۴ ساعت پیش

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نسترن محسنی معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص اینکه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندی پیش در مصاحبه‌ای گفته بود که ارائه‌ی بسته‌های ترکیبی شبانه و روزانه توسط اپراتورها ممنوع شده و دیگر ارائه نمی‌شوند اما هنوز این بسته‌ها ارائه می‌شود، توضیح داد: آقای [وزیر] درست فرمودند، زیرا در مقررات چیزی به عنوان تقسیم شبانه و روزانه نداریم؛ در واقع اگر تعرفه‌ای اعلام شده، برای همه‌ی ساعات شبانه‌روز یکسان است و چنین تقسیم‌بندی‌ای نداریم.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۶ ساعت پیش

گزارش فارس، دبیر کانون سراسری دفاتر پیشخوان دولت از حذف دریافت کپی کارت ملی و کپی شناسنامه از متقاضیان دریافت خدمت در تمامی دفاتر پیشخوان سراسر کشور تا چهل روز آینده خبر داد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۸ ساعت پیش

بسته‌های مکالمه‌ی نامحدود که در برهه‌ای با استقبال کاربران مواجه شده بود، در حالی به دستور رگولاتوری به دلیل کاهش کیفیت شبکه حذف شدند که اکنون جای خود را به مکالمه‌های تخفیف‌دار داده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۰ ساعت پیش

به گزارش فناوران، فاز اول ایستگاه نوآوری شریف به عنوان محلی برای استقرار شرکت‌های دانش‌‎بنیان و استارت‎اپی با حضور معاون علمی و فناوری افتتاح شد.
بنابر اعلام محمد معید ملک‌زاده سرپرست ایستگاه نوآوری شریف این محل ۴۰ هزار مترمربع زیر بنا دارد و پیش‌بینی شده که ۵۰۰ استارت‎اپ و شرکت در این ایستگاه مستقر شوند.
وی گفت: در حال حاضر ۳۰ تیم استارت‎اپی در این ایستگاه مستقر شده‎‌اند و بیشترین آن‌ها در حوزه‌ی آب و انرژی هستند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ مرداد

به گزارش مهر، رئیس سازمان فضایی ایران گفت: در پروانه‌ی ایجاد و بهره‌برداری از اپراتور ماهواره‌ای اجازه داده شده تا سرمایه‌گذار بین‌المللی ۴۹ درصد در این مشارکت کند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ مرداد

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: بر اساس قانون اصل ۴۴، سهامداران این اختیار را دارند که مدیرعامل را تغییر دهند و پسندیده است انتخاب مدیرعامل همراه اول با هماهنگی همه‌ی سهامداران باشد و انتخابی انجام نشود تا باعث عدم هماهنگی و افزایش اختلاف نظر‌ها شود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ مرداد

به گزارش فناوران، دو سامانه‌ی سرویس مدارس و معلم یاب روز گذشته رونمایی شدند.
سامانه‌ی «معلم‌یاب» با هدف تسریع در تامین نیروی مورد نیاز مدارس غیردولتی و گزینش افراد با صلاحیت و راهی برای معرفی افراد جویای کار دارای شرایط لازم به منظور احراز شغل معلمی از دیروز به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

ادامه مطلب