محبوب ترین ها
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ شنبه ۱ آذر

برندگان انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران مشخص شده و اسامی آنها اعلام شد.
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در شاخه شرکت‌ها براساس بیشترین آرای ماخوذه، به ترتیب یوسفی‌زاده، معروفی، دانشور، عابدی‌نژاد، نوربخش، توسلی، جامه بزرگ، اسکویی‌لر، محمدی، اسلامی، اورئی، زرین‌بخش، نامداری، قربانی و کرم‌زاده به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۹ شنبه ۱ آذر

سه پروژه مرتبط با شهر هوشمند با امضای تفاهم‌نامه چهارجانبه میان معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ایرانسل و سازمان منطقه آزاد کیش در جزیره کیش اجرایی می‌شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۳۰ آبان

به گزارش پیوست، ششمین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران در حالی به ساعت‌های پایانی خود نزدیک می‌شود که از صبح امروز (۲۹ آبان) و همزمان با شروع رای‌گیری بسیاری از شرکت‌کنندگان در انتخابات از کندی و اختلال در سامانه ثبت رای خبر دادند. حالا سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در اطلاعیه‌ای خبر از تمدید زمان انتخابات تا ساعت ۱۷ روز شنبه ۱ آذر ماه را داده است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۹ آبان

اداره کل کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا (OFAC) با اعلام تحریم بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و شرکت های زیرمجموعه آن، شرکت گسترش الکترونیک ایران را نیز تحریم کرد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۸ آبان

به گزارش پیوست، بیش از ۲۵ درصد از شکایت‌های بررسی شده در اتحادیه کسب و کارهای مجازی در ۳ ماهه تابستان مربوط به کسب و کارهایی بوده است که عضو اتحادیه نبوه‌ و ۱۷ درصد از شکایت‌ها را سازمان توسعه تجارت الکترونیکی برای بررسی به اتحادیه ارجاع داده است. در این میان بیش از ۴۱ درصد از شکایت‌های مطرح شده از کسب و کارهای مجازی مربوط به «عدم ارائه کالا یا خدمت مورد نظر» بوده است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۸ آبان

یک مقام آگاه در شرکت ارتباطات زیرساخت در خصوص قطعی روز گذشته بخشی از مسیر پهنای باند بین الملل که باعث اختلال اینترنت برخی کاربران شد توضیح داد و گفت: شبکه به حالت نرمال بازگشته است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۷ آبان

مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای اعلام کرد: آخرین داده های بررسی شده در پیمایش های بنیاد نشان می دهد در یک دهه اخیر از سال ۸۹ تا کنون مجموعه بازیکنان بازی های دیجیتال دوبرابر شده و از ۱۶ به ۳۲ میلیون نفر رسیده است. سرانه مصرف هر ایرانی ۳۱ دقیقه و سرانه مصرف بازیکنان ۹۳ دقیقه در روز است.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند