محبوب ترین ها
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۵ مرداد

معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از ورود مقام قضایی به مسئله‌ی واردات گوشی موبایل در جهت حل مشکلات به وجود آمده در این بازار به دلیل تغییرات نرخ ارز و تخلف واردکنندگان خبر داد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ مرداد

در چارچوب وظایف دبیرخانه‌ی شورای اجرایی فناوری اطلاعات، ارزیابی چهارم خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی کشور در شهریورماه اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ مرداد

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی می‌گوید درخواست وزیر ارتباطات مبنی بر طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر در جلسه‌ی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرقانونی است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ مرداد

رئیس سازمان فضایی ایران گفت: پروژه‌ی اعزام انسان به فضا متوقف نشده است و این پروژه به‌ عنوان یکی از زیر پروژه‌های ۷ سر فصل سند نقشه‌ی راه فناوری فضایی کشور به‌ مرور دنبال می‌شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ مرداد

رئیس پژوهشگاه فضایی ایران از برنامه‌ریزی برای فراهم کردن زمینه‌ی ارتقای اعضای هیات علمی این پژوهشگاه با تعامل با وزارت علوم و همکاری با دانشکده مخابرات و مرکز تحقیقات مخابرات خبر داد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۱ مرداد

سهم خط و زبان فارسی در فضای وب اکنون به ۱.۹ درصد رسیده و مطابق اهدافی که در نظر گرفته‌ شده، این عدد باید به چهار درصد برسد و سازمان فناوری اطلاعات، زمان‌بندی چهارساله‌ای را برای این کار در نظر گرفته است.

ادامه مطلب