محبوب ترین ها
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر

به گزارش ایلنا، مدیرعامل ایران کیش اظهار داشت: اگرچه برنامه هایی برای توسعه صندوق های فروشگاهی و افزایش سهم بازار و درآمد شرکت در این بخش داریم اما بر همین اساس در سایر ابزارها از جمله نرم افزار موبایلی پات و درگاه های اینترنتی ایران کیش، برنامه های توسعه ای و افزایش ضریب نفوذ در این روش ها را آغاز کرده ایم، از جمله نسخه جدید اپلیکیشن پات که امکانات جذابی برای ارائه کاربری آسان و افزایش خدمات با ارزش افزوده در آن افزوده شده است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر

اگرچه مهم‌ترین هدف رجیستری گوشی‌های موبایل جلوگیری از قاچاق عنوان شده بود، اما با گذشت وجود دو سال از اجرایی شدن این طرح، هم‌چنان مشکلاتی برای کاربران همراه ایجاد می‌کند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر

به گزارش آی‌تی‌من، رییس انجمن واردکنندگان موبایل، تلبت و لوازم جانبی ضمن اشاره به اینکه امروزه حوزه موبایل در کشور از اهمیت زیادی برخوردار است اعلام کرد که هم‌اکنون نیاز بازار موبایل به یک میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه گوشی رسیده که حالا این رقم در بازار کشورمان تامین شده است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۴ آذر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: مهم‌ترین قدمی که کسب و کارها می‌توانند برای سهم گرفتن در بازار کشورهای خارجی بردارند، شناخت نیاز بازار است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۴ آذر

به نوشته‌ی روزنامه ایران، نشست کارگروه ماینینگ انجمن بلاکچین ایران دیروز در محل این انجمن، پیرامون مسائلی چون مشکلات صنعت استخراج رمز ارز و مصوبه هیأت وزیران و تعرفه‌های اعلامی وزارت نیرو برای استخراج رمز ارزها با حضور محمدرضا شرفی رئیس کارگروه ماینینگ انجمن بلاکچین ایران، عباس آشتیانی و ... دیگر اعضا برگزار شد. در این نشست اعضای انجمن ضمن انتشار بیانیه‌ای در اعتراض به تغییر نکردن مصوبه هیأت وزیران و اعلام تعرفه رسمی حامل‌های انرژی مورد نیاز صنعت ماینینگ تأکید کردند که با نرخ تعرفه‌ای که وزارت نیرو اعلام کرده نه تنها مرگ و زمان خاکسپاری صنعت ماینینگ نزدیک است، بلکه به نظر می‌رسد با این نرخ، وزارت نیرو و دیگر نهادهای درگیر در این صنعت هیچ تمایلی به فعالیت بخش خصوصی در حوزه ماینینگ ندارند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۴ آذر

به گزارش پیوست، سایت «لک‌لک» فعال در حوزه تجارت الکترونیکی به درخواست اتحادیه کسب‌وکار مجازی مسدود شد. دسترسی به این سایت حتی از طریق فیلتر‌شکن هم امکان‌پذیر نیست. به جز لک‌لک، پنج سایت دیگر نیز به درخواست اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی مسدود شده‌اند.
از روز گذشته برخی از کسب‌وکارهای آنلاین با انتشار تصویری از شروع فیلتر برخی سرویس‌های آنلاین به دلیل نداشتن مجوز از اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی خبر می‌دهند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۴ آذر

به گزارش پیوست، انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی یک‌سال پس از مشکلات ایجاد شده در بازار تلفن همراه به دنبال دستگیری برخی از واردکنندگان این بازار، در جلسه‌ای با حضور رسانه‌ها گزارش عملکرد سالانه خود را اعلام کرد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۳ آذر

به گزارش ایلنا، عضو کارگروه ماینینگ اظهار داشت: ناپایداری شبکه و کمبود منابع تولید برق به عنوان دلیل وزارت نیرو پذیرفتنی نیست زیرا حدود ۱۳ هزار مگاوات ظرفیت تولیدی کشور عموما به صورت دستوری و خارج از روند تعمیرات نیروگاهی مورد بهره‌برداری قرار نمی‌گیرد تا حاشیه امنی برای ایام پیک سال که حداکثر ۳۰۰ ساعت است ایجاد کنند.

ادامه مطلب