محبوب ترین ها
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱۳ ساعت پیش

به گزارش فارس، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه ۱۵ هزار روستا از طریق مخابرات به اینترنت متصل هستند، گفت: از ۲۹ میلیون مشترک تلفن ثابت ، ۵۱ هزار و ۴۰۰ روستا دارای ارتباط تلفن ثابت هستند و ۱۶۵ هزار کیلومتر فیبرنوری در کشور برقرار است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير

به گزارش فارس، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: اینترنت‌های خانگی نسبت به اینترنت همراه، ارزان تر است. این شرکت علاوه بر اینکه هیچ افزایشی در تعرفه های اینترنت ثابت نداشته، ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان نیز به تمام مشتریان در دوران کرونا عرضه کرده است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير

مسئول امور پژوهش و فناوری تقاضا محور دبیرخانه شورای عالی عتف گفت: ۳۱ پروژه پژوهش و فناوری در سال ۱۳۹۸ در سامانه اجرایی تقاضا و عرضه پژوهش و فناوری (ساتع) خاتمه یافت.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير

به گزارش پیوست، محمدعلی محمودزاده که پیش از این ریاست اداره کل مدیریت اطلاعات بانکی بانک ملی را برعهده به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پرداخت الکترونیک سداد منصوب شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير

به گزارش ایرنا، عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق گفت: اگر فعالان حوزه تجارت فن‌آوری با نیازهای بازار عراق آشنا شوند، فرصت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری و تجارت در این بازار برای فعالان ایرانی وجود دارد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير

به گزارش شرکت مخابرات ایران، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شركت مخابرات ايران، با دستور جلسه مصوب در آگهی منتشر شده، ساعت ۹ صبح فردا چهارشنبه ۲۵ تیرماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير

به گزارش آی‌تی‌من، در حالی که برخی گمانه زنی‌ها از احتمال بازگشت باجه‌های عوارضی به آزادراه‌های الکترونیکی خبر داده بودند وزیر راه و شهرسازی مخالفت صریح خود را با دستی شدن عوارض این آزادراه‌ها و تعیین تکلیف هر چه سریع‌تر برخی اختلافات به وجود آمده، اعلام کرد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير

با برگزاری مجمع عمومی انجمن نرم‌افزارهای آزاد/متن باز اعضای اصلی و علی‌البدل هیات مدیره، بازرس اصلی و علی‌البدل و مدیرعامل انجمن انتخاب شدند.

ادامه مطلب