محبوب ترین ها
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد

یک عضو هیات رئیسه‌ی مجلس با بیان اینکه شبکه‌های داخلی به‌ اصطلاح رقیب تلگرام اشتهای صد میلیاردی و کمک دولتی پیدا کرده‌اند گفت که فیلترینگ به‌ جای ساماندهی، آشفتگی شبکه‌های اجتماعی را در پی داشته است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد

معاون علمی و فناوری از اعلام آمادگی این نهاد برای مشارکت در طرح‌های فناورانه در راستای رفع نیاز صنعت گفت: تلاش می‌کنیم تا مسیر ورود این طرح‌ها به بازار تجاری هموار شود.
به گزارش مهر، به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری در بازدید از پروژه‌های فناورانه‌ی مشترک جهاد دانشگاهی و معاونت علمی و فناوری با اشاره به آمادگی این معاونت برای حمایت از تجاری‌سازی طرح‌های فناور دانشگاهی و پژوهشگاهی گفت: معاونت علمی به‌ طور کامل آمادگی دارد تا ضمن مشارکت در طرح‌های فناورانه که نیازی از صنعت را تأمین می‌کند، با ایجاد زیرساخت‌های لازم مسیر ورود این طرح‌ها به صنعت و بازار تجاری هموار شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ خرداد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دستور داد: انتشار پیام دروغ اختصاص اینترنت رایگان به مشترکان یکی از اپراتورهای تلفن همراه پیگیری و رسیدگی شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۵ خرداد

همراه اول شایعه‌ی ارائه‌ی ١٢٠ گیگابایت اینترنت رایگان به مناسبت عید سعید فطر را تکذیب کرد.
شاهین آرپناهی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به پیامی مبنی بر ارائه‌ی اینترنت رایگان توسط همراه اول به مناسب عید فطر، اظهار کرد: شایعه‌ای در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود مبنی بر اینکه همراه اول به مناسبت عید فطر ١٢٠ گیگابایت اینترنت رایگان ارائه می‌کند و مردم باید کد USSD را وارد کنند که این موضوع تکذیب می‌شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۵ خرداد

رئیس کارگروه ارتباطات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای این کارگروه برای بررسی نهایی طرح لغو کدهای دستوری موبایل از بانک مرکزی بازدید می‌کنند، گفت: سرویس USSD حذف نمی‌شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۴ خرداد

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف حمایت از کالای ایرانی، فراخوان انتخاب و معرفی کار خوب و باکیفیت ایرانی را در حوزه‌ی ICT اعلام کرد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ خرداد

به گزارش مهر، به نقل از مرکز ملی فضای مجازی کشور، امیر خوراکیان گفت: بررسی ترافیک دامنه‌های پیام‌رسان تلگرام بر اساس آمار رتبه‌بندی ترافیک وب‌سایت الکسا در سه ماه گذشته نشان می‌دهد که دامنه‌ی Telegram.org با ۳۳ رتبه کاهش در رتبه‌ی ۳۰۰، t.me با ۱۱۴ رتبه کاهش در رتبه‌ی ۶۰۰ و telegram.me با ۷۶۵ رتبه کاهش در رتبه‌ی ۲۳۲۸ در ترافیک جهانی قرار گرفته‌اند.

ادامه مطلب