محبوب ترین ها
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵۰ دقیقه پیش

با امضای تفاهم‌نامه بین مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و شرکت بورس کالای ایران، همکاری پیرامون تسهیل تبادل الکترونیکی اطلاعات و توسعه به‌کارگیری امضای الکترونیکی در سامانه‌های شرکت بورس تفاهم شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۲ ساعت پیش

مدیرعامل شرکت ملی پست اعلام کرد: این شرکت آماده است تا کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان سی‌سخت را در همه دفاتر سراسر کشور دریافت و رایگان به مقصد انتقال دهد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۲۱ ساعت پیش

معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد: مصوبه امروز مجلس، باعث گران شدن قیمت اینترنت و توقف توسعه مناطق محروم خواهد شد.
«حسین فلاح جوشقانی» با انتشار یادداشتی در توئیتر در واکنش به مصوبه امروز مجلس گفت: با مصوبه امروز مجلس، قیمت اینترنت گران خواهد شد و توسعه اینترنت در مناطق محروم نیز متوقف خواهد شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۲۲ ساعت پیش

به گزارش پیوست، هیات دولت با اصلاح آیین‌نامه اجرایی مبارزه با پولشویی اجازه احراز هویت آنلاین برای سرویس‌های پایه بانکداری را صادر کرد.
در اصلاحیه آیین‌نامه اجرایی قانون مبارزه با پولشویی قید شده که ارائه خدمات پایه به ارباب رجوع به صورت غیر حضوری با رعایت دستورالعمل امنیتی که به تصویب «شورای مقابله و پیشگیری از جرایم پولشویی و تامین مالی تروریسم» می‌رسد، خواهد بود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۶ اسفند

عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه امروز مجلس در خصوص افزایش ۱۰ درصدی درآمد دولت از اپراتورها گفت: قیمت اینترنت در سال ۱۴۰۰ افزایش پیدا نخواهد کرد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۶ اسفند

به گزارش پیوست، نمایندگان مجلس در جریان بررسی بودجه ۱۴۰۰ با پیشنهاد نماینده ایلام مبنی بر حذف افزایش مالیات اپراتورها موافقت نکردند.
نمایندگان در صحن علنی مجلس امروز (۵ اسفند ماه) در جریان بررسی بودجه ۱۴۰۰؛ با پیشنهاد سارا فلاحی، نماینده ایلام مبنی برحذف بند مربوط به افزایش مالیات اپراتورها موافقت نکردند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۶ اسفند

مجلس شورای اسلامی امروز در جریان تصویب لایحه بودجه سال ۹۹ تصویب کرد قیمت پیامک در سال آینده گران شود.
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، نمایندگان مجلس تصویب کردند که در سال آینده اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات مخابراتی، علاوه بر قیمت هر پیامک، مبلغ ۱۰ ریال از مشترکان دریافت کنند.

ادامه مطلب