محبوب ترین ها
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ فروردين

به گزارش پیوست، دسترسی کسب‌وکارهای خصوصی به پایگاه‌های داده دولتی و عمومی از طریق API فراهم می‌شود. برای اجرایی شدن این طرح کسب‌و‌کارها و فعالان اقتصادی باید خدمات مورد نیاز خود را به کارگروه تعامل پذیری اعلام کنند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ فروردين

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود از مردم خواست که برای بهبود کیفیت اینترنت و ارزیابی سریع و شفاف اپراتورها کمک کنند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش مهر، وزیر ارتباطات از ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور برای درخواست بازپس‌گیری فضای فرکانسی ۷۰۰ و ۸۰۰ مگاهرتز از سازمان صدا و سیما خبر داد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش مهر، نائب رئیس هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت با انتشار نمودار مقایسه‌ سرعت اینترنت مشترکان قم، قبل و بعد از نصب VDSL گفت: با تعویض مودم، متوسط سرعت کاربران به حدود ۵۰ مگابیت می‌رسد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش فارس، آمارهای مسیریاب بلد نشان می‌دهد که تحت تاثیر گسترش ویروس کرونا، الگوهای تردد افراد در فضای عمومی تغییر کرده و بر اساس سیاست فاصله‌گذاری اجتماعی از ابتدای اسفند تا پایان تعطیلات فروردین باعث شده تا رفت‌وآمد افراد به سمت رستوران‌ها و کافه‌ها ۹۱ درصد کمتر شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

سخنگوی دولت گفت: بنابر اظهارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که صبح امروز با او صحبت کردم، ظرفیت ما در شبکه ها تکمیل شده و برای افزایش ظرفیت ناچاریم سراغ فرکانس های صدا و سیما که کار نکرده یا کم کار می کنند، برویم.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۷ فروردين

به نوشته‌ی روزنامه‌ی ایران، تیمی متشکل از ۱۳۰ دانشمند و محقق اروپایی پس از سه هفته کار وتحقیقات مداوم از پزوژه ردیابی هوشمند افراد با حفظ حریم خصوصی رونمایی کردند. در این پروژه تلفن همراه کاربران نقش موثری را در شناسایی افراد مبتلا به کووید-۱۹ دارد.

ادامه مطلب