محبوب ترین ها
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۹ مرداد

به گزارش مهر، اپلیکیشن پیام‌رسان بیسفون روز گذشته در نمایشگاه الکامپ از ویژگی‌های جدید خود برای کسب رضایت کاربران و ارائه‌ی خدمات به کاربر در بستر امن، رونمایی کرد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۸ مرداد

اوایل تیرماه، وزیر جوان کابینه با اعلام اسامی دریافت‌کنندگان ارز دولتی برای واردات تلفن همراه، خبرساز شد؛ خبری که مورد توجه و تقدیر بسیاری از فعالان اقتصادی و بخش خصوصی قرار گرفت.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۶ مرداد

وزیر ارتباطات در توئیتر خود خبر داد که فردا هم‌زمان با افتتاح بیست‌وچهار مین نمایشگاه الکامپ از لایحه‌ی پیشنهادی «صیانت و حفاظت از داده‌های شخصی» نیز رونمایی خواهد شد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۵ مرداد

معاون سازمان فضایی ایران از اجرای فاز آزمایشی استفاده از داده‌های ماهواره‌ای در راستای کاهش مصرف آبیاری کشاورزی در استان فارس خبر داد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۴ مرداد

معاون توسعه‌ی روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه تا سال ۹۶ نزدیک به ۲۷ هزار روستا از اینترنت پر سرعت بهره‌مند شده‌اند، گفت: امروز بیش از ۳۲ هزار روستا از اینترنت پرسرعت برخوردار هستند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۴ مرداد

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با اشاره به جبران حاشیه‌ی سود اپراتورهای موبایل در بخش صوت به‌ جای اینترنت، تأکید کرد: اگر تعرفه‌‌ی صوت موبایل واقعی شود و کاهش پیدا کند، تعرفه‌ی اینترنت هم واقعی خواهد شد.

ادامه مطلب