محبوب ترین ها
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ بهمن

به گزارش مهر، مرتضی براری با انتشار تصاویری در صفحه اینستاگرم خود نوشت: تصاویر ماهواره‌ای هفته اول بهمن ماه نشان می‌دهد که دریاچه بختگان در استان فارس به صورت کامل خشک شده است.
وی ادامه داد: البته وضعیت مساحتی هر ۳ دریاچه طشت، بختگان و مهارلو در استان فارس نسبت به بهمن ماه سال گذشته تغییری نداشته است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ بهمن

به گزارش مهر، سازمان فضایی ایران با اشاره به وقوع پدیده گرد و غبار در جنوب شرق کشور بر مبنای داده‌های دریافتی از تصاویر ماهواره‌ای، اعلام کرد: همچنان در سال جاری با پدیده گرد و غبار در استان‌های واقع در جنوب شرق کشور شامل سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و کرمان روبرو هستیم.
این سازمان تصویر ماهواره ای مربوط به وقوع گرد وغبار در این استانها را منتشر کرد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ بهمن

به گزارش مهر، محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر نوشت: اخیرا پیامکی از سوی کلاهبرداران به ۷۸ هزار نفر ارسال شده که با خبر جعلی قطع شدن یارانه، اطلاعات آن‌ها را به سرقت ببرند.
وی توضیح داد: وزارت ارتباطات و پلیس فتا سریعا متوجه این کلاهبرداری شدند و با بستن سرشماره و سایت کلاهبردار، اطلاع رسانی های لازم پیامکی را انجام دادند.
آذری جهرمی گفت: جزای قانونی در انتظار متخلفان است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ بهمن

به گزارش مهر به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، صادق عباسی شاهکوه با بیان اینکه شرکت ارتباطات زیرساخت زمانی پایدار خواهد بود و با اطمینان خاطر به کار خود ادامه خواهد داد که دیدگاه مشتری گرایی، ایجاد شبکه پر ظرفیت و با کیفیت در همه لایه‌های زیرساخت ارتباطی کشور رسوخ کند، ادامه داد: برای آنکه شرکت ارتباطات زیرساخت بهترین خدمات را ارائه دهد باید به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان توجه کنیم و شبکه‌ای ایجاد کنیم که برای مشتریان ظرفیت بهتر و هم کیفیت بهتر ایجاد کند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۸ بهمن

به گزارش مهر به نقل از سازمان فضایی ایران، آرمان پیشینی گفت: جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان هماهنگ کننده موضوعات فضایی گروه ۷۷ در کمیته استفاده های صلح آمیز از فضای ماورای جو سازمان ملل متحد (کوپوس)، به مدت یک سال انتخاب شده است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ بهمن

ایرانسل با «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان» در نمایشگاه لجستیک، زنجیره تأمین و صنایع وابسته حضور پیدا کرد.
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، «سامانه مدیریت هوشمند ناوگان» راهکاری جامع و یکپارچه است که در راستای توسعه خدمات مبتنی بر اینترنت اشیاء در حوزه حمل و نقل ارائه می‌شود. استفاده از این سامانه، مدیریت ناوگان حمل و نقل را بهینه، ایمن و کارآمد می‌کند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ بهمن

به گزارش مهر، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابیان اینکه عرصه اقتصاد توانمندسازی و تسهیل‌گری نیازمند پیگیری جدی است، گفت: رساندن سهم آی‌سی‌تی در تولید ناخالص ملی به ۲.۵ درصد دور از انتظار نیست.
محمدجواد آذری جهرمی بعدازظهر چهارشنبه در نشست فعالان و نخبگان حوزه «آی‌تی» و «آی‌سی‌تی» استان سمنان به میزبانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ضمن بیان اینکه چیزی که دولت‌ها باید در عرصه اقتصاد به آن بپردازند بحث توانمندسازی و تسهیل گری است، ابراز داشت: در اقتصادهای مردمی دولت نقش تسهیل گری را به عهده دارد بنابراین می‌بایست در نقش توانمندسازی نیز وارد صحنه شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ بهمن

نشست تخصصی معرفی ارزهای دیجیتال و فناوری زنجیره بلوک با حضور رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه در پژوهشگاه قوه قضاییه برگزار شد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند