محبوب ترین ها
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر

ارزانترین عضو خانواده آیفون ۱۲ احتمالا مدلی با نمایشگر ۵.۴ اینچی است که با عنوان آیفون ۱۲ مینی معرفی خواهد شد.
اپل در مراسم شهریور ماه خود از هیچ آیفونی رونمایی کرد تا بسیاری از شایعات و گمانه‌زنی‌ها نقش بر آب شوند. با این حال انتظار می‌رود ماه آینده شاهد خودنمایی این سری باشیم. البته هنوز افشاگران و رسانه‌‌ها درباره تعداد مدل‌های سری ۱۲ به توافق نرسیده‌اند و در حالی که برخی از ۳ مدل آیفون ۱۲ سخن به میان‌آورده‌اند برخی دیگر از تصمیم اپل برای معرفی ۴ مدل می‌گویند. ساعاتی قبل یکی از افشاگران با نام کاربری L0verodream در توییتر مدعی شد کوچکترین عضو این خانواده مدلی ۵.۴ اینچی است که عنوان آیفون ۱۲ مینی را یدک می‌کشد.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر

یکی از توسعه دهندگان نرم افزار تصاویری از نمونه اولیه نسل دوم موبایل اکسپریا پلی منتشر کرده که دارای مکانیسم کشویی است. این نمونه اولیه به قیمت ۳۴ دلار برای فروش عرضه شده است.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور

هواوی به دلیل تحریم های اعمال شده از سوی آمریکا به زودی امکان ساخت و تولید گوشی های جدید خود را نخواهد داشت. به همین دلیل هم درخواست برای خرید گوشی های این وندور چینی در بازار این کشور به شدت افزایش یافته است.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۲۸ شهريور

به گزارش زومیت، مقامات سامسونگ در خلال توضیح پیرامون صفحه‌نمایش گلکسی زد فولد ۲ به ویژگی‌های آن ازجمله برخورداری از کوچک‌ترین انحنا میان صفحه‌نمایش‌های مختلف پرداختند.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند