محبوب ترین ها
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۷ آبان

به گزارش آی‌تی‌ایران، هر چند وقت یک‌بار شایعاتی در خصوص تصمیم اپل برای طراحی و تولید آیفونی مجهز به نمایشگر تاشو به گوش می‌رسد و حالا به نظر می‌رسد که این شرکت در حال برداشتن گام‌های بزرگی برای تحقق این شایعات است.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۲۳ آبان

به گزارش زومیت، سامسونگ به‌زودی پرچم‌دار‌های اس ۲۱ را با دوربین بهبود یافته و پشتیبانی از قلم S Pen معرفی خواهد کرد.
بر اساس اطلاعات منتشرشده، سامسونگ امسال برای رقابت با آیفون‌های سری ۱۲ و گرفتن سهم بیشتری از بازار هواوی، پرچم‌دارهای گلسی اس ۲۱ خود را یک ماه زودتر از موعد راهی بازار می‌کند. حال طبق گفته‌ی یکی از مشهورترین افشاگرها، پرچم‌دار جدید کهکشانی‌ها به‌صورت قطعی قرار است از قلم هوشمند پشتیبانی می‌کند.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۱ آبان

به گزارش دیجیاتو، طرفداران اپل با معرفی آیفون SE 2020، قهرمان کوچک و ارازن قیمت اپل بسیار هیجان زده شدند. «مینگ-چی کو» تحلیلگر معروف اپل ادعا می‌کند کوپرتینونشین‌ها قصد ندارند در نیمه اول سال2021، نسخه جدیدی از آیفون SE را به بازار عرضه کنند.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۱ آبان

به گزارش دیجیاتو، گلکسی A51 یکی از گوشی‌های موفق سامسونگ است و حالا نتایج بنچمارک نسخه بعدی این گوشی منتشر شده که نشان از توانایی بالای آن در پردازش برنامه‌ها دارد.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۹ آبان

اگر «توانایی» را به مفهوم داشتن امکان انجام یک کار بدانیم، «نگرش» همان ذهنیتی خواهد بود که انجام آن کار را ممکن می‎کند. به این ترتیب نگرش به گلکسی Z Fold2 را می‌توان ترکیبی از سه عنصر: اراده (تغییر در تعریف آنچه کاربر با گوشی هوشمندش می‌تواند انجام دهد)، انعطاف (جابجایی روان بین کار و بازی) و بالاخره اعتماد به نفس برای متمایز بودن، دانست.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۹ آبان

با وجودی که به نظر می‌رسید سری وان پلاس 9 سال آینده میلادی با دو عضو و در دو مدل مختلف در دسترس کاربران قرار گیرد؛‌ اما اطلاعات جدید خبر از عضو سومی در این خانواده می‌دهد.

ادامه مطلب
موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۹ آبان

شرکت اپل در اقدامی قاطع برای پاکسازی زنجیره تامین چینی خود، همکاری جدید با شرکت پگاترون را پس از کشف نقض مقررات نیروی کار معلق کرد.
شرکت آمریکایی اپل اعلام کرد چند هفته پیش متوجه شده است شرکت تایوانی پگاترون که تولیدکننده آیفون است، کارگران دانشجو را به شکل نادرستی گروه بندی کرده و برخلاف کد رفتاری تامین کنندگان اپل، به آنها اجازه داده در شیفتهای شب کار کرده و اضافه کاری داشته باشند. تا زمانی که این تولیدکننده رفتارش را اصلاح نکند، اپل همکاری جدیدی با این شرکت نخواهد داشت.

ادامه مطلب