محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين

به گزارش مهر،‌ واتس‌اپ برای جلوگیری از گسترش اخبار جعلی اعلام کرده اگر کاربری در واتس‌اپ پیامی را دریافت کند که قبلا ۵ بار فوروارد شده باشد، فرد فقط می‌تواند آن را به یکی از چت‌های خود بفرستد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ فروردين

این گزارش به مروری بر اپلیکیشن‌هایی با بیشترین تعداد دفعات دانلود در زمان شیوع گسترده ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان می‌پردازد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۳ فروردين

به گزارش دیجیاتو، هواوی به شدت دنبال این است که گوشی‌های جدید خود را بدون سرویس‌های گوگل در خارج از چین نیز به فروش برساند. به همین دلیل این کمپانی تصمیم گرفته برنامه‌ای به نام «اپ سرچ» معرفی کند تا کاربران راحت‌تر به دنبال برنامه‌های مورد نیاز خود بگردند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۹ شنبه ۲ فروردين

به گزارش آی‌تی‌ایران، گسترش ویروس کرونا در جهان منجر به افزایش کم‌سابقه تماس‌های صوتی و ویدیویی از طریق اپلیکیشن‌های واتس‌اپ و مسنجر شده که نمی‌تواند خبر خوبی برای شرکت مادر یعنی فیسبوک باشد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۱ فروردين

به گزارش مهر به نقل از انگجت، دومین نسخه پیش نمایش اندروید ۱۱ مجهز به قابلیتی موسوم به به اشتراک گذاری سریع یا فست شیر است که انتقال سریع فایل از یک گوشی اندرویدی به گوشی دیگر را ممکن می‌کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ اسفند

به گزارش ایسنا، به نظر می‌رسد که پیام رسان واتس‌اپ قصد دارد قابلیت جدید دیگری را تحت عنوان امکان ارسال پیام‌های خود تخریب شونده، به پلتفرم خود اضافه کند.
اپلیکیشن واتس‌اپ که بزرگترین پیام رسان پرکاربرد در جهان محسوب می شود، اخیراً قابلیت محبوب حالت تاریک را به پلتفرم خود افزود تا بدین ترتیب به جمع سایر اپلیکیشن هایی که این قابلیت را برای کاربران خود فراهم کرده بودند، بپیوندد و نظر و رضایت کاربرانش را به سمت و سوی خود جلب کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۲۴ اسفند

به گزارش دیجیاتو، واتساپ به عنوان یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود، اما عموما ویژگی‌های جدید را به کندی به برنامه خود اضافه می‌کند. همین چند وقت پیش بود که بالاخره پس از یک سال دارک مود را در اختیار کاربران قرار داد. اکنون به نظر می‌رسد کاربران این پیام‌رسان به زودی می‌توانند از پیام‌های موقت استفاده کنند.

ادامه مطلب