محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۸ خرداد

به گزارش انتخاب، این روزها که بازار اپ‌های پیام‌رسان بسیار داغ شده است، پیام‌رسان اندرویدی گوگل نیز با استقبال بالای کاربران مواجه است و تعداد نصب این پیام‌رسان از مرز ۵۰۰ میلیون عبور کرده است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت

به گزارش ارز دیجیتال، کاربران واتس‌اپ از این پس قادر خواهند بود که ارزهای دیجیتال بیت کوین و لایت کوین را در این پیام‌رسان به یکدیگر ارسال کنند. این قابلیت که به وسیله سرویس Lite.Im ارائه می‌شود، انتقال ارزهای دیجیتال را برای عموم مردم ممکن خواهد ساخت.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۵ فروردين

جدیدترین قابلیت آزمایشی این برنامه، افزودن به‌اشتراک‌گذاری نمایشگر موبایل در اپ‌های اندرویدی و iOS است. قابلیت جدید ممکن است همانند دیگر ابداعات اسکایپ، همچون تماس گروهی برای ۵۰ نفر (بیش از ۲۵ نفر) و محو زمینه در تماس‌های ویدئویی، چشمگیر نباشد، اما این دلیل دیگری به کاربران برای باقی ماندن در این اپ می‌دهد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۱ فروردين

اسنپچت در نهایت از اپ جدید، بازسازی شده‌ی Snapchat Android رونمایی کرد که از ابتدای سال ۲۰۱۸ برای بهبود عملکرد آن و رساندن به سطح اپ iOS به طور کامل آن را طراحی کرد.
اگرچه تقریبا هیچ تغییری در رابط کاربری یا نوار وضعیت اسنپچت وجود ندارد، اپ جدید احتمالا سریع‌تر، با تاخیر کمتر، و اشکالات کمتر از نسخه‌ی قدیمی عرضه می‌شود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۸ فروردين

مکالمات گروهی واتس‌اپ زمانی که بدون رضایت به آن اضافه شوید، می‌تواند ناخوشایند باشد. واتس‌اپ در نهایت راه حلی برای این مشکل ارائه کرد. در تنظیمات جدید شما می‌توانید انتخاب کنید چه کسی می‌تواند شما را به گروهی اضافه کند – و خوشبختانه، راهی برای توقف این کار وجود دارد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۲ فروردين

گوگل تهیه‌ی عکس‌های واضح‌تر از رسیدها و دیگر اسناد را راحت‌تر می‌کند. متعاقب قابلیتی مجهز به هوش مصنوعی برای دادن پیشنهاد که سال گذشته رونمایی شد و به طور خودکار عکس‌ها را روشن‌تر می‌کرد و می‌چرخاند، گوگل هفته‌ی جاری محصول جدیدی را معرفی کرد و عملگری برای عکس گرفتن از آیتم‌های چاپ شده و صفحات متنی به آن افزود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۱۰ فروردين

توییتر اعلام کرد گزینه‌های حالت تاریک را برای کاربران iOS توسعه می‌دهد. توییتر گزینه‌هایی جدید را به حالت دارک آبی/خاکستری اضافه می‌کند که آن را مدتی پیش عرضه کرده، این گزینه‌ها شامل "Lights Out"، همچنین حالت دارک خودکار هستند.

ادامه مطلب