محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ بهمن

اینستاگرم در حال آزمایش ویژگی است که به کاربر زمانیکه شخص دیگری از استوری‌اش اسکرین‌شات می‌گیرید هشدار می‌دهد. کاربرانی که در این تست حضور دارند هشداری دریافت می‌کنند مبنی بر اینکه چنانچه دفعه‌ی بعد از استوری دوستی اسکرین‌شات بگیرند، طرف مقابل قادر به دیدن آن و اطلاع از این اسکرین‌شات است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ شنبه ۲۱ بهمن

اینستاگرم به TechCrunch گفت که در حال آزمایش امکانی است که به کاربر اجازه‌ی به اشتراک گذاری پست‌های فید عمومی را از دیگر کاربران در استوری‌تان می‌دهد. این قابلیت به شما اجازه‌ی اضافه کردن استیکرهای توضیحی را به یک یادداشت، پست مشهور یا حتی عکس یک دوست می‌دهد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۸ بهمن

روز پنج‌شنبه، 1 فوریه، پیام‌رسان Telegram به‌طور ناگهانی از صفحات فروشگاه App Store برای گوشی‌های iPhone ناپدید شد. البته پاول دوروف، بنیان‌گذار آن، علت این مشکل را در شبکه‌های اجتماعی توضیح داد. از طرف دیگر شرکت Apple هنوز دلایل حذف Telegram را از فروشگاه اینترنتی خود توضیح نداده است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۱۳ بهمن

چندی پیش پاول دوروف در صفحه‌ی توئیتر شخصی خود، خبری را در مورد رونمایی از نسخه‌ی Telegram X با کاربران به اشتراک گذاشت. امروز مصادف با یکم فوریه، نسخه‌ی آزمایشی این پیام‌رسان در دسترس کاربران قرار گرفت. علاوه بر این اعلام شد تا کاربران نسخه‌ی جدید پیام‌رسان را تنها از فروشگاه‌های رسمی اپلیکیشن‌ها نظیر گوگل پلی و اپ استور دریافت نمایند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۵ بهمن

پس از ماه‌ها شایعات و عرضه‌های محدود، اینستاگرم به طور رسمی پشتیبانی از GIF را به استوری خود اضافه کرده است. این قابلیت که از روز گذشته راه‌اندازی شده به کاربران اجازه‌ی استفاده از گربه‌های رقصنده و چیزبرگرهای پرنده را در عکس‌ها و ویدئوها می‌دهد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۲ بهمن

Instagram Stories یکی از محبوب‌ترین روش‌های به اشتراک‌گذاری محتوا بر روی این شبکه‌ی اجتماعی است، اما گاهی اوقات تصاویر و ویدئوها به اندازه‌ی متن‌های قدیمی عادی موثر نیستند.
اینستاگرم هم از این موضوع خبر دارد و حالا ویژگی جدیدی را تست می کند –"Type"– که به استوری‌های نوشتنی اشاره دارد. این ویژگی جدید به عنوان گزینه‌ی دیگری در پایین دوربین Stories و در کنار انتخاب‌های قدیمی دیگری مانند Boomerang و Rewind قرار دارد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۶ شنبه ۳۰ دي

این شرکت امروز به طور رسمی اپلیکیشن WhatsApp Business را پیش از عرضه‌ی جهانی آن و در بازارهایی منتخب عرضه کرد، این بازارها شامل اندونزی، بریتانیا، ایالات متحده، ایتالیا، و مکزیک هستند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۶ شنبه ۳۰ دي

اینستاگرم در آخرین به‌روزرسانی خود، به کاربرانش این امکان را داده است تا زمان آنلاین بودن خود را به دوستان و طرفداران خود نمایش دهند. البته این ویژگی در حال حاضر برای کاربران سیستم‌عامل‌های iOS و Android در دسترس قرار گرفته است.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند