محبوب ترین ها
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير

امکان پرسیدن سوال در استوری‌های Instagram که به‌ تازگی به این شبکه اجتماعی افزوده‌ شده است، دردسر بزرگی را برای کاربرانش ایجاد کرده است. پس‌ از اینکه بسیاری از کاربران در پاسخ به سؤال دوستان و اطرافیانشان، کامنت‌ها را نوشتند، مشخص شد که پاسخ سؤال‌ها به‌صورت ناشناس برای پرسشگر ارسال نمی‌شود بلکه هویت فرد پاسخ‌دهنده برملا خواهد شد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۴ تير

اپلیکیشن Google Phone هم اکنون می‌تواند به طور خودکار تماس‌هایی را که به عنوان اسپم تشخیص می‌دهد فیلتر کند و مستقیما به voicemail بفرستد. با این برنامه، تلفن کاربر زنگ نمی‌خورد و وی حتی اعلان‌های تماس از دست رفته برای این نوع ارتباط‌هایی که گوگل به عنوان مزاحمت شناسایی می‌کند، دریافت نمی‌کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۹ تير

پس از نزدیک به نه ماه از زمانیکه آیفون X تمام صفحه ی اپل رکورد بازار را شکست، گوگل اپلیکیشن Inbox را برای پشتیبانی از این دیوایس به‌روزرسانی می‌کند. گوگل می‌گوید این به‌روزرسانی ۱۴۴ مگابایتی بر روی App Store قرار داده شده و گران‌ترین نوع آیفون را پشتیبانی می‌کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۸ تير

به گزارش Google، به‌روزرسانی جدید Google Play یکی از مهم‌ترین به‌روزرسانی‌های این اپلیکیشن‌ در ۱۰ سال گذشته است. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی گام بسیار بزرگی در آینده‌ی این شرکت خواهد بود. بر اساس گزارش نمایندگان این ابرکمپانی، به این واقعیت اشاره کردن که وجود تکنولوژی هوش مصنوعی در برنامه‌ی Google Play برای اولین بار، بسیار مهم و کارآمد خواهد بود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۵ تير

اینستاگرم در حال راه‌اندازی فلسفه‌ی "زمان به خوبی گذرانده شده" در ویژگی‌هایش است که به کاربران کمک می‌کند از دور زدن‌های بی‌پایان و حواس پرتی‌ها به خاطر اخبار و اطلاعیه‌ها جلوگیری کنند. امروز اینستاگرم اعلانی را با این مضمون در فید ارائه داد: "شما تمامی خبرهای پست شده از دو روز گذشته را دیده‌اید."

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۱ تير

WhatsApp اعلام کرد کنترل‌های جدیدی را در گروه‌های این برنامه اضافه کرده که با استفاده از آن مدیران می‌توانند فعالیت گروه‌ها را محدود کنند، بنابراین آن‌ها تنها افرادی از گروه هستند که می‌توانند پیام ارسال کنند. گروه‌های WhatsApp می توانند تا ۲۵۶ مشارکت‌کننده داشته باشند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۰ تير

بر اساس اطلاعاتی از TechCrunch، اپل قصد دارد تا در سال آینده برنامه‌ی نقشه‌ی خود را برای کاربران ایالات متحده‌ی آمریکا با بهبودهایی همراه کند. این شرکت برای انجام این کار از اطلاعاتی که خودش جمع آوری کرده، استفاده می‌کند.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند