محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير

به گزارش دیجیاتو، اینستاگرم قابلیت پین کردن کامنت‌ها به بالای صفحه را برای تمام کاربران دنیا فعال کرد. از این پس کاربران می‌توانند حداکثر ۳ نظر را به بالای صفحه سنجاق کنند. این قابلیت به کاربر اجازه می‌دهد تا با هایلایت کردن کامنت‌های مثبت، کنترل بیشتری بر لحن نظرات پیدا کرده و تا حدودی از ارسال کامنت‌های منفی و نفرات پراکن جلوگیری کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير

به گزارش فارس، واتس‌اپ امکانات جدیدی را در دسترس صاحبان مشاغل قرار داده که به آنها امکان می دهد اطلاعات خود را با استفاده از کدهای کیو آر به اشتراک بگذارند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير

به گزارش دیجیاتو، روز گذشته واتساپ امکانات جدیدی را معرفی کرد که طی هفته های آینده در اختیار کاربران این پیام رسان قرار می گیرند. حتما شنیده بودید که واتساپ قصد دارد پشتیبانی از کدهای QR را در سرویس خود فراهم کند تا کاربران از آن برای اضافه کردن مخاطبان جدید به دفترچه تلفن خود استفاده نمایند یا قبلا استیکرهای کارتونی که در نسخه های بتای واتساپ وجود داشتند را دیده بودید. حالا این قابلیت ها رسما به واتساپ اضافه شده اند و می توانید به زودی از آن‌ها استفاده نمایید.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۴ تير

به نظر می‌رسد که قابلیت تماس تصویری در آینده‌ای نزدیک به تلگرام اضافه خواهد شد.
تلگرام که بدون شک یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در جهان به شمار می‌رود، قابلیت و امکانات منحصر به فردی دارد که آن را از بسیاری دیگر از رقبای قدرتمند خود همچون واتس‌اپ و فیس‌بوک مسنجر متمایز می‌کند. تنها نقطه ضعفی که این اپلیکیشن نسبت به رقبای خود دارد، عدم امکان برقراری تماس تصویری است که حالا بر اساس تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده در وب سایت Gizchina به نظر می‌رسد که تلگرام قصد دارد در نسخه آزمایشی خود در سیستم عامل آی او اس تماس تصویری را نیز اضافه کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۴ تير

بانک مرکزی برزیل قابلیت جدید واتس اپ برای پرداخت دیجیتال به وسیله این پیام رسان را متوقف کرده زیرا مقامات مالی کشور هنوز آن را بررسی نکرده‌اند.
به نقل از رویترز، بانک مرکزی برزیل، قابلیت آزمایشی و جدید واتس اپ برای انتقال پول به وسیله چت را تعلیق کرد و به شرکت های ویزا و مستر کارت دستور داد پردازش پرداخت های انجام شده توسط این سیستم را متوقف کنند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۳ تير

به گزارش مهر، واتس‌اپ تصمیم دارد آپدیتی ارائه کند که به کاربران اجازه می‌دهد با ارتقای تماس صوتی و تصویری در نسخه دسکتاپ، تعداد کاربران شرکت‌کننده در این تماس‌ها را افزایش دهد.

ادامه مطلب