محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ شهريور

به گزارش دیجیاتو، بر اساس اخباری که اخیرا در مورد وضعیت گوشی پرچمدار هواوی یعنی میت 30 منتشر شده، به دلیل تحریم‌های کاخ سفید علیه هواوی این گوشی پرچمدار به همراه اپ‌ها و سرویس‌های گوگل پلی عرضه نخواهد شد که شامل Gmail هم می‌شود. حالا با توجه به پستی که در وبسایت ProtonMail منتشر شده احتمالا پروتون میل (ProtonMail) سرویس جایگزینی برای جیمیل باشد.
در این پست آمده که هواوی در حال انجام مذاکراتی با این شرکت است تا سرویس ایمیل رمزگذاری شده آن را در گوشی‌های آینده خود مورد استفاده قرار دهد. این سرویس احتمالا به صورت پیشفرض در اسمارت‌فون‌های هواوی نصب خواهد شد و یا در فروشگاه اپ اختصاصی آن یعنی App Gallery برای دانلود کاربران قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۸ جمعه ۱۵ شهريور

به گزارش دنیای‌اقتصاد، تلگرام در جدیدترین نسخه خود ویژگی‌های جدیدی را به اپلیکیشن خود اضافه کرده که از جمله آنها امکان ارسال پیام به‌صورت زمان‌بندی‌شده است.
کاربران این اپلیکیشن می‌توانند از طریق این امکان یک پیام زمان‌بندی‌شده (مثلا برای فردا ساعت ۱۰ صبح) برای ارسال به شخص دیگری تنظیم کنند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور

اینستاگرم پیام‌رسان شخصی خود را راه‌اندازی میکند. شرکت فیس بوک مالک شبکه اینستاگرم، شبکه اجتماعی برای انتشار عکس و ویدئو، در حال ساخت یک نرم‌افزار پیام‌رسان است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد

به گزارش ایسنا، به نظر می‌رسد که اسنپ‌چت در نظر دارد قابلیت‌های فیس‌بوک را به پلت‌فرم این اپلیکیشن محبوب و پرطرفدار بیاورد.
یکی از بزرگ‌ترین رقبای شبکه اجتماعی اینستاگرم در چند سال اخیر، اپلیکیشن اسنپ‌چت بوده که توانست در سال‌های اخیر تعداد کثیری از کاربران و طرفداران شبکه‌های اجتماعی مختلف همچون اینستاگرم و فیس‌بوک را به خود جذب کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۸ خرداد

به گزارش انتخاب، این روزها که بازار اپ‌های پیام‌رسان بسیار داغ شده است، پیام‌رسان اندرویدی گوگل نیز با استقبال بالای کاربران مواجه است و تعداد نصب این پیام‌رسان از مرز ۵۰۰ میلیون عبور کرده است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۸ سه شنبه ۳۱ ارديبهشت

به گزارش ارز دیجیتال، کاربران واتس‌اپ از این پس قادر خواهند بود که ارزهای دیجیتال بیت کوین و لایت کوین را در این پیام‌رسان به یکدیگر ارسال کنند. این قابلیت که به وسیله سرویس Lite.Im ارائه می‌شود، انتقال ارزهای دیجیتال را برای عموم مردم ممکن خواهد ساخت.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۵ فروردين

جدیدترین قابلیت آزمایشی این برنامه، افزودن به‌اشتراک‌گذاری نمایشگر موبایل در اپ‌های اندرویدی و iOS است. قابلیت جدید ممکن است همانند دیگر ابداعات اسکایپ، همچون تماس گروهی برای ۵۰ نفر (بیش از ۲۵ نفر) و محو زمینه در تماس‌های ویدئویی، چشمگیر نباشد، اما این دلیل دیگری به کاربران برای باقی ماندن در این اپ می‌دهد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند