محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۹ دي

در شرایطی که تصور می‌شد افزوده شدن قابلیت آی جی تی وی به اینستاگرم موجب بیشتر شدن ارسال ویدئو به این شبکه اجتماعی می‌شود، این اتفاق رخ نداد و همین امر موجب واکنش اینستاگرم شده است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ آذر

به گزارش ایسنا، گزارش‌ها حاکیست که قابلیت جدید "پشت خط انتظار" به تماس‌های پیام‌رسان واتس‌اپ در گوشی‌های اندرویدی اضافه شده است.
فیس بوک به عنوان شرکت توسعه دهنده و مالک اپلیکیشن پیام‌رسان واتس‌اپ به تازگی اعلام کرده است که کاربران گوشی‌های اندرویدی از این پس قادر خواهند بود از قابلیت جدیدی تحت عنوان " پشت خط انتظار" به هنگام تماس‌های صوتی بر روی این پلتفرم بهره مند شوند که به آنها اجازه می‌دهد تا بجای شنیدن صدای بوق اشغال هنگامی که به کسی زنگ می‌زنند و فرد دیگری نیز به طور هم زمان با آنها تماس می‌گیرد، از تماس آن نفر سوم باخبر و مطلع شوند تا بتوانند به آن پاسخ دهند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۸ جمعه ۱۵ آذر

به گزارش آی‌تی‌ایران، اینستاگرم از امروز از کاربران جدید می‌خواهد که تاریخ تولد دقیق خود را اعلام کنند. این قانون جدید در راستای ایجاد تجربه متناسب با سن کاربر از امروز اجرایی می‌‌شود. اینستاگرام در پست وبلاگی خود در این رابطه گفته که درج سن کاربر می‌تواند تنظیمات امنیتی متفاوتی را برای او ایجاد کند و او را بهتر محافظت کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۳ آذر

به گزارش دیجیاتو، گوگل قابلیت اشتراک گذاری جدید گوگل فوتوز را معرفی کرد. به کمک این ویژگی که در واقع نوعی پیام رسان شخصی است، کاربران می توانند عکس ها و فیلم های خود را از طریق این اپ به اشتراک بگذارند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۸ جمعه ۱ آذر

به گزارش دیجیاتو، توییتر سرانجام تغییری را که بسیاری از کاربران مدت ها منتظر دیدنش بودند معرفی کرد. کاربران این شبکه اجتماعی از این پس می توانند احراز هویت دو مرحله ای را بدون وارد کردن شماره موبایل خود انجام دهند.
احراز هویت دو مرحله ای مبتنی بر SMS برای کاربرانی که به موبایل و یا کلیدهای امنیتی خود دسترسی ندارند یک نقطه ضعف محسوب می شود. همچنین این قابلیت امنیتی در برابر حملات «جایگزینی سیمکارت» بسیار آسیب پذیر است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۸ جمعه ۲۴ آبان

تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب باید مشخص کنند هدف آنها کودکان هستند یا خیر. در صورتی که هدف ویدئو کودکان باشد، یوتیوب تبلیغات هدفمند در آن‌ها را حذف می‌کند.
به نقل از دیلی میل، شبکه اجتماعی یوتیوب از این پس تولیدکنندگان محتوا را ملزم می کند تا به طور واضح مشخص کنند محتوای آنها به کودکان تعلق دارد یا خیر.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۱۸ آبان

تعداد لایک پست‌های به اشتراک گذاشته شده در شبکه اجتماعی اینستاگرم در ایالات متحده آمریکا نیز مخفی خواهد شد.
چندی پیش بود که اخبار و گزارش‌های متعددی در خصوص اقدام اینستاگرم برای پنهان و مخفی کردن تعداد لایک‌های زیر پست‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران در این شبکه اجتماعی منتشر شده بود که مجموعا در هفت کشور به صورت آزمایشی عملی و اجرا شد تا در صورت موفقیت و استقبال عموم کاربران، در نسخه رسمی و نهایی این اپلیکیشن نیز افزوده و ارائه شود.

ادامه مطلب