محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۱ تير

WhatsApp اعلام کرد کنترل‌های جدیدی را در گروه‌های این برنامه اضافه کرده که با استفاده از آن مدیران می‌توانند فعالیت گروه‌ها را محدود کنند، بنابراین آن‌ها تنها افرادی از گروه هستند که می‌توانند پیام ارسال کنند. گروه‌های WhatsApp می توانند تا ۲۵۶ مشارکت‌کننده داشته باشند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۰ تير

بر اساس اطلاعاتی از TechCrunch، اپل قصد دارد تا در سال آینده برنامه‌ی نقشه‌ی خود را برای کاربران ایالات متحده‌ی آمریکا با بهبودهایی همراه کند. این شرکت برای انجام این کار از اطلاعاتی که خودش جمع آوری کرده، استفاده می‌کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۹ تير

رشد آینده‌ی اینستاگرم بستگی به کشورهای در حال توسعه دارد. به این منظور نسخه‌ای از این برنامه مختص این نوع بازارها ساخته شده است. و امروز، " Instagram Lite" برای دستگاه‌های اندروید در Google Play App Store، بدون هیچ اطلاعی از طرف شرکت، قرار گرفت. در توضیحات آن آمده "برنامه‌ی Instagram Lite کوچکتر است و به افراد اجازه‌ی ذخیره‌سازی فضا بر روی گوشی موبایل و دانلود سریع آن را می‌دهد."

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۹ تير

در کنفرانس F8 که ماه گذشته برگزار شد، فیسبوک از آغاز به کار قابلیت چت‌ ویدئویی در اینستاگرم خبر داده بود. و حالا، این ویژگی برای تمامی کاربران در سراسر جهان راه‌اندازی شد. برای فعال شدن آن، با هر شخصی که شما در مکالمه‌ی Direct با او هستید می‌توانید با تپ کردن بر روی نشان دوربین در گوشه‌ی بالا سمت راست، یک مکالمه‌ی ویدئویی داشته باشید. و همانطور که قبلا اعلام شده بود این قابلیت به صورت گروهی هم فعال است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۸ تير

مایکروسافت Adblock Plus را مستقیما برای مرورگر Edge در iOS و اندروید می‌سازد. این غول نرم‌افزاری ارائه‌ی این ادغام را برای نسخه‌ی بتای اندروید و iOS از اواخر هفته آغاز می‌کند، پس از آن، به‌زودی این ویژگی به طور گسترده‌ای برای تمامی کاربران Edge در اندروید و iOS راه‌اندازی می‌شود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۷ تير

توسعه‌دهندگان شبکه‌ی اجتماعی محبوب Instagram، به‌ تازگی در حال گسترش ویژگی‌های بصری این شبکه هستند و علاوه بر این، امکان جستجوی تصاویر و فیلم‌ها، بر اساس موضوعات و علاقه‌مندی‌های فرد دسته‌بندی‌ شده‌اند که می‌تواند سرعت جستجو را در این شبکه افزایش دهد. یکی از ویژگی‌هایی که مورد توجه کاربران قرار گرفته است امکان چت ویدئویی هم‌زمان ۴ کاربر با یکدیگر است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۵ تير

گوگل اپلیکیشن واقعیت افزوده‌ی خود با نام Measure را برای پشتیبانی از استاندارد ARCore خود به‌روزرسانی کرد. این به‌روزرسانی برنامه را برای دیوایس‌های بیشتری شامل Pixel 2 ،Galaxy S9 و G7 ThinQ در دسترس می‌گذارد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند