محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۴ آذر

اینستاگرم اعلام کرد در حال کار بر روی طراحی جدیدی برای صفحه‌ی کاربری است. این شرکت در پست وبلاگی توضیح داد "در طول چند هفته‌ی آینده شما احتمالا شاهد آراستن مجددی در بالای پروفایل خود شامل تغییرات در آیکون‌ها، دکمه‌ها، و روش جابه‌جا شدن بین زبانه‌ها باشید."

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۴ آذر

مایکروسافت ویژگی سلامت دیجیتال خود را به اپ لانچر اندرویدش اضافه می‌کند. در حالیکه گوگل قابلیت مشابهی را به Android Pie افزود، لانچر مایکروسافت به کاربران اندروید اجازه‌ی دسترسی به این قابلیت را می‌دهد که از طریق آن مدت زمان استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف را مدیریت کنند. کاربر می‌تواند مدت زمان فعال بودن نمایشگر، استفاده از اپ‌ها، و حتی میزان زمان قفل نبودن گوشی را بداند. لانچر مایکروسافت بر روی اندروید ۴.۲ و بالاتر پشتیبانی می‌شود، بنابراین می‌تواند ویژگی سلامت دیجیتال را بر روی تعداد کاربران اندرویدی بیشتری باز کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۶ آبان

در ماه آگوست، فیسبوک و اینستاگرم فعالیت داشبوردهای جدیدی را اعلام کردند که میزان زمان صرف شده در هر یک از این برنامه‌ها را نشان می‌داد، اما این ویژگی تاکنون عملی نشد. حالا، اینستاگرم در نهایت راه‌اندازی ویژگی "Your Activity" را آغاز کرد، این شامل ابزارهایی برای تنظیم محدودیت‌های زمانی روزانه و گزینه‌ای برای متوقف کردن موقت اعلان‌ها است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۷ آبان

گوگل اعلام کرد سرویس جستجوی محتوای تصویری لنز را به جستجوهای تصاویر این شرکت می‌آورد. این اعلام اولین‌بار در رویداد ماه گذشته‌ی جشن بیستمین سالگرد گوگل اعلام شد. در این رویداد خبرهایی از آمدن AMP Stories و ویدئوهای بیشتر به جستجوهای گوگل منتشر شد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ آبان

در حال حاضر تفاوت بین برنامه‌های Swarm و Foursquare City Guide کمتر شده است. Foursquare نسخه‌ی Swarm 6.0 را مدتی پیش برای اندروید و iOS منتشر کرد، و قابلیت‌های آن برای افرادی که بیشتر از گشتن مکان‌ها استفاده می‌کنند تا اعلام حضور، به نظر بسیار آشنا می‌رسد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱۴ مهر

گوگل اپلیکیشن اندرویدی جدیدی را راه‌اندازی کرد که به افراد با اختلالات حرکتی کمک می‌کند دستگاه‌هایشان را کنترل کنند. Voice Access به کاربر اجازه‌ی هدایت برنامه، نوشتن و ویرایش متن، و صحبت با دستیار گوگل را می‌دهد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند خصوصیات بیشتری از آن را با کنترل کردن دریافت کنند، مانند استفاده از صدا برای ضربه زدن دکمه‌ها یا تنظیم کنترل‌های داخلی برنامه. افراد همچنین قادر به اسکرول کردن یا حرکت دادن صفحات برنامه هستند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر

گوگل در حال راه‌اندازی به‌روزرسانی جدیدی با تمرکز بر مسافران همیشگی در فواصل تکراری برای سرویس Maps خود است که اطلاعات بسیار بیشتری را برای این دسته از مسافران تامین می‌کند، همچنین کنترل موسیقی از طریق این برنامه از دیگر این به‌روزرسانی‌ها است.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند