محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۳ خرداد

پیام‌رسان تلگرام در ماه آوریل در روسیه مسدود شد، اما هنوز هم در نسخه‌ی روسی App Store وجود دارد. آن طور که Wccftech گزارش کرد، در اقدام دیگری برای قطع کامل تلگرام، روسیه از اپل خواسته است این اپلیکیشن را از App Store حذف کند و از ارسال اعلانات (Push Notification) به کاربران روسی خودداری کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۳ خرداد

Google ARCore با ایجاد واقعیت افزوده به طور گسترده‌ای برای کاربران اندروید مفید است، اما یک مشکل بزرگ وجود دارد: برای به‌روزرسانی نیاز به Play Store دارد. این موضوع برای کشورهایی مانند چین که خدمات گوگل یا مسدود هستند یا غیر قابل دسترس مناسب نیست.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱۲ خرداد

اپل یکی از گزارش‌های شفافیت‌سازی شش ماهه‌اش را منتشر کرد، و جدای از تعداد معمول درخواست‌ها برای حذف اکانت‌ها، این شرکت بیانیه‌ای را منتشر کرد مبنی بر اینکه این شرکت به زودی شروع به گزارش کردن درخواست‌های دولت برای حذف اپلیکیشن‌هایی از App Store می‌کند. اپل می‌گوید این درخواست‌ها در ارتباط با ادعاهای قانونی و یا نقض خط مشی‌ها هستند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۷ خرداد

با معرفی قابلیت جدیدی برای میوت کردن پست‌ها، در هفته‌های آینده کاربران اینستاگرم راهی برای کنترل کردن اینکه چه پست‌هایی و چه موقع آن‌ها می‌خواهند در فید خود داشته باشند را دریافت می‌کنند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۶ خرداد

با کمک قابلیت جدید اینستاگرم، موسوم به You’re All Caught Up، کاربران می‌دانند چه زمانی آن‌ها هر چیزی را می‌بینند و می‌توانند مرور کردن در محتواهای گذشته را بدون نگرانی از دست دادن چیزی متوقف کنند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد

Google Duo به تازگی اقداماتی انجام داده که از آن طریق پشتیبانی فنی به دوستان و اعضای فامیل را ساده کرده است. این اقدام، معرفی جدیدترین نسخه‌ی برنامه‌ی چت تصویری با توانایی به اشتراک‌گذاری صفحه‌نمایش در طول تماس تصویری است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت

پس از خروج Jan Koum از واتس‌اپ، فیسبوک معاون بخش Internet.org را به عنوان ریاست واتس‌اپ منصوب کرد. و حالا فیسبوک ماموریتش برای سوق دادن مردم به گروه‌ها را در واتس‌اپ توسعه می‌دهد. روز سه‌شنبه، واتس‌اپ دسته‌ای از ویژگی‌های جدید را برای Groups در iOS و Android راه‌اندازی کرد که به مدیران گروه‌ها اجازه‌ی تنظیم کردن توضیحات برای کاربرانش را می‌دهد و تصمیم‌گیری در این مورد که چه کسی می‌تواند تنظیمات Groups را تغییر دهد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند