محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد

در اوایل سال ۲۰۱۷، گوگل ویژگی را به Google Maps اضافه کرد که به فرد اجازه‌ی انتخاب به اشتراک‌گذاری مکانش در زمان واقعی را با دوستان نزدیک و افراد فامیل می‌داد. حالا گوگل با افزودن جزئیات کوچک مهم دیگری، آن را مفصل‌تر کرده است: به‌اشتراک‌گذاری باقی مانده‌ی شارژ باتری موبایل.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۲ مرداد

در ماه می و در کنفرانس توسعه‌دهنده‌ی F8 فیسبوک، واتس‌اپ اعلام کرد ویژگی تماس گروهی با پشتیبانی صدا و تصویر را از اواخر سال جاری فعال می‌گردد. و حالا، واتس‌اپ می‌گوید این ویژگی برای کاربران iOS و اندروید در سراسر جهان از امروز ارائه شده است. این قابلیت تماس گروهی به طور همزمان ارتباط چهار نفر را بدون توجه به مکان آن‌ها پشتیبانی می‌کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۱ مرداد

Android Police گزارش کرد، گوگل در به‌روزرسانی سیاست‌های توسعه‌دهنده‌ی Play Store خود چندین دسته‌ی دیگر از اپلیکیشن‌ها، شامل ماینینگ ارز رمزنگاری و برنامه‌هایی با تبلیغات مخرب را ممنوع می‌کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ مرداد

به گزارش وبلاگ رسمی پیام‌رسان WhatsApp، فرصت جدیدی برای برقراری تماس گروهی کاربران این برنامه محیا شده است. مدت‌ها بود که کاربران این پیام‌رسان انتظار اضافه شدن چنین ویژگی را در اپلیکیشن WhatsApp داشتند اما حالا به لطف این قابلیت می‌توانند در هر دو حالت صوتی و تصویری، تماس گروهی داشته باشند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۹ مرداد

IGTV که به کاربران اجازه‌ی آپلود ویدئوهای طولانی مدت را می‌دهد هم به شکل برنامه‌ای مجزا است و هم در پشت دکمه‌ی نارنجی استاتیکی در صفحه‌ی اصلی خود برنامه‌ی اینستاگرم قرار گرفته است. این بدان معناست که کاربران می‌توانند مستقیما از طریق برنامه‌ی اینستاگرم به آن دسترسی داشته باشند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۹ مرداد

کاربران iOS در ماه مارس از ویژگی جدید Dark Mode در سرویس ویدئویی YouTube بهره بردند اما توسعه‌دهندگان به‌ تازگی این ویژگی را در دسترس کاربران Android نیز قرار داده‌اند. در واقع پس از گذشت تقریباً نیمی از سال این ویژگی به Android آمد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير

بر اساس گزارشی از TechCrunch، اینستاگرم در حال کار بر روی راه حل احراز هویت دو فاکتوری است که نیاز به شماره تلفن کاربر ندارد. اینستاگرم چند ساعت پس از اینکه تحقیقات در زمینه‌ی Motherboard بر روی هک SIM را منتشر کرد، تائید کرد که بر روی روش امنیتی بیشتری هم در حال کار است. مانند دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، گزینه‌ی پیش رو به فرد اجازه‌ی تائید هویت با اپلیکیشن‌های ایجاد کد مانند Authy و Google Authenticator را می‌دهد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۷ تير

امکان پرسیدن سوال در استوری‌های Instagram که به‌ تازگی به این شبکه اجتماعی افزوده‌ شده است، دردسر بزرگی را برای کاربرانش ایجاد کرده است. پس‌ از اینکه بسیاری از کاربران در پاسخ به سؤال دوستان و اطرافیانشان، کامنت‌ها را نوشتند، مشخص شد که پاسخ سؤال‌ها به‌صورت ناشناس برای پرسشگر ارسال نمی‌شود بلکه هویت فرد پاسخ‌دهنده برملا خواهد شد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند