محبوب ترین ها
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۴ شهريور

به گزارش مهر به نقل از انگجت، شرکت ایسر در در نمایشگاه IFA2019 از نسخه جدید صندلی مخصوص بازی های رایانه ای رونمایی کرد. این صندلی که Predetor Thoronos Air نام دارد نسخه ارزان تر از صندلی بازی رایانه‌ای Thoronos است که سال گذشته در نمایشگاه IFA رونمایی شده بود.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۹ فروردين

در نهایت سونی آماده است در مورد نسل آینده‌ی PlayStation خود صحبت کند که چهار سال گذشته را روی آن صرف کرده است. در مصاحبه‌ی جدیدی با Wired، معمار برجسته‌ی سیستم شرکت، Mark Cerny گفت: PlayStation 5، نامی که سونی به طور رسمی آن را تائید نکرده، بازی‌سازان در حال حاضر از آن به شکل کیت‌های توسعه‌دهنده استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۹ فروردين

پس از هفته‌ها انتشار خبر عرضه‌ی Xbox One بدون دیسک، این سازنده‌ی نرم‌افزار از نسخه‌ی Xbox One S All Digital خود رونمایی کرد. قیمت این کنسول ۲۴۹ دلار تعیین شد که در تاریخ ۷ می در دسترس قرار می‌گیرد. مدل جدید همراه با Xbox One S اصلی و نسخه‌ی قوی‌تر Xbox One X فروخته می‌شود. نکته‌ی بزرگ در مورد فروش نسخه‌ی جدید این است که از آنجایی که فاقد درایو Blu-ray است، حدود ۵۰ دلار کاهش قیمت دارد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ فروردين

بله، به نظر می‌رسد Xbox One بدون دیسک حقیقت دارد. WinFuture تصاویری به دست آورد که می‌گوید Xbox One S All Digital را نشان می‌دهد. طراحی این کنسول دقیقا چیزی است که انتظار داشتیم، یک Xbox One S بدون درایو Blue-ray. این سیستم مجهز به ۱ ترابایت هارد دیسک (حداقل در اروپا) است و با کپی‌های از پیش نصب شده‌ای از Forze Horizon 3 ،Minecrafit و Sea of Thieves برای فروش به بازیکنان آماده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ فروردين

همانطور که می‌دانید اپل سخت در حال تلاش برای ورود به حوزه‌ی بازی‌های سودآور است. منابع Financial Times ادعا کردند، اپل صدها میلیون دلار که احتمالا ۵۰۰ میلیون دلار است را در این راه سرمایه‌گذاری می‌کند، و هدف آن تامین بازی‌ها برای ارائه به مشترکین است. بنابر گزارش‌ها، اپل برای هر بازی چندین میلیون دلار اختصاص می‌دهد و چنانچه توسعه‌دهندگان انحصار این بازی‌ها را برای iOS حفظ کنند به آن‌ها مزایای جانبی خواهد داد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۵ فروردين

سونی، عبارت‌های زشت در نام‌های کاربری PlayStation Network (PSN) را با نام‌ کاربری موقت جایگزین می‌کند. از چند روز پیش، سونی با اجازه دادن به کاربران PSN برای تغییر نام‌های کاربری‌شان بر روی این کنسول برای اولین‌بار در تاریخ پلتفرم آنلاینش، این امکان را به بازیکنان PS4 داد تا شناسه‌هایشان را در هر دو حالت مثبت و منفی دوباره تعریف کنند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۳ فروردين

امروز Epic Games به عنوان مالک محبوب‌ترین بازی جهان – Fortnite – با بیش از ۲۵۰ میلیون بازیکن شناخته می‌شود. طی سال‌ها، Unreal Engine، موتور بازی‌سازی شرکت تبدیل به پایه‌ای برای بازی‌های پر فروشی چون "Kingdom Hearts 3" ،"Mortal Kombat 11"، و طبیعتا خود "Fortnite" شده است. Epic می‌گوید امروزه ۷.۵ میلیون توسعه‌دهنده از Unreal Engine استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين

به گزارش رویترز، تنسنت اعلام کرد وابستگی‌اش به بازی‌سازی در چین را کاهش می‌دهد. به علت بازبینی‌های نظارتی و هزینه‌های سرمایه‌گذاری، تنسنت شدیدترین افت سود سه ماهه و آهسته‌ترین رشد سود سالیانه در طی ۱۳ سال گذشته را تجربه کرد.
Martin Lau، ریاست تنسنت، روز پنجشنبه گفت: "ترکیب درآمدی ما، با رشد سریع تبلیغات مبتنی بر عملکرد و دیگر درآمدها، به طور فزاینده‌ای در حال متنوع شدن است." Lau به بخشی اشاره کرد که شامل کسب‌وکار رایانش ابری جدید تنسنت بود، این بخش ۹.۱ میلیارد یوان (۱.۳۶ میلیارد دلار) برای شرکت درآمد داشت. Lau اضافه کرد، تنسنت دسته‌بندی درآمدی جدیدی را در گزارش عایدی آینده‌اش اضافه خواهد کرد که سهم آن را از تجارت‌های جدید به سرعت در حال رشد منعکس می‌کند.

ادامه مطلب