محبوب ترین ها
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر

بخشی از موفقیت بزرگ Fortnite توانایی صدها میلیون بازیکن آن برای پیوستن به یکدیگر در سرتاسر پلتفرم‌های کامپیوتر، موبایل، و کنسول است. و حالا، Epic، نقشه‌ی راهی را برای به اشتراک‌گذاری این معماری چند سکویی با دیگر توسعه‌دهندگان به عنوان بخشی از یک SDK رایگان که سال آینده راه‌اندازی می‌شود، ارائه می‌دهد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۱ آذر

جهان Fortnite در حال تغییر است. تنها چند روز پس از اینکه فصل ۷ این بازی قابلیت‌های جدیدی از جمله هواپیما را معرفی کرد، Epic افزودن شمشیر به بازی بتل رویال را آزمایش می‌کند. در حالیکه هنوز هیچ اطلاعات دقیقی در مورد چگونگی عملکرد یا زمان در دسترس بودن آن‌ها وجود ندارد، شمشیرها به طرز چشمگیری دنیای Fortnite را تکان می‌دهند و عمدتا در اطراف دستگاه‌های شوتینگ قرار می‌گیرند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۰ آذر

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های Valve امیدوار است بتل رویال را گسترده‌تر کند. این ناشر در به‌روزرسانی اخیر Counter-Strike: GO، جدیدترین حالت بازی Danger Zone را به آن اضافه کرده است. علاوه بر این، Counter-Strike بازی رایگانی است و دقیقا همانند Fortnite است.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱۷ آذر

سازنده‌ی Fortnite، شرکت Epic Games تصمیم دارد سال پر از موفقیت ۲۰۱۸ خود را با راه‌اندازی پلتفرمی جاه‌طلبانه‌تر به پایان برساند: فروشگاه بازی‌های دسکتاپ که بر روی Valve Steam Store ساخته شده. این فروشگاه که به زودی بر روی PC و Mac راه‌اندازی می‌شود، پیشنهاد جذابی برای توسعه‌دهندگان دارد: از این فروشگاه، ۸۸ درصد درآمد به توسعه‌دهندگان می‌رسد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان

سونی که هم‌اکنون به فروش بالایی از کنسول بازی PS4 رسیده، قصد شرکت در کنفرانس مطبوعاتی سالانه‌اش یا نمایش هر چیزی را در خلال نمایشگاه بزرگ E3 در سال آینده ندارد.
سونی غیبت در این نمایشگاه را در بیانیه‌ای تائید کرد. در بیانیه آمده "با توجه به پیشرفت صنعت، Sony Interactive Entertainment به جستجو برای فرصت‌های نوآورانه ادامه می‌دهد. طرفداران PS تمام دنیای ما هستند و ما همیشه به دنبال نوآوری‌ها، تفکر متفاوت و تجربه‌ی روشی جدید برای لذت بردن گیمرها هستیم. در نتیجه تصمیم گرفتیم در E3 شرکت نکنیم."

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ آبان

مایکروسافت ۱۲ نوامبر Player Unknown Battleground (PUBG) را به Xbox Game Pass اضافه کرد. این بدان معنا است که کاربران Xbox One که با مبلغ ۹.۹۹ دلار مشترک Xbox Game Pass هستند از این به بعد می‌توانند در کنار بیش از ۱۰۰ بازی دیگر به PUBG هم دسترسی داشته باشند.

ادامه مطلب