محبوب ترین ها
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۵ مهر

Epic Games عنوان کرد آزمایش بتا برای نسخه‌ی اندرویدی Fortnite به پایان رسید. این بدان معنا است که کاربران نیازی به دعوتنامه برای بازی با آن را ندارند. بازی نبرد Royale دستاورد بزرگی بر روی تمامی پلتفرم‌ها و از جمله نسخه‌ی موبایلی را به دست آورد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۲ مهر

Pokémon Go به عنوان تجربه‌ی واقعیت افزوده‌ی اندروید به‌روزرسانی می‌شود، حتی در شرایطی که قابلیت دیدِ AR اولین چیزی است که اکثر مردم وقتی این بازی را شروع می‌کنند، آن را خاموش می‌کنند. با این وجود، توسعه‌دهنده‌ی بازی Niantic این جنبه از بازی بر روی اندروید را با اضافه کردن پشتیبانی برای ARCore، کیت توسعه‌دهنده‌ی نرم‌افزار واقعیت افزوده‌ی گوگل، بهبود می‌بخشد.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۰ مهر

مایکروسافت برای اولین‌بار سرویس استریم بازی خود را رونمایی کرد. این سرویس که Dubbed Project xCloud نام دارد، طراحی شده تا بر روی کنسول‌ها، PCها، و حتی دستگاه‌های موبایل کار کند. Kareem Choudhry، ریاست بخش بازی‌سازی رایانش ابری مایکروسافت توضیح می‌دهد "سنجش و ساخت Project xCloud یک سفر چندین ساله برای ما بود." وی گفت "آزمایش عمومی آن را در سال ۲۰۱۹ آغاز می‌کنیم، بنابراین می‌توانیم از حجم‌ها و مکان‌های مختلف چیزهای جدیدی یاد بگیریم."

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۹ مهر

رئیس سونی تایید کرد این شرکت در حال کار بر روی PS آینده است، اما وی این نسل در راه را PS5 نخواند.
وی روز دوشنبه به Financial Times گفت "در حال حاضر، چیزی که می‌توانم بگویم این است که لازم است یک سخت‌افزار نسل بعدی داشته باشیم."

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۲ مهر

دوشنبه در اعلامیه‌ای شگفت‌انگیز گوگل اعلام کرد در همکاری با Ubisoft، بازی Assassin Creed Odyssey را به مرورگر کروم می‌آورد.
در همان روز، این بازی قابل اجرا در PS4 ،Xbox One و PC بود و تعداد محدودی از بازیکنان قادر به استفاده از فناوری استریم جدید گوگل به نام Project Stream بودند. این آزمایش احتمالا قدم رو به جلوی بزرگی برای تلاش‌های این شرکت در جهت معرفی بازی AAA به پلتفرم‌های استریم است.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۸ مهر

سونی تغییر مهمی را در سیاست کراس‌پلی خود با دیگر کنسول‌ها اعلام کرد. PS4 قبلا به بازی‌های آنلاین اجازه‌ی اتصال به بازیکنان Xbox One یا Switch را نمی‌داد. حالا، سونی تست آزمایشی را برای کراس‌پلی بازی Fortnite آغاز می‌کند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۶ مهر

مایکروسافت پشتیبانی موس و کیبورد بر روی Xbox One را ممکن می‌سازد. آزمایش‌کنندگان منتخب Xbox قادر به امتحان این پشتیبانی جدید در هفته‌های آینده می‌شوند. با همکاری مایکروسافت و Razer، کاربران Xbox One می‌توانند از قابلیت‌های این شرکت ساخت وسایل جانبی رایانه مانند اثرات نورپردازی Chroma استفاده کنند. اغلب کیبوردها و موس‌های با سیم و بدون سیم توسط Xbox One پشتیبانی می‌شوند، و توسعه‌دهندگان نیز می‌توانند امکان استفاده از آن را به بازی‌های خود اضافه کنند.

ادامه مطلب