محبوب ترین ها
سرگرمی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۳ ارديبهشت

توسعه‌دهندگان شرکت Open IV اعلام کرده‌اند که نسخه‌ی 3.0 بازی GTA V، به‌ زودی برای مشتریان PlayStation 4 منتشر خواهد شد. با توجه به اطلاعات دریافت شده، متخصصان در حال حاضر اقدامات لازم برای اجرای این بازی بر روی موتور بازی RAGE انجام داده‌اند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۱ ارديبهشت

Nintendo Switch احتمالا به زودی بهشت هکرها می‌شود، اما نه از آن نوع که اطلاعات شما را می‌خواهند – این هکرها قصد اجرای شبیه‌سازی‌های SNES و Linux را بر روی کنسول‌های بازی دستی‌شان دارند. بر اساس جزئیاتی که امروز مشخص شد، نقصی در تراشه‌ی Nvidia که توسط Switch استفاده می‌شود به کاربران قوی اجازه‌ی نفوذ به داخل این سیستم و تغییر هر چیزی را می‌دهد که آن‌ها انتخاب کرده‌اند.

ادامه مطلب
سرگرمی
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۴ ارديبهشت

یوفا (اتحادیه‌ی انجمن فوتبال اروپا) اعلام کرد همکاری ده ساله با Konami را پایان می‌دهد. Konami هر ساله از این مجوزها در بازی سالانه‌ی Pro Evolution Soccer خود استفاده می‌کرده است. این مجوز یکی از معدود مجوزها در جهان فوتبال بود که Konami در مقابل بازی Electronic Arts فیفا داشت.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۳۱ فروردين

ناشر آمریکایی بازی‌های ویدئویی، استودیو Croteam در کنفرانس Devolver Digital رسماً از نسخه‌ی جدید Serious Sam 4: Planet Badass، ویدئوی معرفی بازی مهیج Serious Sam 4 و صفحه‌ی رسمی این بازی در Steam پرده‌برداری کرد.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ فروردين

با توجه به نشت اطلاعات توسط یکی از منابع، پروژه‌ی جدید توسعه‌دهندگان Mafia III در سبک اکشن، به نام Rhapsody است. قهرمان این داستان فردی روس است. آن‌ طور که داستان این بازی روایت می‌کند، والدین کودک در اردوگاه کار اجباری اتحاد جماهیر شوروی کشته‌ شده‌اند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۱ فروردين

توسعه‌دهندگان استودیو Airship Syndicate، بازی نبرد تاکتیکی Battle Chasers: Nightwar را به علاقه‌مندان بازی وعده داده‌اند تا در بهار امسال، نسخه‌ی این بازی را برای کنسول بازی Nintendo Switch عرضه نمایند. خبرنگار نشریه‌ی THQ Nordic، در گزارش خود نوشته است، تاریخ انتشار باری برای ۱۵ می برنامه‌ریزی‌ شده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۰ فروردين

توسعه‌دهندگان بازی Nippon Ichi Software در صفحه‌ی رسمی خود در توئیتر نوشتند: نسخه‌ی PC بازی Disgaea 5: Complete Edition به‌ زودی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. البته سال گذشته نیز شایعاتی در مورد ارائه‌ی نسخه‌ی PC این بازی بر سر زبان‌ها بود که به حقیقت نپیوست.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۹ فروردين

به‌ زودی شعبه‌ی جدید از استودیو کمپانی فرانسوی Ubisoft در کشور کانادا بازگشایی خواهد شد. این استودیوی جدید با نام Ubisoft Winnipeg و تحت مدیریت Darryl Long، تهیه‌کننده‌ی بازی Far Cry 5، هدایت خواهد شد. شایان‌ ذکر است که هم‌اکنون در کانادا، چندین شعب از این برند مشغول کار هستند.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند