محبوب ترین ها
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ بهمن

گزارش‌ها حاکی از آن است که تعداد بازیکنان آنلاین Fortnite از تعداد کل بازیکنان آنلاین بازی PUBG پیشی گرفته است. به‌ تازگی این رکورد به بازی Player Unknown Battleground با تعداد 3.2 میلیون نفر تعلق‌گرفته بود.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۲۳ بهمن

کمپانی بازی‌سازی آمریکایی Armature Studios قصد دارد مجموعه‌ی شوتر افسانه‌ای Metal Gear Solid HD Collection را برای علاقمندان به کنسول بازی PS4 منتشر نماید. انتشار این خبر جدید در پرتال رسمی استودیو بازی‌سازی Armature Studios، موجب شگفتی کاربران گردید.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۱ بهمن

سرویس جدید Xbox Game Pass که توسط توسعه‌دهندگان Microsoft، برای علاقه‌مندان به بازی طراحی‌ شده است با اخبار جدیدی همراه است. این خبر در حساب توئیتر فیل‌ اسپنسر، مدیر بخش Xbox مایکروسافت، با کاربران به اشتراک گذاشته‌ شده است. البته وی در پست خود به چند موضوع دیگر نیز اشاره‌ کرده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۹:۳۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۸ بهمن

مدیر کمپانی Epic Games اعلام کرد قصد دارد تا ماه آوریل تمامی سرورهای بازی رایگان Paragon را متوقف نماید. تنها یک سال پیش بود که مدیران این استودیو خبر موفقیت در ساخت این بازی را اعلام کرد اما حال قصد دارد سرورهای بازی را تعطیل کند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۲۲ دي

توسعه‌دهندگان استدیوی Activision تصمیم گرفته اند تا پیچیدگی در حالت زامبی برای بازی شوتر محبوب Call of Duty: WWII را گسترش دهند. در به‌روزرسانی جدید این بازی، زامبی‌ها هوشمند تر شده اند و می‌توانند از مهارت‌های تاکتیکی و استراتژیک در مقابل شما استفاده کنند.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۹:۳۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۹ دي

اخیراً در تاریخ 6 ژانویه ی سال جاری میلادی، سرویس بازی Steam رکورد جدیدی را در بازی آنلاین به دست آورد. در این رکورد حضور هم‌زمان 18 و نیم میلیون نفر گیمر در این سرویس ثبت شد. لازم به ذکر است در این آمار، به میزان 7 میلیون کاربر مشغول یکی از بازی‌های خاص در این سرور بوده‌اند. جالب است بدانید، میزان رشد کاربران این شبکه نسبت به سال قبل 30 درصد افزایش داشته است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۹ دي

کمپانی توسعه‌دهنده‌ی Valve، در پچ جدید 7.07D برای بازی محبوب Dota 2، شخصیت جدیدی را طراحی کرده است. در رابطه با این پچ جدید که قرار است در تاریخ 4 ژانویه منتشر شود، به ظهور شخصیت جدیدی در این بازی اشاره‌ شده است. ظاهراً قهرمان جدید Mars (مریخ) نام‌گذاری شده است.

ادامه مطلب
سرگرمی
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۹ دي

در روزهای اخیر خبر فیلتر شدن بازی‌های خارجی به‌ صورت گسترده‌ای در فضای مجازی منتشر شد و نگرانی‌هایی را در بین گیمرها و بازی‌سازان ایجاد کرد در حالی‌ که مسائل مطرح‌ شده به‌ هیچ‌ وجه آن چیزی نیست که در واقعیت اتفاق می‌افتد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند