محبوب ترین ها
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ فروردين

به گزارش آی‌تی‌ایران، هوآوی ضمن افزایش بودجه تحقیق و توسعه خود به رقم ۲۰ میلیارد دلار، از تمرکز ویژه روی توسعه فناوری‌های جدید خبر داد. امری که به گفته مدیران این شرکت می‌تواند آینده مالی درخشان شرکت هوآوی را تضمین کند.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين

به گزارش ارز دیجیتال، گزارشی که توسط پلتفرم آکیوتی (Acuiti) انجام شده است، نشان از افزایش کاربرد ابزارهای مشتقه بیت‌ کوین و اتریوم بین شرکت‌های سرمایه‌گذاری دارد. در این گزارش همچنین عنوان شده است که در آینده نزدیک می‌توان به افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در میان شرکت‌های سرمایه‌گذاری امید بیشتری بست.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۹ شنبه ۱۶ فروردين

تازه‌ترین آمار و گزارش های منتشر شده نشان می دهد که با توجه به افزایش دفعات دانلود و استفاده از اپلیکیشن های موبایلی درآمد فروشگاههای اپ استور اپل و گوگل پلی استور نیز افزایش قابل توجهی پیدا کرده است.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين

پیش‌بینی می‌شود که افزایش شدید خدمات آنلاین و مصرف محتوا تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا باعث افزایش درآمد بازی‌های نوپا مبتنی بر خدمات رایانش ابری در دنیا تا سال ۲۰۲۴ شود.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين

به گزارش پیوست، کمپانی هواوی، در گزارش وضعیت مالی خود در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد، فروش جهانی این شرکت با افزایش ۱۹.۱ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۸، به ۱۲۳ میلیارد دلار رسیده است. همچنین هواوی به سود خالص ۹ میلیارد دلار و جریان نقد مالی ۱۳.۱ میلیارد دلار دست پیدا کرده که نشان دهنده ۲۲.۴ درصد افزایش نسبت به سال قبل است.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين

به گزارش دیجیاتو، شیوع کرونا تاثیر به شدت زیادی بر نحوه زندگی افراد و همینطور کسب‌وکارهای مختلف گذاشته است و در این میان سازندگان موبایل هم استثنا نیستند. یک موسسه تحلیلی پیش‌بینی می‌کند امسال به دلیل شیوع کرونا به شکل جهانی، فروش موبایل در کمترین سطح یک دهه‌ی اخیر خواهد بود.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند