محبوب ترین ها
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد

به گزارش دنیای اقتصاد، شرکت‌های آمریکایی تولیدکننده تراشه اینتل و کوالکام درحال رایزنی و فشار بر دولت آمریکا به منظور کاهش فشارها و تحریم‌ها علیه هواوی و فروش محصولات‌شان به این شرکت چینی هستند. شرکت‌های بزرگی همچون اینتل و زیلینکس در اواخر ماه گذشته، نشستی را با اداره تجارت آمریکا برگزار کرده و درخصوص تحریم‌های وضع‌شده علیه هوآوی به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد

به گزارش مهر، هواوی خود را برای کاهش ۴۰ تا۶۰ درصدی محموله های موبایل خود در سراسر جهان آماده می کند. مدیران شرکت نیز پیش‌بینی می‌کنند میزان فروش موبایل های هواوی ۴۰ تا ۶۰ میلیون دستگاه کاهش یابد.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۳ خرداد

به گزارش مهر به نقل از تلگراف، بزرگترین کارخانه تولید کننده موبایل‌های اپل اعلام کرده در صورت تشدید جنگ تجاری میان چین و آمریکا می‌تواند آیفون را خارج از چین تولید کند.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۲ خرداد

به گزارش دیجیاتو، با توجه به اینکه آیفون‌های بازار آمریکا هنوز در چین تولید می‌شوند، نگرانی‌های بسیاری مبنی بر تاثیر جنگ تجاری چین و آمریکا پیرامون این محصول شکل گرفته‌اند. در بدترین حالت ممکن است آیفون‌هایی که وارد آمریکا می‌شوند شامل تعرفه‌ی ۲۵ درصدی شوند که ممکن است منجر به بالا رفتن قیمت‌ها، آسیب به اپل و یا هر دو شود.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۰ خرداد

به گزارش ایسنا، نتایج آخرین تحقیقات نشان می‌دهد که بخش اخبار گوگل ۴.۷ میلیارد دلار برای این غول تکنولوژی در سال ۲۰۱۸ میلادی درآمد و سودآوری به ارمغان آورده است.

ادامه مطلب