محبوب ترین ها
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۳ ارديبهشت

هیچ جای بحثی نیست که صنعت تلفن هوشمند چین در نقطه‌ای سخت قرار دارد، اما ظاهرا اوضاع بدتر از انتظارات است. Canalys تخمین می‌زند فروش گوشی‌های هوشمند در این کشور، در سه ماهه‌ی نخست ۲۰۱۸، ۲۱ درصد افت سالیانه داشته است.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۰ ارديبهشت

PayPal بار دیگر یک گزارش مالی کاملا بهبود یافته را منتشر کرد که نتیجه‌ی رشد در پایگاه کاربر فعال آن است. این شرکت پرداختی مستقر در سن خوزه، برای سه ماهه‌ی اول سال جاری، سود خالص خود را ۵۱۱ میلیون دلار یا ۵۰ سنت برای هر سهم اعلام کرد.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۰ ارديبهشت

زمانیکه در اوایل صبح روز چهارشنبه، توئیتر نتایج درآمدی سه ماهه‌ی اول خود را به اشتراک گذاشت، دومین سه ماهه‌ی بسیار سودآور و دومین سه ماهه‌ی سودآور در تاریخ شرکت را نشان می‌داد که بهتر از پیش‌بینی‌ها بود.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۹ ارديبهشت

روز چهارشنبه فیسبوک گزارش مالی خود را منتشر کرد که نشان از رشد سهام این شبکه‌ی اجتماعی داشت. سود این شرکت به طرز چشمگیری رشد ۶۳ درصدی داشت، همینطور افزایش در تعداد کاربران بدون هیچ نشانی از ضربه‌ای که کسب‌وکار فیسبوک به خاطر رسوایی اخیرش در سوء استفاده از اطلاعات شخصی افراد نشان دهد.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۹ ارديبهشت

دوره‌های متوالی از شکست و ناکامی در ابتدا در حال نابود کردن آینده‌ی کوالکام بود، اما در نهایت این شرکت موفق به گزارش اولین سه ماهه‌ی بسیار مثبت خود شد و سهام خود را از سقوط بیشتر نجات داد.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۹ ارديبهشت

شرکت سامسونگ، جدیدترین تامین‌کننده‌ی شرکت اپل است که نشانه‌های ضعف فروش iPhone X را اعلام داشته، چراکه کاهش تقاضای پنل‌های OLED خود را از سوی اپل شاهد بوده است.

ادامه مطلب