محبوب ترین ها
گوناگون
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد

به گزارش آی‎تی ایران، احتمالا شهروندان سن‌دیگو آمریکا دفعه بعدی که بخواهند از رستوران‌های اطراف محل زندگی خود به‌صورت آنلاین غذا سفارش دهند، یک پهپاد اوبر وظیفه ارسال آن را به عهده بگیرد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد

به گزارش فارس، بررسی‌های موسسه پژوهشی آی دی سی نشان می دهد از راه رسیدن اینترنت اشیاء و اتصال انبوهی از دستگاه‌ها به فضای مجازی موجب تولید ۷۹.۴ زتابایت داده تا سال ۲۰۲۵ خواهد شد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد

به گزارش فارس، فیس‌بوک سرانجام راه‌اندازی پلتفرم ارز مجازی خود موسوم به کالیبرا را تایید کرده و شرکت‌های اعتباری مشهوری همچون ویزا، مسترکارت و پی‌پل از حمایت از آن خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد

به گزارش ارز دیجیتال، بانک مرکزی روسیه (CBR)، قصد دارد ارز دیجیتالی با پشتوانه‌ی طلا راه‌اندازی کرده تا بتواند در آینده‌ی نزدیک، از آن در پرداخت‌های برون مرزی خود استفاده کند. علاوه بر آن، این کشور قادر خواهد بود تا سیستم پولی استاندارد طلا را با این حرکت دوباره به اجرا درآورد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد

به گزارش ایسنا، شرکت مخابراتی کره‌ای SK Telecom با همکاری اپراتورهای نوکیا و اریکسون قصد دارد به توسعه زیرساخت‌های لازم برای برقراری شبکه نسل ششم اینترنت 6G در کره‌جنوبی بپردازد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۷ خرداد

به گزارش مهر، اگر چه شهرت شهر بارسلونای اسپانیا به خاطر حضور لیونل مسی و تیم فوتبال بارسلوناست، اما تا سال ۲۰۲۰ این شهر میزبان قدرتمندترین ابررایانه جهان خواهد شد.

ادامه مطلب