محبوب ترین ها
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۵ ساعت پیش

فیس‌بوک در پی پیشنهاد دولت استرالیا برای اصلاح قانون جنجالی مربوط به شبکه‌های اجتماعی که آنها را به پرداخت پول برای نمایش محتوای خبری وادار می کند، صفحات خبری استرالیایی را به زودی احیا خواهد کرد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۵ اسفند

یک قانون‌گذار ارشد استرالیا اعلام کرده است این کشور قانون مصوب درخصوص الزام گوگل و فیس‌بوک به پرداخت هزینه اخبار به رسانه‌های این کشور را به رغم مخالفت شرکت‌های بزرگ فناوری تغییر نخواهد داد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۵ اسفند

تعداد قابل توجهی از شرکت‌های فناوری بزرگ که در استرالیا فعال هستند از موافقت با اجرای دستورالعمل‌های دولت این کشور با هدف مقابله با انتشار اخبار دروغ در فضای مجازی خبر داده‌اند.
به نقل از زد دی نت، شش شرکت فناوری فیس‌بوک، گوگل، مایکروسافت، تیک تاک، توئیتر و ردبابل اعلام کرده‌اند از قوانین تازه دولت استرالیا برای جلوگیری از نشر اخبار دروغ و جعلی تبعیت کرده و به مفاد آن پایبند خواهند بود.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۵ اسفند

به گزارش دیجیاتو، اپل احتمالا ظرف یک تا دو سال آینده اولین موبایل تاشوی خود را تولید خواهد کرد. حالا گزارش‌ها می‌گویند که شرکت «ال‌جی دیسپلی» به عنوان تامین‌کننده پنل‌های منعطف آیفون تاشو انتخاب شده. اپل می‌خواهد نمایشگر گوشی‌هایش نازک‌تر از نمایشگر سایر گوشی‌های تاشو باشد و ظاهرا از فناوری OLED ال‌جی در زمینه پنل‌های تاشو رضایت داشته است.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۴ اسفند

به گزارش دیجیاتو، شرکت مکسل (Maxell) که پیشتر از اپل به اتهام نقض پتنت شکایت کرده بود، در شکایتی جدید این شرکت را به نقض قوانین مالکیت معنوی در FaceTime و قابلیت‌های عکسبرداری در آیفون، آیپد و محصولات دیگر متهم کرد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۴ اسفند

یک قاضی بریتانیایی جلوی انتشار اسناد داخلی بانک HSBC مربوط به اتهام وارده علیه منگ وانژو، مدیر ارشد مالی هواوی را گرفت.
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، منگ متهم است که این بانک آمریکایی را در معامله هواوی با ایران فریب داده و موجب شده تا بانک HSBC تحریم‌های آمریکا علیه ایران را نقض کند.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند