محبوب ترین ها
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۵ بهمن

توییتر می‌خواهد جایی برای مهم‌ترین مکالمات عمومی آنلاین باشد. برای رسیدن به این هدف، توییتر هنوز کارهای جدی زیادی برای انجام دارد.
Jack Dorsey مدیرعامل توییتر و Kara Swisher موسس سابق Recode موافقت کردند روز سه‌شنبه مصاحبه‌ای در توییتر داشته باشند. مدیرعامل یکی از تاثیرگذارترین و جنجالی‌ترین پلتفرم‌های فناوری در جهان به سوالات یکی از سر سخت‌ترین گزارش‌گران دنیای صنعت فناوری اطلاعات پاسخ داد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ بهمن

LinkedIn، شبکه‌ی اجتماعی برای دنیای کار با بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان – می‌گوید ویدئو، سریع‌ترین شکل در حال رشد بر روی پلتفرم آن، در کنار نوشتن، به اشتراک‌گذاری اخبار، و دیگر محتواها است. حالا این فرم قدم بعدی‌اش را در این رسانه بر می‌دارد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ بهمن

بی‌زوس در بیانیه‌ی رسانه‌ای فوق‌العاده‌ای که هفته‌ی پیش منتشر کرد، رسانه‌های آمریکایی را متهم کرد که احتمالا با عربستان سعودی در انتشار پیام‌های خصوصی وی با لورن سانچز ارتباط داشته‌اند. وزیر امور خارجه‌ی عربستان صعودی در مصاحبه با CBS’ “Face the Nation” دخالت در این موضوع را رد کرد و تاکید کرد دولت عربستان هیچ ارتباطی با این موضوع ندارد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۲ بهمن

سال قبل، Flickr طرح قیمتی جدیدی را اعلام کرد: کاربران باید برای یک عضویت حرفه‌ای مبلغ ۵۰ دلار بپردازند یا اینکه محدودیت هزار عکس را خواهند داشت. کاربرانی که پرداخت مبلغ اضافه را قبول نکنند و تعداد عکس بیشتری از حد تعیین شده داشته باشند، باید عکس‌های اضافی را تا ۵ فوریه حذف کنند. این دسته از کاربران حالا زمان بیشتری برای انجام این کار دارند: USA Today گزارش می‌کند Flickr مهلت تعیین شده برای حذف تصاویر را تا ۱۲ مارس افزایش داد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ بهمن

یکی از ویژگی‌هایی که کاربران مک‌بوک‌ها جای خالی آن را حس می‌کنند، رابط شارژ MagSafe است. دلیل آن هم واضح است. کمکی که این رابط به پرتاب نشدن ناگهانی و غیر ارادی مک‌بوک عزیزشان می‌کرد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۰ بهمن

تلویزیون‌های QLED جدید سامسونگ در راهند و در آن‌ها نشانه‌هایی از گسترش اکوسیستم اپل دیده می‌شود. طبق اعلام سامسونگ، تمامی این تلویزیون‌ها قابلیت اجرا برنامه‌ی iTunes را خواهند داشت.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۷ بهمن

گوگل به طور رسمی از شیوه‌ی رمزنگاری جدیدی پرده برداشت که به منظور حفاظت از داده‌های دستگاه‌های با قدرت پردازنده‌ی ضعیف بهینه‌سازی شده است.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند