محبوب ترین ها
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۸ دي

Amazon در حال یکپارچه‌سازی Alexa با دیوایس‌هایی است که در اطراف خانه‌ها کمک‌کننده هستند، از روشن کردن مایکروویو گرفته تا شارژ ماشین‌های برقی اتصالی. برای گام بعدی، این غول فناوری قصد دارد تا دستیار صوتی خود را در دیوایس‌هایی که فرد در حال حرکت از آن‌ها استفاده می‌کند، جاسازی نماید.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۸ دي

همانطور که صنعت فناوری همچنان نسبت به دو مشکل عمده‌ی پیش آمده در CPUها واکنش نشان می‌دهند، شاهد وقوع علائم اولیه‌ای از مسائل عملکردی به خاطر وصله‌های امنیتی هستیم که برای رفع این مشکلات طراحی شده‌اند.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۸ دي

بر اساس گزارش توسعه‌دهندگان Apple آن‌ها در نظر دارند تا علاقه‌مندان به محصولات خود را در سال 208 شگفت‌زده کنند. این متخصصان به برخی از محصولاتی که قرار است در سال 2018 به بازار عرضه شوند، توضیحاتی را ارائه کرده‌اند.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۷ دي

Intel با سه نوع پرونده‌ی عملکردی درباره‌ی نقص امنیتی فاش شده‌ی اخیر مواجه است. این شکایت‌ها که توسط Gizmodo منتشر شد در اورگان، کالیفرنیا و ایندیانا توسط صاحبان کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده‌ی Intel تنظیم شده‌اند. در این پرونده‌ها ادعا شده است که این آسیب‌پذیری که Intel ماه‌ها پیش از آن مطلع بوده است، مشکل داخلی معماری تراشه‌های این شرکت است.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۷ دي

برخی از کاربران گوشی های قدیمی iPhone در کانادا، از کندی سرعت این محصولات پس از گذشت مدتی شکایت کرده اند. بر این اساس دادگاه کبک در کشور کانادا به پرونده ی شکایت علیه Apple رسیدگی خواهد کرد. این اتفاق از آنجا آغاز شد که اخباری مربوط به کند شدن سرعت پردازنده در مدل های قدیمی iPhone، در رسانه ها مطرح شد.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۷ دي

میلیاردر معروف آمریکایی و مدیر کمپانی تسلا، ایلان ماسک، در نظر دارد تولید خود را در زمینه‌ی تجهیزات و ابزار الکتریکی مرتبط گسترش دهد. وی به تازگی از روش جالبی برای جذب نیروی کار در کمپانی تسلا استفاده کرده است. ماسک با اعلام فراخوان در توییتر خود، از جذب کارمند برای این کمپانی خبر داده است.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۱۵ دي

Brian Krzanich، مدیر عامل اینتل ماه‌ها پس از اینکه این سازنده‌ی تراشه‌ توسط Google از وجود نقص امنیتی قابل توجه در پردازنده‌های رایانه‌ای خود مطلع شد و پیش از اعلان عمومی آن، بخش بزرگی از سهام خود را با قیمتی پایین فروخت.

ادامه مطلب