محبوب ترین ها
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۶ مرداد

Netflix اعلام کرد David Wells، مدیر ارشد مالی آن از سمتش کناره‌گیری می‌کند. Wells در سال ۲۰۰۴ با عنوان نائب رییس بخش تحلیل و برنامه‌ریزی مالی به این شرکت پیوست، و از سال ۲۰۱۰ در سمت مدیر ارشد مالی خدمت کرد. قبل از Wells، آقای Barry McCarthy برای مدتی طولانی این سمت را بر عهده داشت، وی Netflix را همانطور که در حال تبدیل شدن به شرکتی عمومی در سال ۲۰۰۲ بود، هدایت کرد.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۵ مرداد

تبلیغات متفرقه و هرزنامه‌ها نیمی از ترافیک پست الکترونیکی بسیاری از کشورهای جهان را درگیر کرده است. به گزارش آزمایشگاه کسپرسکی، با بررسی نتایج و تجزیه‌ و تحلیل ترافیک ایمیل جهانی، مشخص‌ شده است که نیمی از ترافیک ارسالی پست‌های الکترونیک، هرزنامه است.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ مرداد

پس از پنج سال همکاری با تسلا، معاون سابق بخش سخت‌افزار Mac، آقای Doug Field به این شرکت کوپرتینویی باز می‌گردد – ظاهرا وی بر روی پروژه‌ی ماشین خودران اپل به نام تیتان کار خواهد کرد.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۴ مرداد

هواشناسان با استفاده از تکنیک‌های جدید، به بررسی شرایط آب‌وهوایی زمین تا ۵ سال آینده پرداخته‌اند. به گفته‌ی آن‌ها گرم شدن غیرطبیعی زمین تا سال‌های آینده امری اجتناب‌ناپذیر است. بررسی‌ها توسط کارشناسان فرانسوی و هلندی و با استفاده از دستگاه‌های های جدید صورت گرفته است.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ مرداد

سه ماه پس از اینکه فیسبوک اعلام کرد شروع به پیاده‌سازی بلاکچین کرده است، مدیر اجرایی مسئول این پروژه از موقعیت خود در هیات مدیره‌ی Coinbase کناره‌گیری کرد، این اقدام گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی اینکه این پروژه چه چیزی را شامل می‌شود، بیشتر کرد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ مرداد

با توجه به اعلامیه‌ی منتشر شده‌ای از طرف فیسبوک، افرادی که صفحات فیسبوکی با تعداد تعقیب زیاد را مدیریت می‌کنند نیاز است اقدامات بیشتری را برای تایید هویت خود انجام دهند. بنابراین، این دسته از مدیران چنانچه بخواهند همچنان در صفحات خود پست بگذارند، بایستی یک "فرایند صلاحیت قانونی" را تکمیل کنند که شامل تایید احراز هویت دو عاملی و تایید کشوری است که افراد در آن مستقر هستند.

ادامه مطلب
گوناگون
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۳ مرداد

شرکت تایوانی Quanta قصد دارد تا در سه‌ ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۸، خط تولید لپ‌تاپ‌های ارزان‌قیمت Apple را راه‌اندازی نماید. به نظر می‌رسد این مدل‌ها بتوانند برای ماه سپتامبر و اکتبر رونمایی شوند. البته پیش‌ از این اطلاعات مربوط به توسعه‌ی چنین دستگاهی توسط بلومبرگ و تحلیلگر معروف Min-Chi Kuo تائید شده بود.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۲ مرداد

اسپاتیفای در حال آزمایش قابلیت جدیدی در استرالیا است که به کاربران رایگان آن اجازه می‌دهد هر چند بار که مایل هستند تبلیغات را غیر فعال کنند.

ادامه مطلب