محبوب ترین ها
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۶ ساعت پیش

به گزارش دیجیاتو، گوگل اندروید 11 را با قابلیت‌هایی نظیر بهبود عملکرد سیستم عامل، بهینه‌سازی حریم خصوصی و انبوهی از ویژگی‌های جدید برای اندروید TV منتشر کرد.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور

به گزارش زومیت، گیت‌هاب در بیانیه‌ای اعلام کرد به‌منظور حمایت از جامعه‌ی سیاه‌پوستان، از ماه آینده‌ی میلادی نام پیش‌فرض مخازن اصلی پلتفرم خود را از master به main تغییر می‌دهد.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۶ شهريور

به گزارش دیجیاتو، اپل همواره سعی‌ می‌کند گوشی‌های خود را بدون پشتیانی رها نکند و کاربران بتوانند آپدیت‌های جدید iOS را دریافت کنند. به دنبال معرفی محصولات جدیدی از سوی کوپرتینویی‌ها در رویداد اپل، شرکت درنظر دارد از 26 شهریور (16 سپتامبر) آخرین نسخه سیستم عامل اختصاصی خود iOS 14 و همچنین iPadOS 14 و watchOS 7 و tvOS را با مشخصاتی به روز رسانی شده منتشر کند.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۲۱ شهريور

به گزارش مهر به نقل از رویترز، شرکت هواوی تصمیم دارد سال آینده سیستم عامل هارمونی را به عنوان جایگزینی برای اندروید در موبایل هایش عرضه کند. این در حالی است که این شرکت چینی قصد دارد با تحریم های آمریکا مقابله کند.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۹ شهريور

به گزارش مهر، گوگل سرانجام نسخه جدید سیستم عامل اندروید موسوم به اندروید ۱۱ را که می‌تواند بدون نیاز به نرم افزار اضافی تصاویر نمایشگر را ضبط کند، عرضه کرد.
به نقل از انگجت، نسخه فعلی سیستم عامل اندروید به طور آزمایشی در ماه ژوئن عرضه شده بود و قرار است از امروز به طور عمومی عرضه شود.

ادامه مطلب