محبوب ترین ها
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين

تازه‌ترین به روزرسانی آیفون یعنی iOS 13.4 امکانات جالبی را به دستگاه‌های اپل اضافه می‌کند اما اشکالات iOS 13.4 حالا سروصدای کاربران را در آورده است.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين

به گزارش زومیت، اپل در به‌روزرسانی جدید مرورگر سافاری، فناوری ITP را ارتقا داده و قابلیت ردیابی کاربران را با داده‌های Fingerprinting مسدود کرده است.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۹ چهارشنبه ۶ فروردين

به گزارش آی تی ایران، حالا میتوان یک کیبورد یا ماوس را به آی پد متصل کرد.
اپل حالا سیستم عامل آی او اس ۱۳.۴ را به همراه iPadOS 13.4 عرضه کرده که شامل اضافه شدن پشتیبانی آی‌پد از ماوس و ترک‌پد ، به اشتراک گذاشتن فولدر در آی‌کلاد درایو و همچنین ۹ ایموجی استیکر جدید است.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۵ فروردين

به گزارش آی‌تی‌ایران، به نظر مشکلات iOS 13 به این زودی‌ها دست از سَر از اپل برنخواهد داشت چراکه اخیرا برخی از کاربران گوشی‌های آیفون از بروز مشکل در ویژگی‌ هات اسپات دستگاه خود خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۵ فروردين

آن دسته از کاربران گوشی آیفون که دوست دارند از ابتلا یا عدم ابتلای خود به کرونا مطمئن شوند، می‌توانند از دستیار صوتی هوشمند اپل یعنی سیری استفاده کنند.
به نقل از سی ان بی سی، اپل سیری را به روز کرده تا کاربران با پاسخ دادن به تعدادی سوال چند مرحله‌ای دریابند آیا به ویروس کرونا مبتلا هستند یا خیر.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۳ فروردين

به گزارش مهر به نقل از زددی نت، این ابزار ویدئو کنفرانس مبتنی بر کلود تنسنت میتینگ نام دارد و امکان حضور همزمان ۳۰۰ نفر را در جلسات ویدئو کنفرانس به طور رایگان فراهم می‌آورد.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۹ شنبه ۲ فروردين

به گزارش آی‌تی‌ایران، پوش‌نوتیفیکیشن اندروید (Android Push Notofication)، ابزاری است که اگر هوشمندانه از آن استفاده کنید، نتایج خارق‌العاده‌ای را برای شما در بر خواهد داشت.

ادامه مطلب