محبوب ترین ها
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۹ يکشنبه ۳ اسفند

گوگل از عرضه اولین پیش نمایش سیستم عامل اندروید ۱۲ خبر داده و آن را در اختیار گروهی از برنامه نویسان منتخب قرار داده است.
به نقل از نیواطلس، انتظار می‌رود نسخه نهایی اندروید ۱۲ تا قبل از پایان سال ۲۰۲۱ عرضه شود. اسم کد این سیستم عامل اسنو کن است و در آن برای تشخیص افقی یا عمودی کردن صفحه نمایشگر از دوربین جلوی گوشی استفاده می‌شود. در نسخه‌های فعلی اندروید برای این کار از حسگرهای شتاب سنج و ژیروسکوپ استفاده می‌شود.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ جمعه ۱ اسفند

مایکروسافت، نهایی کردنِ بزرگترین آپدیت ویندوز ۱۰ را تایید کرده است و بروزرسانی "Version ۲۱H۱" که با اسم رمز "Sun Valley" شناخته می‌شود، قیافه و ظاهر ویندوز ۱۰ را به کلی تغییر می‌دهد.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۹ پنج شنبه ۳۰ بهمن

به گزارش مهر به نقل از انگجت، والدین با استفاده از این حالت مرورگر اج می‌توانند وب سایت‌های نامناسب را بلوکه کنند و به راحتی در مورد قابل بازدید بودن یا نبودن وب سایت‌ها برای فرزندان خود تصمیم‌گیری کنند.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۸ بهمن

به نوشته‌ی همکاران سیستم، مایکروسافت که از نرم افزار صفحه گسترده اکسل خود به عنوان یک زبان برنامه نویسی یاد می‌کند در حال کار کردن روی محصول جدیدی موسوم به LAMBDA تا آن را به یک زبان برنامه نویسی مستقل تبدیل کند و ارزیابی تست «تورینگ» این محصول به تازگی به اتمام رسیده است.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۳ بهمن

به گزارش دیجیاتو، مایکروسافت از جامع‌ترین و دقیق‌ترین سیستم تصحیح املایی کلمات مبتنی بر هوش مصنوعی به نام «اسپلر ۱۰۰» برای موتور جستجوی بینگ رونمایی کرد که می‌تواند غلط‌های املایی را در بیش از ۱۰۰ زبان زنده دنیا با دقت بالا تصحیح کند.

ادامه مطلب
نرم افزار
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۹ شنبه ۱۸ بهمن

به گزارش زومیت، مایکروسافت با حذف نسخه اولیه مرورگر اج از ویندوز ۱۰ از تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۲۱، نسخه کرومیوم اج را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند