محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۴ تير

اینستاگرم راه‌اندازی IGTV را اعلام کرد، اپلیکیشن ویدئویی مستقلی برای کاربران اینستاگرم. محتوای IGTV در اپلیکیشن اینستاگرم نیز در دسترس قرار می‌گیرد. این پلتفرم ویدوئویی اجازه‌ی بارگذاری ویدئوهایی با بیش از ۶۰ ثانیه را می‌دهد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد

گوگل در حال به‌روزرسانی اپلیکیشن اندرویدی ذخیره‌ی اطلاعات خود با نام Datally است. این برنامه به افراد راه‌های بیشتری برای چگونگی کنترل استفاده از داده‌های تلفن را می‌دهد. Datally از چندین قابلیت جدید از جمله توانایی تنظیم محدودیت‌های استفاده‌ی روزانه از اتصال داده و حالت مهمان برای کنترل بیشتر اطلاعات در زمانیکه دوستتان تلفن شما را برای انجام کارهایش قرض می‌گیرد، بهره‌مند می‌شود. Datally نخستین بار در ماه نوامبر برای یاری رساندن به افراد در بازارهای نو ظهور که درگیر محدودیت اطلاعات هستند، عرضه شد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۳۱ خرداد

گوگل راه‌اندازی پشتیبانی از مرورگر دسکتاپ برای Android Message را آغاز کرد. این قابلیت به افراد اجازه‌ی استفاده از PCهایشان برای ارسال پیام‌ها را می‌دهد و مواردی که بر روی گوشی هوشمد خود دریافت می‌کنند را هم می‌بینند. گوگل می‌گوید ارائه‌ی این قابلیت از امروز آغاز می‌شود و تا آخر هفته ادامه دارد. متن، عکس و استیکر بر روی این نسخه‌ی تحت وب پشتیبانی می‌شوند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد

گوگل قصد دارد با استفاده از AI اطلاعیه‌های Gmail را اولویت‌بندی کند و به افراد برای کاهش صدای این نوتیفیکیشن‌ها کمک کند.
این برنامه با استفاده از یادگیری ماشین، پیام‌ها را تشخیص و فیلتر می‌کند، و تنها برای پیام‌هایی که تشخیص بدهد مهم هستند اعلان ارسال می‌کند. به‌روزرسانی این برنامه برای برخی کاربران iOS در دسترس هستند و نسخه‌ی اندرویدی آن هنوز عرضه نشده است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ خرداد

اینستاگرم برای ارائه‌ی مکانی جهت ویدئوهای طولانی آماده می‌شود – رقیبی برای YouTube و به سبک Snapchat Discover. بر اساس اطلاعات به دست آمده از منابعی متعدد، اینستاگرم فضایی اختصاصی با ویژگی نمایش‌های نوشتاری، موزیک ویدئو، و موارد بیشتر با ارائه در در فرمت عمودی، تمام صفحه، و با وضوح بالای 4K عرضه می‌کند. در این ارتباط اینستاگرم با ستاره‌های شبکه‌های اجتماعی محبوب و تولیدکنندگان محتوا ملاقات کرده تا بفهمد چگونه کانال‌هایشان می‌توانند در این برنامه کار کنند. این برنامه قرار است در تاریخ ۲۰ام ژوئن رونمایی شود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ خرداد

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال، اینستاگرم قصد دارد از محدودیت‌های ویدئویی دور شود و خبری منتشر کرد درباره‌ی "ویژگی جدیدی" که به کاربران اجازه‌ی پست کلیپ‌های طولانی مدت تا بیش از یک ساعت را می‌دهد. این امر انعطاف‌پذیری خلاقانه‌ی جدیدی را برای کاربران باز کرده است و اینستاگرم را به یوتوب و شرکت مادرش، فیسبوک، نزدیک‌تر می‌کند. این برنامه به صورت پیشفرض و آزمایشی توصیف شده است، بنابراین اینستاگرم پس از آن در نهایت تصمیم می‌گیرد که به طور موقت حداکثر زمان پخش فیلم‌ها را در پلتفرم خود گسترش دهد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۷ خرداد

به گزارش وال‌استریت ژورنال، Instagram در نظر دارد تا مدت‌ زمان پخش ویدیوهای این اپلیکیشن را به یک ساعت افزایش دهد. این امکان جدید فضای مناسبی را برای ارائه‌ی خلاقیت‌های کاربران ایجاد و Instagram را به شبکه‌ای رقیب YouTube تبدیل خواهد کرد.

ادامه مطلب