محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱ آبان

در حال حاضر تفاوت بین برنامه‌های Swarm و Foursquare City Guide کمتر شده است. Foursquare نسخه‌ی Swarm 6.0 را مدتی پیش برای اندروید و iOS منتشر کرد، و قابلیت‌های آن برای افرادی که بیشتر از گشتن مکان‌ها استفاده می‌کنند تا اعلام حضور، به نظر بسیار آشنا می‌رسد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱۴ مهر

گوگل اپلیکیشن اندرویدی جدیدی را راه‌اندازی کرد که به افراد با اختلالات حرکتی کمک می‌کند دستگاه‌هایشان را کنترل کنند. Voice Access به کاربر اجازه‌ی هدایت برنامه، نوشتن و ویرایش متن، و صحبت با دستیار گوگل را می‌دهد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند خصوصیات بیشتری از آن را با کنترل کردن دریافت کنند، مانند استفاده از صدا برای ضربه زدن دکمه‌ها یا تنظیم کنترل‌های داخلی برنامه. افراد همچنین قادر به اسکرول کردن یا حرکت دادن صفحات برنامه هستند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۱ مهر

گوگل در حال راه‌اندازی به‌روزرسانی جدیدی با تمرکز بر مسافران همیشگی در فواصل تکراری برای سرویس Maps خود است که اطلاعات بسیار بیشتری را برای این دسته از مسافران تامین می‌کند، همچنین کنترل موسیقی از طریق این برنامه از دیگر این به‌روزرسانی‌ها است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر

شایعات در مورد عملکرد بازنشر اینستاگرم چندین بار منتشر شده، و در هفته‌ی جاری The Verge دوباره گزارش کرد این شرکت در حال کار بر روی یک ویژگی نشر مجدد است. اینستاگرم در ابتدا گفته بود که هیچ اظهار نظری درباره‌ی این گزارش ندارد، اما حالا می‌گوید قصد ارائه‌ی چنین عملکردی ندارد. اینستاگرم به The Verge و TechCrunch گفته بود نه در حال آزمایش و نه در حال ساخت regram است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۳ شهريور

اپلیکیشن‌های گوشی‌های اپل به سمت شفاف‌سازی بیشتر در مورد آنچه آن‌ها با اطلاعات شخصی کاربران انجام می‌دهد، پیش می‌روند. این سیاست از ۳ اکتبر آغاز می‌شود. این تغییر به سمت آزادی بیشتر ناشی از اطلاعاتی است که شرکت شب گذشته بر روی پُرتال App Store Connect برای توسعه‌دهندگان ارائه داد – در این اطلاعیه، اپل تمامی برنامه‌های جدید و به‌روزرسانی‌های اپلیکیشن را مجبور کرد که بایستی سیاست حفظ حریم خصوصی داشته باشند و در آن توضیح دهند چه نوع اطلاعاتی این نرم‌افزار جمع می‌کند، داده‌ها چگونه استفاده می‌شوند، و کاربر چطور می‌تواند این دسته اطلاعات را حذف کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۹ شهريور

رویترز گزارش می‌کند، بیش از یک میلیون کاربر اپلیکیشن به اشتراک‌گذاری عکس اینستاگرم حالا قادر به ارزیابی اعتبار حساب‌های کاربری هستند، این عرضه هفته‌ها پس از آن بود که فیسبوک، شرکت مادر آن، معیار مشابهی را برای شناسایی و حذف حساب‌های جعلی بر روی این پلتفرم شبکه‌ی اجتماعی راه‌اندازی کرد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۸ شهريور

بر اساس خبری از CNBC، اینستاگرم در حال آزمایش قابلیتی است که کاربران لیست‌های اجتماعی دانشجویی را گروه‌بندی می‌کنند. این حرکتی متعاقب قابلیتی در فیسبوک است که به عنوان یک پلتفرم شبکه‌ی اجتماعی منحصر به کالج‌ها آغاز شده است. این سرویس برای دانشجویانی است که مشغول به تحصیل هستند و فارغ‌التحطیلان را شامل نمی‌شود.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند