محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۳۱ ارديبهشت

پس از خروج Jan Koum از واتس‌اپ، فیسبوک معاون بخش Internet.org را به عنوان ریاست واتس‌اپ منصوب کرد. و حالا فیسبوک ماموریتش برای سوق دادن مردم به گروه‌ها را در واتس‌اپ توسعه می‌دهد. روز سه‌شنبه، واتس‌اپ دسته‌ای از ویژگی‌های جدید را برای Groups در iOS و Android راه‌اندازی کرد که به مدیران گروه‌ها اجازه‌ی تنظیم کردن توضیحات برای کاربرانش را می‌دهد و تصمیم‌گیری در این مورد که چه کسی می‌تواند تنظیمات Groups را تغییر دهد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ ارديبهشت

با معاملات مجوز موسیقی اخیر بین فیسبوک و برندهای ضبط موسیقی مانند Sony، Warner Music، Universal، و دیگر ناشران اروپایی، به نظر می‌رسد فیسبوک، و با گسترش عملکردهای اینستاگرم، در حال اضافه کردن قطعه‌های موسیقی به ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۲۱ ارديبهشت

ژانویه‌ی گذشته بود که نسخه‌ی Gboard بر روی iOS راه‌اندازی شد و به کاربران راه سریعی برای ساخت GIFهارا داد. و حالا، Android Police برای اولین‌بار اشاره کرد که این قابلیت بر روی هندست‌های اندرویدی هم ارائه می‌شود. ما هم اکنون تائید می‌کنیم که دکمه‌ی Make a GIF بر روی هندست Pixel 2 قرار دارد که برای دانلود نسخه‌ی بتای برنامه‌ی Gboard است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۶ ارديبهشت

اینستاگرم مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید راه‌اندازی می‌کند که شامل چت تصویری و طراحی مجدد صفحه‌ی Explore است. صفحه‌ی Explore به صورت یک اسکرول خواهد بود، و به کاربران گزینه‌هایی برای حرکت و جستجو در بین موضوعاتی نظیر حیوانات، عکاسی و معماری را می‌دهد تا کاربر بتواند مطالب بیشتری درمورد موضوعی خاص را ببیند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
سارا محمد علیئی۸:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۶ ارديبهشت

کمپانی Google تصمیم دارد تا خبرنامه‌ی Play Newsstand را از Google Play حذف کند. احتمالاً این کار به دلیل ترکیب آن با برنامه‌ی Google News صورت گرفته است. Play Newsstand به کاربر این امکان را می‌دهد تا گوشی خود را به یک روزنامه یا مجله تبدیل کند و تمامی اخبار را در زمینه‌های مختلف ازجمله، ورزشی و حوادث را با دسته‌بندی مجزا، مطالعه کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۸ ارديبهشت

از جولای گذشته، خبرهایی از گوگل برای جایگزینی YouTube و Google Play Music با هدف ایجاد یک سرویس استریم جدید به گوش می‌رسید، و امروز گزارشی از Droid Life و اظهار نظری از این شرکت وضعیت را روشن‌تر کرد.
به گفته‌ی منابع مطلع، Google Play Music با پلتفرم جدید YouTube Remix جایگزین می‌شود که قرار است اواخر امسال عرضه شود. در این شرایط، کاربران موجود Google Play Music تا پایان سال ۲۰۱۸ به سرویس جدید نقل مکان می‌کنند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۷ ارديبهشت

دو هفته‌ی پیش بود که TechCrunch خبر از ارائه‌ی قابلیتی شبیه به دانلود اطلاعات فیسبوک توسط اینستاگرم داد، در آن صورت اگر شما قصد دارید اینستاگرم را به مقصد یک شبکه‌ی به اشتراک‌گذاری عکس دیگر ترک کنید، می‌توانید به راحتی داده‌های خود را از این سرویس دریافت نمایید. و حالا TechCrunch خبر از عرضه‌ی این امکان به کاربران می‌دهد.

ادامه مطلب