محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين

با هدف افزایش بیشتر حفظ حریم خصوصی، تلگرام اعلام کرد قابلیتی را اضافه کرده که به کاربران اجازه‌ی حذف هر پیامی را در یک چت نفر به نفر می‌دهد و پیام از دستگاه‌های هر دو کاربر پاک می‌شود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين

Opera سرویس VPN رایگانش را به اپ مرورگر اندروید خود اضافه می‌کند. این شرکت نروژی که از سال گذشته سهامش را به صورت عمومی عرضه کرد، نگرانی‌ها در مورد احتمال هزینه‌های پنهان عرضه‌ی VPN رایگان را برطرف کرد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين

اینستاگرم قدم بعدی برای تبدیل شدن به کسب و کاری تجاری با امکانات کامل را برداشت، و اعلام کرد قابلیت پرداخت را به اپ‌های موبایلی‌اش اضافه می‌کند. با این ویژگی، کاربر می‌تواند اطلاعات پرداخت را با اینستاگرم ذخیره کند و قادر به خرید سریع‌تر می‌شود. در عوض، اینستاگرم هزینه‌ی فروش را به خرده‌فروشان می‌دهد. بیش از ۲۰ نشان تجاری از جمله H&M ،Dior ،Adidas ،Zara و Nike برای شروع از این قابلیت استفاده می‌کنند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ اسفند

توییتر نسخه‌ی جدیدی از دوربین خود را معرفی کرد که برای ترویج به اشتراک‌گذاری بیشتر عکس‌ها و ویدیوها بر روی شبکه‌های متن‌محور طراحی شده است.
اگر تایم‌لاین را به سمت چپ سویپ کنید، در اپ به‌روزرسانی برنامه دوربین را می‌بینید که به شما اجازه‌ی عکس گرفتن یا فیلم‌برداری را برای بیش از ۲ دقیقه با تپ کردن یا گرفتن دکمه‌ی ضبط مدوری می‌دهد. کاربر همچنین می‌تواند با لمس بر روی دکمه‌ی "live" شروع به پخش مستقیم استریم برای دنبال‌کنندگانش از طریق توییتر کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ اسفند

روز چهارشنبه، اسپاتیفای در کمیسیون اروپا شکایتی را ثبت کرد مبنی بر اینکه اپل از اقدامات غیر منصفانه‌ای در App Store استفاده می‌کند.
به طور خاص، اسپاتیفای به خاطر ۳۰ درصدی که اپل از توسعه‌دهندگان به عنوان حق اشتراک می‌گیرد، دلخور است. این شرکت می‌گوید، اپل از این راه استفاده می‌کند تا به Apple Music نفع غیرعادلانه‌ای برساند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۶ اسفند

طبق گزارشی از Cheddar، اسنپ احتمالا پلتفرم بازی جدیدی را برای اسنپچت در اوایل ماه آینده، ۴ آوریل، راه‌اندازی می‌کند.
اسنپچت که پیش از این وارد عرصه‌ی بازی شده - شرکت 'Snappable' را که شامل مجموعه‌ای از بازی‌های AR است، سال پیش راه‌اندازی کرد - پلتفرم جدیدش (با کد نام 'Project Cognac') تلاش بزرگ‌تری برای ورود به دنیای بازی خواهد بود و به توسعه‌دهندگان خارجی اجازه‌ی ساخت بازی‌هایی را می‌دهد که در داخل اپ اسنپچت اجرا می‌شوند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۵ اسفند

صفحه کلید شخص ثالث iOS گوگل، Gboard، حالا از Google Translate پشتیبانی می‌کند. این قابلیت از سال ۲۰۱۷ در نسخه‌ی اندرویدی این صفحه‌کلید در دسترس بود، و از طریق لمسِ آیکون Google Translate در نوار پیشنهاد، یا از طریق دکمه‌ی Google قابل دستیابی بود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۲۵ اسفند

علاوه بر آزمایش شکل جدیدی برای مکالمات در داخل اپ آزمایشی توییتر با عنوان twttr و قابلیت‌هایی دیگر همچون دکمه‌ی "Hide Tweet"، شرکت تائید کرد در حال توسعه‌ی ویژگی است که به کاربران اجازه‌ی اشتراک در مکالمات انفرادی این پلتفرم را می‌دهد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند