محبوب ترین ها
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۹ شهريور

رویترز گزارش می‌کند، بیش از یک میلیون کاربر اپلیکیشن به اشتراک‌گذاری عکس اینستاگرم حالا قادر به ارزیابی اعتبار حساب‌های کاربری هستند، این عرضه هفته‌ها پس از آن بود که فیسبوک، شرکت مادر آن، معیار مشابهی را برای شناسایی و حذف حساب‌های جعلی بر روی این پلتفرم شبکه‌ی اجتماعی راه‌اندازی کرد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۸ شهريور

بر اساس خبری از CNBC، اینستاگرم در حال آزمایش قابلیتی است که کاربران لیست‌های اجتماعی دانشجویی را گروه‌بندی می‌کنند. این حرکتی متعاقب قابلیتی در فیسبوک است که به عنوان یک پلتفرم شبکه‌ی اجتماعی منحصر به کالج‌ها آغاز شده است. این سرویس برای دانشجویانی است که مشغول به تحصیل هستند و فارغ‌التحطیلان را شامل نمی‌شود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۶ شهريور

توئیتر می‌گوید پشتیبانی تمامی کاربران iOS که نسخه‌های قدیمی‌تر این سیستم‌عامل را اجرا می‌کنند، خاتمه می‌دهد. مبتنی بر پیامی که در متن به‌روزرسانی این برنامه در جدیدترین APP Store منتشر شده، تنها کاربرانی که iOS 10 یا بالاتر را دارند، از پشتیبانی برنامه‌ی توئیتر بهره‌مند می‌شوند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱ شهريور

به نظر می‌رسد از روز پنج‌شنبه گوگل طراحی مجدد نسخه‌ی اصلی را آغاز کرده است. این به‌روزرسانی شامل برخی تغییرات بصری از جمله خلاص شدن از نوار آبی رنگ بالای صفحه و حذف فونت Google Sans است. این اپ همچنین شامل یک حالت تاریک به عنوان جایگزینی برای ظاهر پیشفرض، و بسیار سفید آن بود.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۳:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد

اسنپ‌چت در ماه نوامبر گذشته قول داده بود اپلیکیشن اندرویدی بسیار کند اسنپ به طراحی مجدد کاملی نیاز دارد، و حالا مشخص است که این تعمیر شامل چه چیزی می‌شود. Jane Manchun Wong متوجه شده برنامه‌ی اندرویدی اسنپ‌چت نسخه‌ی آلفای خفیف اصلاح شده با تجربه‌ی برابر با نسخه‌ی iOS است.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۵ مرداد

در اوایل سال ۲۰۱۷، گوگل ویژگی را به Google Maps اضافه کرد که به فرد اجازه‌ی انتخاب به اشتراک‌گذاری مکانش در زمان واقعی را با دوستان نزدیک و افراد فامیل می‌داد. حالا گوگل با افزودن جزئیات کوچک مهم دیگری، آن را مفصل‌تر کرده است: به‌اشتراک‌گذاری باقی مانده‌ی شارژ باتری موبایل.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۱۲ مرداد

در ماه می و در کنفرانس توسعه‌دهنده‌ی F8 فیسبوک، واتس‌اپ اعلام کرد ویژگی تماس گروهی با پشتیبانی صدا و تصویر را از اواخر سال جاری فعال می‌گردد. و حالا، واتس‌اپ می‌گوید این ویژگی برای کاربران iOS و اندروید در سراسر جهان از امروز ارائه شده است. این قابلیت تماس گروهی به طور همزمان ارتباط چهار نفر را بدون توجه به مکان آن‌ها پشتیبانی می‌کند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱۱:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۱ مرداد

Android Police گزارش کرد، گوگل در به‌روزرسانی سیاست‌های توسعه‌دهنده‌ی Play Store خود چندین دسته‌ی دیگر از اپلیکیشن‌ها، شامل ماینینگ ارز رمزنگاری و برنامه‌هایی با تبلیغات مخرب را ممنوع می‌کند.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند