محبوب ترین ها
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۳:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱۶ تير

بررسی سیاست‌ها و مقررات خدمات ارزش‌ افزوده‌ی پیامکی موبایل در کشور از وجود مقررات متعارض در این بخش حکایت دارد و گزارش‌ها نشان می‌دهد برخی از این خدمات دهندگان سعی در فریب و اغوای مشترکان دارند.
به گزارش مهر، معضل پیامک‌های تبلیغاتی و ارزش‌افزوده ناخواسته و در پی آن مزاحمت‌هایی که از طرف این پیامک‌ها برای مشترکان ایجاد می‌شود، سابقه‌ای چندین ساله دارد و با وجود اینکه بارها راهکارهایی برای ساماندهی و حل این مشکل از سوی مسئولان، تعریف و اجرا شده، اما شواهد نشان می‌دهد که این موضوع هنوز ساماندهی نشده و مشکلات کماکان باقی است.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ شنبه ۱۶ تير

کنگره‌ی بین‌المللی شهر هوشمند با شرکت ۱۰ کشور پیشگام در این حوزه و با هدف بررسی مدل‌های مختلف ایجاد یک شهر هوشمند مطابق با شهرهای هوشمند دنیا، ۲۴ مرداد ماه امسال به همت دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۴ تير

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک‌ فوریت راه‌اندازی و استفاده از پیام‌رسان‌های مالی موافقت کردند.
به گزارش ایسنا، یک‌ فوریت طرح راه‌اندازی و استفاده از پیام‌رسان‌های مالی و انعقاد پیمان‌های پولی دو و چند جانبه در تجارت خارجی در دستور کار جلسه علنی مجلس قرار گرفت.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۳ تير

رئیس اتحادیه‌ی دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی از انتشار اسامی واردکنندگان متخلف تلفن همراه در آینده‌ی نزدیک پس از نهایی شدن بررسی‌ها توسط دستگاه‌های نظارتی خبر داد.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۱:۰ - ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۳ تير

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از پرداخت ۴۰۰ میلیون دلار ارز به واردکنندگان موبایل و تخلفات گسترده در این حوزه توسط سودجویان و افراد غیرمتخصص پرده برداشت.

ادامه مطلب
ایران و جهان
سارا محمد علیئی۵:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۲ تير

در بی گران‌فروشی‌های اخیر در آشفته بازار تلفن همراه، نمایندگان کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی وضعیت این بازار و موضوع گرانی گوشی را با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات بررسی می‌کنند.

ادامه مطلب