محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۳ مهر

به گزارش ایلنا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به عدم ورود ۶۰۰ هزار گوشی تلفن همراه به بازار گفت: متاسفانه چالش‌های حقوقی این حوزه برطرف نشده و تا پرونده‌های تلفن همراه به نتیجه نرسد، این گوشی‌ها وارد نمی‌شوند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۳ مهر

به گزارش فارس، راه‌اندازی تابلوی معاملات استارتاپ‌ها تا ۲ ماه آینده/صندوق جسورانه سالمندی پذیره‌نویسی می‌شود.
هامونی گفت: صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه با سرمایه ۱۵۰ میلیارد تومان در حوزه‌ی فین‌تک و سرمایه‌گذاری در داخل بورس را طی این هفته در فرابورس پذیره‌نویسی می‌شود که هدف از آن حمایت از استارتاپ‌ها در حوزه‌ی بازنشستگی و سالمندی است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۳ مهر

به گزارش بورس‌نیوز، شرکت الماس داده به‌ عنوان مجموعه‌ی فعال در حوزه‌ی بازار سرمایه توانسته خود را به‌ عنوان یک سرمایه‌گذار جسور و یک ‏مجری قوی در حوزه‌ی استارتاپ معرفی نماید.‏

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۲ مهر

به گزارش پدال‌نیوز به نقل از خانه ملت، سلمان خدادادی با اشاره به جلوگیری از ورود خودروهای تپسی و اسنپ به محل فرودگاه امام خمینی و تبعات اجتماعی آن گفت: این مسایل زمینه‌هایی را برای مخدوش شدن اذهان مردم برای بعد از اعمال تحریم‎‌های هوایی ایجاد می‌کند.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: اینگونه اقدامات و مشکلات به دلیل ناهماهنگی‌ها در کشور به وجود می‌آید در صورتی که این مسایل جزیی را می‌توان با مذاکره و نظارت حل کرد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۲ مهر

رضا الفت نسب در گفتگو با خبرنگار ایبِنا درباره‌ی راه حل جلوگیری از تخلفات مالی سایبری در فضای مجازی توسط برخی از سایت‌ها و تکرار نشدن دوباره‌ی پرونده‌ی سکه ثامن گفت: تنها نهادی که می‌تواند زیرساخت‌های مالی را کنترل و از کلاهبرداری‌های سایبری مالی جلوگیری کند، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است و تعامل بانک مرکزی و شرکت شاپرک با اتحادیه‌ی کشوری کسب و کارهای اینترنتی به عنوان نهاد ناظر در حوزه‌ی کسب و کارهای اینترنتی اعلام شده از سوی قانون یا نهاد خاص دیگری برای کنترل تراکنش کسب و کارهای اینترنتی در این حوزه می‌تواند با رصد تراکنش‌های مشکوک در درگاه بانکی سایت‌ها نسبت به استفاده کاربران از این سایت هشدار دهد و در عین حال مدل کسب و کار بررسی و با آن برخوردهای لازم انجام شود تا دیگر شاهد تکرار تجربه تخلف کسب و کار اینترنتی سکه‌ی ثامن و تعداد بسیاری مالباخته نباشیم که می‌تواند کسب و کار افرادی که به صورت سالم و شفاف در حوزه‌ی کسب و کارهای اینترنتی فعالیت دارند را به خطر بیاندازد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۲ مهر

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، آذری جهرمی در جمع مدیران پست بانک ایران با تاکید بر اینکه خدمات «بانک» در سراسر کشور در دسترس مردم است، گفت: حضور پست بانک در ۶ هزار باجه‌ی بانکی در کشور هزینه‌ی زیادی بر «بانک» تحمیل و سوددهی آن را پایین می‌آورد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۲ مهر

مدیر کل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران خبر منتشر شده مبنی بر درخواست مخابرات برای خودداری مشترکان از پرداخت هزینه‌ی قبض این دوره تلفن ثابت را تکذیب کرد.
محمدرضا بیدخام درباره خبر منتشر شده مبنی بر خودداری مشترکان خطوط تلفن ثابت در استان تهران از پرداخت قبوض تلفن این دوره افزود: متاسفانه این خبر توسط یکی از خبرگزاری ها منتشر شد که صحت ندارد و مشترکان تهرانی این ماه نیز باید قبوض خود را پرداخت کنند.

ادامه مطلب