ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۶ فروردين

به گزارش ایلنا از وزارت ارتباطات، اسماعیل رادکانی با تاکید بر اینکه شرکت ارتباطات زیرساخت هزینه تعمیر و بازسازی فیبرها را تاکنون پرداخت کرده، افزود: عملیات اجرایی به زودی به پایان می‌رسد زیرا نیاز به برقراری ارتباطات قابلیت وقفه ندارد.
رادکانی با بیان اینکه در زمان وقوع سیل مدیریت بحران در استان‌های سیل‌زده موثر بوده است، تصریح کرد: همکاران ما عملکرد خوبی در این حوزه داشتند و علاوه بر قطعی‌های مکرر فیبر به دلایل فوق‌الذکر کمترین قطعی ارتباط و سرویس را داشتیم.
معاون فنی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ادامه داد: برخی از قطعی‌های سرویس به خسارات وارده به شبکه‌های محلی و اپراتورها مربوط است.
وی با بیان اینکه در حوزه زیرساخت به جز قطعی چند ساعته سرویس در استان ایلام در سایر استان‌ها به دلیل وجود پروتکش‌ها و مسیرهای جایگزین قطع ارتباط نداشتیم، اظهار کرد: اتفاقی که در ایلام به لحاظوسعت تخریب افتاد واقعا بی‌سابقه است.
رادکانی با اشاره به اینکه در حال حاضر قطع سرویس در هیچ استانی به دلیل مسیرهای جایگزین نداریم، گفت: در شهرستان پل دختر با توجه به قطع شدن شبکه های ارتباطی و فیبرنوری ما مسیری ۳۸۰ متری را با کابل هوایی به کمک پهباد متصل کردیم و فیبر تاریک را نیز برای افزایش کیفیت خدمات در اختیار مخابرات قرار دادیم.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه