اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ شنبه ۲۶ مهر

به گزارش کلیک، اگر شما یکی از کاربران کمیاب YouTube Music هستید که دارای آیفون و یا ساعت اپل هستید، دیگر با خاموش شدن Play Music  که در اواخر این ماه توسط گوگل اتفاق می افتد دچار مشکل نخواهید شد.
از امروز شرکت برنامه YouTube Musicرا برای ساعت های اپل در دسترس قرار داد. این ویژگی به شما این اجازه را می دهد تا شما در کالکشن موزیک های خود سرچ کنید و لیست پخش موزیک خود را کنترل کنید
به طور طبیعی این کمی با مشکل مواجه می شود که این برنامه بر روی  واچ فیس قرار بگیرد تا به شما دسترسی سریع به کنترل پخش را بدهد. توجه داشته باشید که این ویژگی توسط تمام واچ فیس ها پشتیبانی نمی شود. یک میانبر نیز وجود دارد که به شما  این را امکان می دهدکه آهنگ خود را از تلفن به بلندگو ارسال کنید.
براساس موزیک هایی که گوش می دهید این برنامه به شما موزیک های جدیدی پیشنهاد می کند. این برنامه از ویژگی پخش افلاین پشتیبانی نمی کند.  این نرم افزار به عنوان یک ریموت موسیقی برای آیفون شما عمل می کند و این باعث می شود که تفاوت چندانی با برنامه Spotify’s Apple Watch نداشته باشد.
این برنامه بر روی ساعت های اپل سری 3 و بالاتر که دارای watchOS 6 باشند اجرا  شود و داشتن اشتراک فعال YouTube Premium یا YouTube Premium Music نیز لازم است.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه