تکنولوژی
الناز فرجی۶:۴۷ - ۱۳۹۵ شنبه ۱۱ ارديبهشت

زمانی که مادر زمین به فکر فوتوسنتز افتاد، انتظار هیچ کابل USB ای نداشت و این پیشرفت ادامه داشت . یک کمپانی تازه کار اروپایی در حال طراحی یک وسیله ی جالب است که به شما این امکان را میدهد تا با گیاهتان گوشی را شارژ گنید . این سیستم که bioo lite نام دارد ، نیروی فوتوسنتز را تحت کنترل درمیاورد و نیروی الکتریکی را تنها با استفاده از آب ،خاک و هر گیاهی تولید میکند . ( ممکن بود بخواهیم اسم گیاه قدرت را پیشنهاد دهیم اما کسی از ما نپرسید ) .
خروجی نیرو از سیستم bioo lite معادل شارژ USB لپ تاپ یا دسکتاپ است  و میتواند تا 24 ساعت بیشتر گوشی ها و تبلت ها را شارژ کند .
Bioo lite در واقع ورژن پایین تری از تکنولوژی اصلی bioo ی کمپانی است که از پنل های زیر استفاده میکند تا از خاک انرژی فرایند طبیعی فوتوسنتز را بگیرند . پنل های بزرگتر میتوانند زیر باغچه ها قرار گیرند ، یا پنل های کوچکتر زیر گیاهان دیگر . جزئیات تکنیکی در صفحه ی indiegogo کمی مبهم اند اما مشابه تکنولوژی های قبلی گردش  نمودار ها نشان میدهد که سیستم bioo انرژی را با پردازش میکروارگانیسم هایی تشریح شده توسط  سیستم ریشه ی گیاه تولید میشوند . این پروسه روی فرایند فوتوسنتز یا سلامتی گیاه تاثیر دارند . در هر صورت این تیم ضمانت میکند که سیستم bioo lite قادر خواهد بود تا به صورت استاندارد دو یا سه گوشی را در هر روز به مدت 5 سال شارژ کند . USB طراحی شده تا هماهنگ با بیشتر دستگاه های موبایل باشد . هر گیاه خانگی میتواند این کار را انجام دهد و به گفته ی تیم برخی نیروی بیشتری تولید میکنند . مثلا کاکتوس توصیه نمیشود . ، کمپانی پشت این سیستم  ، از دسامبر تولید و فرستادن را شروع میکند . اولین محصولات در صفحه ی ایندیگوگو فروخته میشوند ، اما به نظر میرسد که بیعانه ی 135 دلاری میتواند برای شما در زمان خرید تعطیلات bioo lite   فراهم کند . گیاه همراه این وسیله نیست .

برچسب هاChargehouse plant
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

مدارک و شواهد از وجود بدافزار روسی در لپ‌تاپ یک شرکت الکتریکی آمریکایی