موبایل و تبلت
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۴۰۰ يکشنبه ۳۰ خرداد

گوگل در سال گذشته، پیکسل 5 خود را مجهز به نمایشگری 6 اینچی وارد بازار کرد. حال به نظر می‌رسد که پرچمدار جدید این شرکت، با ابعاد و نمایشگری بزرگ‌تر وارد بازار خواهد شد.
اخیرا تصاویری از کیس‌های منتسب به محصولات گوگل در شبکه اجتماعی ویبو چین رویت شده که گفته می‌شود مربوط به گوشی‌های پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو این شرکت هستند. همچنین در کنار این دو کیس، یک کیس دیگر نیز وجود دارد که ادعا می‌شود متعلق به گوشی پیکسل 4 ایکس ال 6.4 اینچی گوگل است.
کیس پیکسل 6، تقریبا هم‌اندازه با کیس پیکسل 4 ایکس ال است که برای آن نمایشگر 6.4 اینچی پیش‌بینی شده است. کیس پیکسل 6 پرو اما اندکی بزرگ‌تر است و گفنته می‌شود به نمایشگر 6.67 اینچی مجهز خواهد بود.
همچنین تصاویر فوق، اطلاعاتی را نیز در خصوص طراحی دوربین این دو گوشی پرچمدار ارائه می‌دهند که با آنچه پیشتر در این باره منتشر شده، مطابقت دارد. هر دو کیس، از چیدمان دوربین افقی برای این گوشی‌های جدید پیکسل خبر می‌دهند.
دو قسمت از این بریدگی‌های روی کیس، محل قرارگیری لنزها در پیکسل 6 خواهند بود و برای پیکسل 6 پرو نیز تنها یک بریدگی (بریدگی بزرگ مربعی‌شکل) مشاهده می‌شود که همه سنسورها را در خود جای خواهد داد.
گفته می‌شود که سنسور دیگر، از نوع پریسکوپ خواهد بود که طبق گزارش‌های قبلی، مجهز به رزولوشن 8 مگاپیکسلی و زوم اپتیکال 5 برابری عرضه خواهد شد. از جمله مشخصات پیکسل 6 پرو می‌توان به نمایشگر امولد منحنی، ضخامت بدنه 8.9 اینچی و برآمدگی دوربین 11.5 میلیمتری اشاره کرد.
متاسفانه هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص میزان حافظه رم، فضای ذخیره‌سازی و نوع چیپست به‌کار رفته در این گوشی‌ها منتشر نشده است.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه