ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۷ دي

صبح امروز در نشستی مشترک، مدیریت فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند، شرکت‌های «گسترش پخش سانا» و «تجارت الکترونیک ارتباط فردا» از بخش خصوصی را، به عنوان شرکای تجاری این فروشگاه در جهت ارائه خدمات تحویل سفارش درب منزل (دلیوری) معرفی کردند. تحویل سریع و درب منزل تمام کالاهای موجود در این فروشگاه با ناوگان مدرن، از نکات برجسته این خدمت جدید است. دکتر مسعود سریع القلم مدیرعامل شرکت خدماتی کالای شهروند با اشاره به استقبال روزافزون مشتریان این فروشگاه های زنجیره‌ای از سیستم خرید آنلاین تصریح کرد: در سال‌های اخیر هر ساله شاهد رشد صد در صدی میزان سفارش‌های آنلاین از فروشگاه‌های شهروند بوده‌ایم. این موضوع ما را ملزم کرد که با مطالعه و نیازسنجی مشتریان، برای توسعه خدمات خود از بخش خصوصی دعوت به مشارکت نماییم.
روش سفارش آنلاین به فروشگاه‌های شهروند و دلیوری درب منزل تقریبا از ۷ سال پیش از تاریخ ۱۳۹۰/۰۳/۰۳ فعال گردید اما افزایش تعداد مشتریان در سال‌های اخیر موجب شد تا مدیران این فروشگاه‌های زنجیره‌ای، شیوه سنتی ارسال محصولات را برای پاسخگویی به حجم سفارش‌ها ناکافی تشخیص دهند.
به گفته مدیرعامل شرکت شهروند مقرر شد که توسعه ناوگان حمل و نقل فروشگاه مجازی به بخش خصوصی واگذار شود تا از ظرفیت‌های این بخش نیز به خوبی استفاده شود.
از این رو با اعلام آمادگی شرکت «گسترش پخش سانا»، برخوردار از سیستم‌های مدرن توزیع و پخش و از برترین‌های این حوزه، سرمایه‌گذاری و تامین ناوگان حمل ونقل مورد نیاز برای توسعه بخش فروش مجازی شهروند به این شرکت واگذار شد.
مجید رویگر حق‌رو، مدیرکل بازاریابی شرکت گسترش پخش سانا در مورد اهمیت این رویداد و اثر آن در تحول فروش آنلاین و دلیوری کالا در تهران گفت: «فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند با مزیت استراتژیک رقابتی در فروش آنلاین و دلیوری کالاهای مورد نیاز خانوارهای تهرانی در کنار ناوگان مجهز و مدرن شرکت گسترش پخش سانا که به طور اختصاصی برای اجرای این سرویس به صورت شبانه‌روزی در تهران استخدام شده و آموزش دیده‌اند، در تعامل با یکدیگر، می‌توانند تجربه‌ی خرید ساده، سریع و ارزان کالاهای مورد نیاز خود از فروشگاه‌های شهروند را در اختیار همه‌ی شهروندان تهرانی قرار دهند و از این طریق به کاهش آلودگی هوا، کاهش ترافیک، اشتغال زایی و افزایش رضایت‌مندی شهروندان تهرانی کمک کنند.»
وی در این زمینه افزود: «فراوانی شعب، تنوع کالا، قیمت مناسب، تحویل ۲۴ ساعته (به‌زودی) و تحویل در درب واحد آپارتمان – و نه درب ساختمان – از مزایای اصلی سرویس جدید فروش اینترنتی فروشگاه‌های شهروند است که با مشارکت شرکت گسترش پخش سانا اجرایی خواهد شد.»

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه