ایران
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۷ جمعه ۹ شهريور

رضا الفت نسب خزانه‌دار اتحادیه‌ی کسب‌وکارهای اینترنتی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، از تفاهم این اتحادیه و سازمان تأمین اجتماعی برای بیمه شدن شاغلان در کسب‌وکارهای مجازی خبر داد و اظهار داشت: طبق این تفاهم فعالان در کسب‌وکارهای اینترنتی می‌توانند خود را بیمه کنند.
وی توضیح داد: اقدامات لازم برای اجرایی شدن این تفاهم از سمت اتحادیه‌ی کسب‌وکارهای اینترنتی انجام شده و سایر اقدامات در طرف سازمان تأمین اجتماعی در دست انجام است.
الفت نسب ادامه داد: این بیمه شکلی از بیمه خویش‌فرما است که در آن امکانات بیشتری نسبت به بیمه‌ی خویش‌فرما ارائه می‌شود و کسب‌وکارهای اینترنتی نیز معافیت‌هایی را بر اساس سطح همکاری برای افرادی که با آن‌ها کار می‌کنند قائل خواهند شد.
وی با بیان اینکه طبق این تفاهم انتظارمان از این بیمه چنین است، گفت: البته تعیین جزئیات معافیت‌های شرکت‌ها برای همکارانشان در اختیار شرکت‌ها است.
خزانه‌دار اتحادیه‌ی کسب‌وکارهای اینترنتی افزود: این تفاهم قرار بود از خردادماه اجرایی شود که به دلیل طولانی شدن اقدامات در سمت سازمان تأمین اجتماعی، وعده‌ی اجرایی شدن این تفاهم در روزهای آینده داده شده است.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه