ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۴ ارديبهشت

به گزارش فارس، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: واگذاری تلفن ثابت و پاسخگویی به فیش‌های در نوبت انتظار در دو استان تهران و مشهد تا آخر اردیبهشت به‌روز می‌شود.
سید مجید صدری در حاشیه‌ی افتتاح مرکز عملیات شبکه‌ی شرکت مخابرات ایران در جمع خبرنگاران درباره‌ی تغییرات سامانه‌های ۱۱۸ و ۱۱۷ (خرابی تلفن) در سال ۹۷، اظهار داشت: در سال ۹۷ برنامه‌ی تغییر در چندین سامانه‌ی شرکت مخابرات ایران از جمله خرابی تلفن (۱۱۷)، مرکز خدمات تلفنی (۱۱۸) و سامانه‌های اینترنت مشترکان تجاری و خانگی (۲۰۱۰ و ۲۰۲۰) در دستور کار قرار دارد که پاسخگویی به مشترکان در این سامانه‌ها متمرکز می‌شود.
وی ادامه داد: هدف از این تغییرات پاسخگویی به مردم در اسرع وقت، تکمیل اطلاعات ناقص مراکز مخابراتی و مدیریت یکپارچه است.
وی همچنین درباره‌ی انتقاد وزیر ارتباطات از کیفیت اینترنت مخابرات گفت: به زودی با تغییرات ایجاد شده شاهد افزایش کیفیت این سرویس و رفع مشکلات خواهیم بود.
وی همچنین درباره‌ی مشکل فیش‌های در نوبت انتظار تلفن ثابت گفت: برنامه‌ای در این باره تدوین و به تمامی استان‌ها ابلاغ شده که بر اساس آن در تهران و مشهد باید واگذاری تلفن ثابت و پاسخ دادن به فیش‌های در نوبت انتظار تا پایان اردیبهشت به‌روز شود و در دیگر استان‌ها نیز طی برنامه‌ای این موضوع پیگیری خواهد شد.
صدری همچنین از رفع مشکل شماره‌های هوشمند ظرف یکی دو ماه آینده خبر داد و گفت:‌ این موضوع به معضلی برای مردم و مخابرات تبدیل شده که در پی نارضایتی متعدد مردم برای حل این مشکل برنامه‌ریزی‌های انجام داده‌ایم.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه